ginekolog

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
SAMOSIA1

Re: ginekolog

Post autor: SAMOSIA1 »

Z CAŁA ODPOWIEDZIALNOSCIA POLECAM DR.KOŁCZA.JESTEM MAMA 3 TYG.ZUZKI!
annag

Re: ginekolog

Post autor: annag »

Kołcza chwalą
sisisi

Re: ginekolog

Post autor: sisisi »

a ja p.kolcza nie polece.
zraziłam sie juz po pierwszej wizycie,niecierpliwy gburowaty i niemily doktorek wizyta u niego to nic przyjemnego.
teraz chodze do dr.ambroziak i co do niej mam o wiele lepsze doświadczenia.
stasiek777
Posty: 2
Rejestracja: 2012-05-12, 14:34

Re: ginekolog

Post autor: stasiek777 »

Proszę napiszcie do jakiego lekarz ginekologa najlepiej leczyć sę w Płońsku? Któremu można zaufać i który potrafi skutecznie leczyć choroby kobiece?
incognito
Posty: 1
Rejestracja: 2013-02-20, 16:12

Re: ginekolog

Post autor: incognito »

zdecydowanie NIE POLECAM dr Majchrzaka. To czlowiek, który powinien być rzeźnikiem a nie ginekologiem. Zero podejscia do pacjenta, niesympatyczny i niedelikatny. Po badaniu czułam się niekomfortowo przez kilka kolejnych godzin!To skandal, że wykonuje tą pracę taki człowiek!!!! Na pewno nie jest to jego powołanie a robi to wyłącznie dla pieniędzy. A na NFZ bałabym się wogóle do niego iść.... Moja noga na pewno już nigdy nie postanie w gabinecie pseudo-dr !!!!!a to ze pracuje na Madalinskiego to zapewne kwestia jego znajomosci.....
Ktosiek

Re: ginekolog

Post autor: Ktosiek »

Podobno Kanu jest dobry.
ollinka

Re: ginekolog

Post autor: ollinka »

W Płońsku co do ginekologów każdy ma swoje doświadczenia i każdy lekarz ma swój kwiatek. Jedni będą chwalić inni wytkną błędy, chyba trzeba samemu sprawdzić który nam osobiście odpowiada.
kujoanna45
Posty: 3
Rejestracja: 2013-03-07, 13:12

Re: ginekolog

Post autor: kujoanna45 »

A macie doświadczenia z dr Jagiełło? Podobno zdobywa pacjentki sam do nich dzwoniąc....Czy to nie dziwne?
Awatar użytkownika
paolcia
Posty: 59
Rejestracja: 2011-05-02, 21:31

Re: ginekolog

Post autor: paolcia »

Ja chodzę do dr Jagiełło i wcale nie dzwonił do mnie bo nie musiał, sama zdecydowałam o wizycie u niego i powiem szczerze nigdy nie zdecyduje się na innego lekarza, jest bardzo sympatyczny i nie traktuje pacjentek przedmiotowo jak niektórzy plonscy ginekolodzy, żeby dostać się do doktora na wizytę trzeba czekać pół roku więc na brak pacjentek napewno nie narzeka. Jest bardzo dobrym lekarzem, polecam Wszystkim Paniom.
mama123
Posty: 1
Rejestracja: 2013-03-27, 07:54

Re: ginekolog

Post autor: mama123 »

Kobietki czy któraś z was orientuje się gdzie w płońsku można wykonać usg 3d/ 4d i jak kształtuje się to cenowo??
pozdrawiam
Awatar użytkownika
paolcia
Posty: 59
Rejestracja: 2011-05-02, 21:31

Re: ginekolog

Post autor: paolcia »

Z tego co wiem to tylko doktor Majchrzak ma możliwość zrobienia usg 3d i kosztuje to 200 zł.
Gość

Re: ginekolog

Post autor: Gość »

Polecam dr. Jagiełło , podchodzi do kazdej pacjentki indywidualnie, wszystko dokładnie tłumaczy .W dodatku bardzo miły lekarz i podczas badania obchodzi się z pacjentką delikatnie. Jesli czegoś nie rozumiesz będzie wyjaśniał dotąd aż zrozumiesz , potrafi nawet narysowac na kartce zeby pacjentka miała lepszy obraz tego co chce nam wyjasnic, a podczas badania USG pokazuje wszystko co jest na monitorze i dokładnie wyjasnia co jest ok a co powinno zaniepokoić. Nie tak jak dr Majchrzak który odkreca monitor zeby nic nie widziec i tylko wymyśla choroby żeby pacjentka przyszła na wizyte prywatną jesli chce sie czegoś wiecej dowiedziec. SKANDAL ! w dodatku mowi cytuje : ,,mam w du*** takie pacjentki,, jesli nie chcesz na prywatna wizyte. Z czystym sercem moge polecić dr Jagiełło !
emilia1988

Re: ginekolog

Post autor: emilia1988 »

ja z czystym sumieniem polecam dr Jagiełło mama chodziła do Majchrzaka powiedział że cos tam ma dał tabletki i się zaczeła jadka ból okropny zawiozłam ja do dr Jagiełły nie wiedząc nawet ze przyjmuje inny lekarz teraz w Raciążu ten pomimo krwi wykonał badanie i skierował do szpitala okazało sie że mięśniaki i torbiel która może być rakowa du** z tego Majchrzaka nie lekarz nie dbały i gbur sama udałam się do dr Jagiełły jak mama wyszła ze szpitala wszystko wytłumaczyl i zrobił podstawowe badania delikatnie oczywiście nadrzerke chce leczyc farmakologicznie a nie wypalanie zaraz ludzie nie ma co się zastanawiać. A wracając do Majchrzaka słyszałam ze stwierdzil : iż kur... mogą prywatnie się leczyc jemu na kasie zalerzy aby sztuka była i pieniądz to co z niego za lekarz napewno nie z powołania....
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: ginekolog

Post autor: Artur_N »

Droga Pani, rozumiem stan emocjonalnego roztrzęsienia ale przecinków należy jednak czasem używać. Ciężko czyta się taki bełkot.
małgorzata

Re: ginekolog

Post autor: małgorzata »

Proszę napiszcie mi swoje zdanie na temat doktorow- dr Wawrzyniaka i dr Kołcza?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post