Grafika na stronie

Tutaj możesz złożyć swoją propozycje, skargę, przedłożyć swoją uwagę i opinię. Zaproponować nowy dział. Jeśli masz pytanie dotyczące forum lub problem z jego obsługą, tutaj możesz zapytać.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Grafika na stronie

Post autor: Piter »

Witam moją propozycją jest zastąpienie
Obrazek

na jakieś fajne ikonki odpowiadające tematyce.
Przykładowe ikonki:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Od lewej: Hardware i Software ; Kącik Gracza ; 2 dwie następne jeszcze nie wiem ;)
Oczywiście mam ich więcej i tylko czekają na "wprowadzenie w życie".
Niestety nie do wszystkich działów mam ikonki, ale jak będzie zainteresowanie tym tematem to się coś wymyśli....
A może jeszcze byście coś zmienili np: menu
Jeśli tak to proszę tu pisać, wszelkie uwagi mile widziane :)
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Piter już Ci dawno to proponowałem - pamiętasz?
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Ty mi kiedyś pisałeś masę pomysłów i nie pamiętam ich wszystkich :P
Ale jeśli tak to spoko, będziesz miał zapewne jakieś propozycje ;)
PS każdy może zaproponować dowolną ikonkę wystarczy wgrać ją do tematu.
Jak to zrobić dowiecie się TU
Awatar użytkownika
hex
Posty: 142
Rejestracja: 2006-12-29, 10:08

Post autor: hex »

Ja bym wstawił lewą/prawą nawigację, w której mogłoby się pojawić 10 ostatnio odpisywanych tematów.
Ktoś, kto wchodzi na stronę ma ciężko odnaleźć to, co powinno być pokazane jako pierwsze, czyli: Ogólna dyskusja. Taką nawigacją możnaby przyciągnąć więcej kliknięć w to, czego szuka zwykły user. :)
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Podobają mi się te nowe ikonki. Niestety sam nic nie zaproponuję, bo jestem artystycznym cieniasem. No, chyba, że ukradne komuś z jego strony ;)

Pomysł hexa jak najbardziej :ok: Przydałby się taki "flash" z najnowszymi tematami. Niestety nowo wchodzący mają wiele problemów z nawigacją.

Jestem także za uproszczeniem zbyt rozbudowanego "drzewka" podforów, szczególnie tych w których nikt lub prawie nikt nie pisze.
Awatar użytkownika
hex
Posty: 142
Rejestracja: 2006-12-29, 10:08

Post autor: hex »

Dokładnie, podfora typu "Szukam pracy" itp - kwalifikują się od razu do wyrzucenia, albo zintegrowania z podobnymi.
Na przykład "Zatrudnię" i "Szukam pracy" można by złączyć w jedno: "Zatrudnię/szukam pracy".

I tak dalej...
ANONIMUS
Posty: 36
Rejestracja: 2007-03-07, 11:17
Lokalizacja: z m.Płońska

Post autor: ANONIMUS »

A co z tym TEMATEM skoro w naszym rejonie ok.75% to bezrobotni i napędzający statystykę, że są "robolami" dla PUP -"SZARA STREFA JEST WIĘKSZA NIŻ NAM SIĘ WYDAJE .... A CO JESTEŚ STRUŚ!!!"
Oszołomów jest mnóstwo tylko jest im wstyd się przyznać!!!
/Kupcie sobie rybki do akwarium to będziecie spokojniejsi ... duchem.../ nie mylić z poglądem polityycznym. To nie Włoszczowa ....
:dobani: :!: :zly: :!: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: APOKALIPSA ???
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post