Dni Otwarte "Szkółka leśna w Kucharach Królewskich"

Zdjęcia z imprez , wydarzeń, spotkań, wypadków i przypadków odbywających się w regionie płońskim.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Dni Otwarte "Szkółka leśna w Kucharach Królewskich"

Post autor: Piter »

Dni Otwarte Nadleśnictwa Płońsk
"Kwitnące ogrody" - sezon I

Szkółka leśna w Kucharach Królewskich
W dniach 21-22 maja 2011 Szkółka leśna w Kucharach Królewski zorganizowała dla nas kilkanaście atrakcji a to wszystko z powodu Dni Otwartych w Nadleśnictwie.

Atrakcje które zostały przygotowane

Dzień Pierwszy:
Pokazy filmów przyrodniczych
- pokaz gaszenia pożaru
- zwiedzanie przeciwpożarowego punktu obserwacyjnego
- prezentacje o Nadleśnictwie Płońsk
- konkurs rozpoznawania roślin chronionych
- konkurs rozpoznawania drzew i krzewów
- konkurs rozpoznawania głosów ptaków

Dzień Drugi:
- zwiedzanie ogródków
- pokazy filmów przyrodniczych
- zwiedzanie punktu ochrony przeciwpożarowej
- prezentacje o Nadleśnictwie Płońsk
- konkurs rozpoznawania roślin chronionych
- konkurs rozpoznawania drzew i krzewów
- konkurs rozpoznawania głosów ptaków
- konkurs rozpoznawania zwierząt
- bieg terenowy
- turniej ringo
- siatkówka
- pokazy sztucznych ogni

Jak widać atrakcji było sporo. Niestety w tym dniu w którym ja byłem ludzi było jak na lekarstwo. Niestety sobota to taki dzień w którym rzadko udają się imprezy. Jednak pomimo małej liczby uczestników zabawy leśniczówce udało się stworzyć swoisty klimat. Warto podkreślić, że była to pierwsza tego typu akcja przeprowadzona w Kucharach tak więc wszystko trzeba przyjąć z przymrużeniem oka. Mam nadzieję, że wszystkie błędy uda się naprawić w przyszłym roku i ta impreza stanie się jedną z atrakcji "weekendowych". W sumie cel jest szczytny więc trzymam kciuki :ok:


Zapraszam serdecznie do fotorelacji z Dni otwartych szkółki leśnej w Kucharach Królewskich
Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 001 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 002 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 003 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 004 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 005 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 006 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 007 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 008 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 009 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 010 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 011 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 012 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 013 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 014 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 015 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 016 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 017 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 018 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 019 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 020 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 021 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 022 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 023 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 024 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 025 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 026 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 027 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 028 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 029 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 030 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 031 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 032 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 033 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 034 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 035 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 036 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 037 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 038 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 039 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 040 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 041 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 042 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 043 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 044 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 045 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 046 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 047 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 048 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 049 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 050 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 051 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 052 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 053 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 054 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 055 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 056 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 057 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 058 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 059 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 060 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 061 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 062 title=Nadleśnictwo Płońsk Dni Otwarte "Kwitnące ogrody" 063 title=
radio
Posty: 78
Rejestracja: 2007-03-04, 13:50

Re: Dni Otwarte "Szkółka leśna w Kucharach Królewskich"

Post autor: radio »

Czy ja mam wrażenie czy po prostu nikogo nie było?! Z osób dla kogo to zostało zorganizowane...
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Dni Otwarte "Szkółka leśna w Kucharach Królewskich"

Post autor: Piter »

hmm było kilkanaście osób ale niestety szału nie było.
Przypominam jednak, że to było w sobotę gdzie większość ludzi robi zakupy i spędza wolny czas w korkach na ulicach Płońska ;)
Ciekawi mnie jaka frekwencja była w niedzielę.
dominika321

Re: Dni Otwarte "Szkółka leśna w Kucharach Królewskich"

Post autor: dominika321 »

radio pisze: 2011-05-27, 11:03 Czy ja mam wrażenie czy po prostu nikogo nie było?! Z osób dla kogo to zostało zorganizowane...
Aż szkoda, bo wygląda to mega przyjemnie. Brakuje mi wycieczcek z przewodnikiem



http://przewodnik-szczecin.pl
Ryszard335460
Posty: 5
Rejestracja: 2022-05-10, 11:53
Kontakt:

Re: Dni Otwarte "Szkółka leśna w Kucharach Królewskich"

Post autor: Ryszard335460 »

Szkoda, że w tym roku praktycznie nic nie zostało zrobione.
Henio26
Posty: 38
Rejestracja: 2023-04-20, 13:24

Re: Dni Otwarte "Szkółka leśna w Kucharach Królewskich"

Post autor: Henio26 »

Chyba z roku na rok coraz bardziej olewają sobie takie atrakcje
ODPOWIEDZ