ginekolog

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
gosc01

Re: ginekolog

Post autor: gosc01 »

czy wie któraś z was kiedy przyjmuje dr. Jagiełło? przyjmuje tylko w Psyche czy ma tez swój prywatny gabinet ?
mmm

Re: ginekolog

Post autor: mmm »

Jak najbardziej dr Majchrzak!!! Zajmuje się mną już od dwóch lat i póki co same plusy. Poród w madalińskim też bardzo miło wspomanam:)Polecam
Awatar użytkownika
paolcia
Posty: 59
Rejestracja: 2011-05-02, 21:31

Re: ginekolog

Post autor: paolcia »

z tego co ja wiem to przyjumuje tylko w Psyche, zarówno na NFZ jak i prywatnie, prywatnie tylko w piątki od 12
elka11

Re: ginekolog

Post autor: elka11 »

Szukałam dobrego ginekologa i na forum piszecie o Jagiełło. Chciałam zapisać się do niego prywatnie, słyszałam że przyjmuje w piątki w Psyche po 12.00. Czy polecacie tego lekarza i ile kosztuje u niego wizyta prywatna??
Proszę o szybką odpowiedz!
Awatar użytkownika
paolcia
Posty: 59
Rejestracja: 2011-05-02, 21:31

Re: ginekolog

Post autor: paolcia »

Polecam tego lekarza (Jagiełło), wizyta prywatna kosztuje 80 zł bez cytologii, w piątki po 12 przyjmuje, ja wczesniej dzwonie i umawiam sie na wizyte.
agamic

Re: ginekolog

Post autor: agamic »

Ja nie polecam doktora Majchrzaka. W Styczniu zaszłam w ciąże poszłam do niego się upewnic owszem pierwsza wizyta ok. Potwierdził , że jest pęcherzyk ale to byl dopiero 4 tydzien wiec karta ciąży założona miała byc dopiero za 2 tyg. Pojechałam na drugą wizytę zrobił usg na którym było widać serduszko. Wszystko w biegu rach ciach i do gabinetu spowrotem. Pytał się o to czy miałam robioną cytologię , zaprzeczyłam. Więc znów na fotel pobrał wymaz .. Ale powiem , że zrobił to bardzo niedelikatnie. Potem się ubrałam i zaczął zakładać kartę ciąży... Jednak to nie przypominało absolutnie tych kart które są dawane przez lekarzy normalnie . Był to kawałek papieru który jeszcze tego samego dnia zaczął się dosłownie kruszyć. No ale to nie wszystko po powrocie do domu poczułam , że muszę do łazienki. Patrzę a tu krew. I to nie jakies delikatne plamienie tylko dosłownie ogromna plama krwi i skrzep. A było to 1,5 h po wizycie u niego. Więc szybko za telefon i się mówie.. JEdyne co pan doktor mi zalezil to polozyc się i napic cieplej herbaty bo po cytologii to normalne. Zadne krwawienie w ciąży nie jest normalne a na pewno nie tak obfite. Na drugi dzien zgłosiłam się do szpitala... Tam po usg wyszlo , że zaczęła się odwarstwiać kosmówka. Lekarz powiedział , że to najprawdopodobnie po tej własnie cytologii... Tak więć straciłabym malenstwo przez nieumiejętność lekarza. Stanowczo nie polecam. Ze względu też na to ze wszystko chyba robil troszeczke za szybko a najwazniejsze co to było zgarnąć stówę i do widzenia. :[ :[
carola
Posty: 1
Rejestracja: 2011-10-26, 11:22

Re: ginekolog

Post autor: carola »

Jestem w ciąży 2 raz .Pierwsza ciąża przebiegała ok prowadziła ją Pani dr. z Ciechanowa ale rodziłam w Płońsku . Po 11 godzinach zrobili mi wreszcie cesarkę dr. Kanu ale przyjmował cały poród dr. Jagiełło. Synek był bardzo zawinięty w pempowine urodził się z chorą nóżką ale to nie wina lekarzy . Nie ukrywam ,że bardzo boję sie kolejnego porodu chciała bym mieć znowu cesarkę. Prosze doradżcie mi do którego iść lekarza tu w Płońsku.Nigdy nie miałam z żadnym styczności i żadnego nie znam.Dziękuję z góry.
Jagna

Re: ginekolog

Post autor: Jagna »

Ja chodzę do Tomasza Niewińskiego na Lipową. Prywatnie. Wizyta 50 zł + 50 zł za usg czy cytologie. Narazie nie narzekam. Położna w recepcji też jest w porządku. Rejestracja pod nr telefonu 23 662 70 09 od 9-15
Agnes
Posty: 9
Rejestracja: 2009-09-29, 13:02

Re: ginekolog

Post autor: Agnes »

Ja nie polecam był przy porodzie córeczki
Wspominam go jako gburowatego i chamskiego i bardzo niedelikatnego lekarza
JA nie polecam zraziłam się
forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: 2011-02-07, 19:42

Re: ginekolog

Post autor: forumowicz »

Ja z uporem maniaka polecam p. Kołcza .... ale co by nie mówić i tak w naszym szpitalu ordynator rządzi więc może od razu do niego .
ania79

Re: ginekolog

Post autor: ania79 »

Przy okazji dyskusji na temat przyjmujących w Płońsku lekarzy ginekologów mam pytanie do pań chodzących na prywatne wizyty do Ryszarda KOŁCZA w ESKULAPIE : czy wykonuje podczas wizyty badanie USG jeżeli jest taka potrzeba, czy trzeba przyjść na oddzielną wizytę żeby to badanie wykonał? z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam
ketesh31

Re: ginekolog

Post autor: ketesh31 »

polecam dr Kołcza, od lat chodzę do niego. przyjmując w Eskulapie dr robi i cytologię i usg - i to w przystępnych cenach.
wredota

Re: ginekolog

Post autor: wredota »

radze uwazac na dr majchrzaka . lubi wymyslac choroby . i na tej podstawie robic płatne zabiegi które sa w rzeczywistosci refundowane. ja tak miałam ale poszłam do innego i okazało sie ze jestem zdrowa i nie trzeba robic zadnych zabiegów :dobani:
monia0880

Re: ginekolog

Post autor: monia0880 »

Polecam dr.Jagiełło, :ok: jest delikatny, zbada dokładnie i wyjaśni wszystkie nasze pytania głośno i wyraźnie żebyśmy dobrze zrozumiały, nie to co dr.Kołcz jakiś bełkot pod nosem.Dr. Kanu nie polecam :krzeslem: , założył mi źle wkładkę, i miałam tylko problemy.... infekcja, plamienia... i tak przez prawie rok, a on twierdził ze nie powinno się tak dziać i nie wie czemu tak mam.Dawał jakieś leki które nie pomagały. Poszłam do dr.Jagiełły wykrył nadżerkę,przepisał odpowiednie leki, dobrze zbadał i mnie wyleczył ale wkładka poszła niestety do kosza.
Gość

Re: ginekolog

Post autor: Gość »

Witam, planujemy z mężem dzidziusia i niewiem jakiego lekarza wybrać za prowadzącego chciałabym z Płońska, bo blisko i wogóle może mi jakiegoś polecicie dobrego ginekologa?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post