Praca w motpol

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
robert41
Posty: 38
Rejestracja: 2011-04-03, 14:41
Kontakt:

Praca w motpol

Post autor: robert41 »

Chciałem sie zapytac w płonszczaku jest ogłoszenie ze firma motpol zatrudnia osoby do pracy czy ktos cos słyszał o motpolu i jakie zarobki.
dobrarada

Re: Praca w motpol

Post autor: dobrarada »

Ja kiedyś z nimi miałem taką sytuację, że jak szukałem pracy i był nabór na przedstawiciela to właściciel
mnie poinformował, że najlepiej to byłoby żebym kilka dni najpierw popracował w magazynie, żeby mnie sprawdzić :dobani: Ale bezrobotni powinni byc zadowoleni bo ta firma często szuka nowych pracowników.
To pewnie dlatego, że starzy doświadczeni awansują :)
radio
Posty: 78
Rejestracja: 2007-03-04, 13:50

Re: Praca w motpol

Post autor: radio »

dobrarada pisze:Ja kiedyś z nimi miałem taką sytuację, że jak szukałem pracy i był nabór na przedstawiciela to właściciel
mnie poinformował, że najlepiej to byłoby żebym kilka dni najpierw popracował w magazynie, żeby mnie sprawdzić :dobani: Ale bezrobotni powinni byc zadowoleni bo ta firma często szuka nowych pracowników.
To pewnie dlatego, że starzy doświadczeni awansują :)
Z takim podejściem to raczej w porządnej firmie produkcyjnej byś nie popracował. Kilka dni na poznanie od podszewki to podstawa (znam sytuację gdzie dyrektor finansowy takową funkcję pełnił przez tydzień).
dobrarada

Re: Praca w motpol

Post autor: dobrarada »

wszystko rozumiem, sprawdzenie sprawdzeniem, ale chodzi o to, że rozmowa rekrutacyjna zakończona,
wszystko ok a na koniec taka propozycja-wolę porządniejsze firmy w których zmiany pracowników nie są
tak częste... (to jest tylko moja subiektywna ocena firmy na podstawie własnego przypadku-jeśli ktoś
ma lepsze doświadczenia niech napisze co o niej sądzi :) )
gosc

Re: Praca w motpol

Post autor: gosc »

Dajcie spokoj najnizsze zarobki nie 8 godzin pracy tylko 9 i placone jak za 6 .Soboty 30 zł płacone to tragedia .Nie idzcie tam do pracy bo to oboz .Wykorzystywanie pracownikow bo w płonsku jest bezrobocje i nabijanie kasy dla siebie a pracownik nic nie warty bo moze usłyszec ze na jego miejsce jest 10 .To czysta prawda ja ciesze sie ze juz tam nie robie.
gosc

Re: Praca w motpol

Post autor: gosc »

dobrarada pisze:Ja kiedyś z nimi miałem taką sytuację, że jak szukałem pracy i był nabór na przedstawiciela to właściciel
mnie poinformował, że najlepiej to byłoby żebym kilka dni najpierw popracował w magazynie, żeby mnie sprawdzić :dobani: Ale bezrobotni powinni byc zadowoleni bo ta firma często szuka nowych pracowników.
To pewnie dlatego, że starzy doświadczeni awansują :)
Stazy pracownicy nie awansuja poprostu pracuja do konca swoich dni.Bez przerwy sa ogloszenia ze przyjma bo ludzie uciekaja zeby zarobic 1300 zł trzeba robic 2 soboty i nie 8 godzin tylko 9 i wiecej nigdy nie zapłaca ci za pozostanie po godzinie .Ta firma to poraszka a ja byłem frajerem ze za marne pieniadze tyrałem zeby ktos znizał mnie i poniewierał bo w płonsku nie ma zakładow i wykorzystuje to totalnie
Karol

Re: Praca w motpol

Post autor: Karol »

Nie no lepiej nic nie robić i w domu siedzieć a niżeli zarabiać 1300zl . Każdy by chciał odrazuna dyrekorskie stanowisko , bez przesady.
Ja miałem doczynienia z tą firmą i jestem jak najbardziej zadowolony ze współpracy z MOTPOL .
Przecież jest tyle innych ofert pracy i nikt nikogo nigdzie na siłę nie pcha , mój kolega pracuje juz w tej firmie kilka lat jest jak najbardziej zadowolony.
Wniosek : ile ludzi tyle opini - ja polecam
ptys

Re: Praca w motpol

Post autor: ptys »

