Zarobić w wakacje- angielski

maro
Posty: 2
Rejestracja: 2011-06-02, 21:32

Zarobić w wakacje- angielski

Post autor: maro »

Szukam osoby z znajomością języka angielskiego w stopniu powiedzmy dobrym która podciągnie mnie w tym języku :krzeslem: .
Konwersacja, nauka słówek, zwrotów i trochę pisania. Przygotowuję się do wyjazdu za granicę :cool: .
Kontakt Kursy0@o2.pl :ok:
Abiintrea
Posty: 24
Rejestracja: 2011-05-23, 15:22

Re: Zarobić w wakacje- angielski

Post autor: Abiintrea »

hej hej, jestem tegoroczną maturzystką z tego też języka, jeśli chcesz, mogę pomóc :)
klawek
Posty: 21
Rejestracja: 2008-07-24, 23:08
Lokalizacja: z Płońska

Re: Zarobić w wakacje- angielski

Post autor: klawek »

Ja też poszukuję kogoś kto mnie szybko, dobrze i za rozsąne pieniądze ;) pouczył angielskiego głównie techniczny i krótkie rozmówki.
TomaH
Posty: 187
Rejestracja: 2006-12-20, 11:28
Lokalizacja: Płońsk

Re: Zarobić w wakacje- angielski

Post autor: TomaH »

KOREPETYCJE, PISANIE PRAC ZALICZENIOWYCH, TŁUMACZENIE, POMOC PRZED WYJAZDEM DO PRACY ZA GRANICĘ, PRAKTYKA JĘZYKOWA ODBYTA W WIELKIEJ BRYTANII, ANGIELSKI BIZNESOWY, TECHNICZNY, TŁUMACZENIE STRON WWW(ANGIELSKI, ROSYJSKI), NAUKA PISANIA PODAŃ, CV, PISM URZĘDOWYCH ITP.
TANIO!!!
- j. ANGIELSKI
- j. ROSYJSKI

KONTAKT: 0-888-223-676

e-mail: korepetycje.jezykowe@wp.pl

DOŚWIADCZENIE!!!
maro
Posty: 2
Rejestracja: 2011-06-02, 21:32

Re: Zarobić w wakacje- angielski

Post autor: maro »

Propozycja aktualna! :) Jeżeli znasz angielski, potrafisz się komunikować w tym języku i sprawia Ci przyjemność uczenie innych to jest to propozycja dla Ciebie. :krzeslem: Jeżeli jesteś bardzo młody lub starszy masz możliwość dorobić. :padam:
Mieszkam na terenie Płońska, chcę się uczyć. Na co tu czekać! Pisz kursy0@o2.pl ;)
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post