MEDYCYNA I MY

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
ANONIMUS
Posty: 36
Rejestracja: 2007-03-07, 11:17
Lokalizacja: z m.Płońska

MEDYCYNA I MY

Post autor: ANONIMUS »

:padam: Co można powiedzieć o tym przypadku: źle stanołem na chodniku, po pewnym czasie udałem się do lekarza ogólnego : dostałem coś na zrzucenie opuchlizny przy kostce nogi, ale po pewnym czasie i napuchnięciu udałem się powtórnie: i otrzymałem skierowanie na prześwietlenie i do chirurga. Po wykonaniu tych zaleceń chirurg stwierdził, że noga nadaje się do usztywnienia. OK na trzy /3/ tygodnie!!!.
Pierwsza wątpliwość : to dlaczego musziałem pójść do lekarza ogólnrgo aby mnie skierował do specjalisty? /Odp. moja: dlatego, że jakiś tam fundusz nie zetnie "fundyszy tego lekarza, tylko mu wypłaci - a dobry i miesiąc w opóźnieniu należności, ale one będą./
Następnie po tych 3-tygodniach udałem się na tzw. kontrolę i niby wszystko jest dobrze, ale zastanawiam się dlaczego lekarz chirurg- pierwsze zdjęcie RTG oddał mi tj. przed założeniem usztywnienia, a drugie zdjęcie RTG przy zdjęciu tego usztywnienia zabrał do siebie???
A mam problemy z tym schorzeniem i wydaje mi się, że jest tu w tym przypadku coś nieprawidłowego? Czy ma rację? :krzeslem: :evil: :help:
ANONIMUS
Posty: 36
Rejestracja: 2007-03-07, 11:17
Lokalizacja: z m.Płońska

Post autor: ANONIMUS »

Napisał.. to pod wrażeniem niedawnych wydarzeń w Warszawie w szpitalu na ul.Wołoskiej. A tak wogóle to czekał.. na to aby ten problem poruszyć i myślę, że będzie coś pozytywnego w tym zagadnieniu? /prawda panie v-ce burmistrzu?/
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post