Karol pisze:Nie no lepiej nic nie robić i w domu siedzieć a niżeli zarabiać 1300zl . Każdy by chciał odrazuna dyrekorskie stanowisko , bez przesady.
Ja miałem doczynienia z tą firmą i jestem jak najbardziej zadowolony ze współpracy z MOTPOL .
Przecież jest tyle innych ofert pracy i nikt nikogo nigdzie na siłę nie pcha , mój kolega pracuje juz w tej firmie kilka lat jest jak najbardziej zadowolony.
Wniosek : ile ludzi tyle opini - ja polecam
Istne kłamstwo w tym roku juz 3 ekipa sie zwolniła teraz sa tylko młodzi na staz co urzad daje a 1300 to z 2 sobotami .Pracuja tylko 2 mezczyzn co albo pijak albo dostaje w łape kase a od 2 lat to co poł roku odchodza chłopaki tak jest rewelacyjnie
chrabonszcz

Re: Praca w motpol

Post autor: chrabonszcz »

robota spoko morzna pic wudke i nic ci nie zrobjo
kot

Re: Praca w motpol

Post autor: kot »

chrabonszcz pisze:robota spoko morzna pic wudke i nic ci nie zrobjo
I własnie tym szczyci sie tym hurtownia normalni judzie tam odchodza a ci co pija zostaja bo własciciel wie ze da im marne pieniadze a oni zrobia i zostana bo gdzie teraz mozna przyjsc pijanym
robert41
Posty: 38
Rejestracja: 2011-04-03, 14:41
Kontakt:

Re: Praca w motpol

Post autor: robert41 »

Co ty za glupoty piszasz od 4 lat zmieniaja sie ludzie a najdłuzej to pracuje jeden co ma kredyt drugi co ma komornika i to ich trzyma w firmie jak nie wiesz jak tam jest to nie pisz kłamst
Plonszczaninn

Re: Praca w motpol

Post autor: Plonszczaninn »

Jak dla mnie na Plonsk jest bardzo ok. Place wyplacane na czas, kazdy wie co ma robic ,jak wiadomo nikt nie zaplaci za nic nie robienie ... jak komus nie pasuje moze isc do biedronki albo kfc ,tam to dopiero sa luzy ;) Polecam szczegolnie dla ludzi lubiacych motoryzacje.
PYTAJEK

Re: Praca w motpol

Post autor: PYTAJEK »

robert41 pisze:Co ty za glupoty piszasz od 4 lat zmieniaja sie ludzie a najdłuzej to pracuje jeden co ma kredyt drugi co ma komornika i to ich trzyma w firmie jak nie wiesz jak tam jest to nie pisz kłamst
pracownik

Re: Praca w motpol

Post autor: pracownik »

Plonszczaninn pisze:Jak dla mnie na Plonsk jest bardzo ok. Place wyplacane na czas, kazdy wie co ma robic ,jak wiadomo nikt nie zaplaci za nic nie robienie ... jak komus nie pasuje moze isc do biedronki albo kfc ,tam to dopiero sa luzy ;) Polecam szczegolnie dla ludzi lubiacych motoryzacje.
Chyba kazali ci tak napisac bo kto robił w tej hurtowni to wie jak tam jest .Owszem tam tez pracuja ale kto ci co musza bo nie maja innegon wyjscia do tej pory to zarobek za 9 i nieraz wiecej godzin to 1250 zł i z 2 sobotami w porywach 1300 a jeszcze musisz 20 km co dzien zrobic to odlicz na paliwo .A gora to jak lekcewazyła pracownika tak lekcewazy ich odpowiedz to ze na te miejsce nastepnych znajda frajerów.Pracowałem tam 4 lata i sam sie zwolniłem bo tam dziadostwo i oszukiwanie jak sie da pracownika
gosc

Re: Praca w motpol

Post autor: gosc »

A tak wygladaja swieta bozo narodzeniowe szef na koniec zmiany postawił troche butelek jakies nedzne jedzenie .Szokujace jest to ze sam leje pracowniką i smieje sie z nich ze pija .To zenada chłopaki opija sie tylko o jednym nie wiedza ze w styczniu zabieze im z wypłaty to co wydał na swieta .JA jak dostalimy po 100 zł w grudniu to w styczniu nie miałem premi czyli 100 zł co dał i to jest własnie hurtownia najgorsza i wykozystujaca to ze w płonsku nie ma pracy.Tacy własnie ludzie to wykozystuja jak własciciele ojciec z synem bo trzeba 3 rodziny utrzymac tylko jakim kosztem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post