ciekawe miejsca w Płońsku

Czyli gdzie coś wypić, zjeść i dobrze się zabawić.
Co komu polecić, a co odradzić.
myszanka
Posty: 9
Rejestracja: 2011-03-30, 14:56

ciekawe miejsca w Płońsku

Post autor: myszanka »

Witam bardzo serdecznie :) . Niedługo przeprowadzam się do Płońska (będe tu pracować) i chciałabym się czegoś dowiedzieć o Waszym miasteczku ;) np. czy jest tu jakaś siłownia lub fitness dla kobiet? czy są fajne knajpki, dyskoteki ? i tak ogólnie jak się tu żyje...Dziękuje za wszelkie info :) pozdrawiam :)
myszanka
Posty: 9
Rejestracja: 2011-03-30, 14:56

Re: ciekawe miejsca w Płońsku

Post autor: myszanka »

Czy nikt nic mi nie odpisze...? :( żadnych info ?. Trochę poprostu przeżywam ten przyjazd tu, czy się tu odnajdę itp. :zawstydzony: Chodzi mi po prostu o wiadomości typu jak się tu żyje, czy nie ma problemu z dojazdem do warszawy, czy są jakieś fajne sklepy, knajpki. itp.:) . bo to ze jest ładny basen to już wiem :) .....
czaruś
Posty: 71
Rejestracja: 2010-11-26, 11:19

Re: ciekawe miejsca w Płońsku

Post autor: czaruś »

ja polecam Pani knajpkę Coyote Bar&Restaurant:
http://www.facebook.com/pages/Coyote-Ba ... 2076067105
pizzeria Da Grasso:
ul. 19 Stycznia 23/24
miłe spędzenie czasu ze znajomymi

kajaki po Wkrze:
http://www.urlopwpolsce.pl/kuchary-zydowskie/wazka/

fitness z tego co mi wiadomo mieści się obok Pks-ów, siłownia mieści się na hali sportowej. dojazd do Warszawy bardzo dobry. Im wyższe ceny paliw tym mniejszy ruch:) korków brak, a wiem co piszę bo dojeżdżam codziennie ;-)
wg. mnie i moich znajomych żyje się tu bardzo dobrze:)
w sobotę tylko lepiej wyjść na pieszo niż wyjechać na miasto samochodem gdyż jest całe miasto zakorkowane, ale żyje się miło :)
rrr
Posty: 25
Rejestracja: 2011-03-21, 00:13

Re: ciekawe miejsca w Płońsku

Post autor: rrr »

Co do knajpek, polecam Tokio (jedyne sushi w mieście), ewentualnie kilka pizzerii (najlepsza zdecydowanie Verona na Młodzieżowej), z pubami trochę gorzej - jest parę miejsc, ale większość dość obskurna. Generalnie Płońsk to dosyć zapyziałe miasteczko, dzięki czemu żyje się tu całkiem przyjemnie i spokojnie.
myszanka
Posty: 9
Rejestracja: 2011-03-30, 14:56

Re: ciekawe miejsca w Płońsku

Post autor: myszanka »

Dziękuje bardzo za cenne informacje :) Mam nadzieje, że bedzie mi się tu dobrze żyło... :) a co do fitnesu to fajny jakiś ? :) Tak pytam o ciekawe miejsca, żeby było mi łatwiej się tu zadomowić i znaleść coś dla siebie, chociażby ten fitness czy inne zajęcie poza pracą oczywiście ;) Jeśli ktos miałby jeszcze coś do dodania to bardzo proszę o rady i informacje :)
ArtyAsia
Posty: 69
Rejestracja: 2011-07-06, 19:43

Re: ciekawe miejsca w Płońsku

Post autor: ArtyAsia »

Witaj

Ja tez od niedawna mieszkam w Płońsku. Niestety imprezować za bardzo nie imprezuję (malutkie dziecko) ale mogę polecić aerobik w wodzie prowadzony na miejskim basenie ( niestety obecnie w remoncie)

Jest "Chata u Górla" ale mi osobiście średnio pasuje. Wybrałąm się tam 3 razy i były zaledwie 3-4 osoby, w dodatku raz trafiłam na osobę która nie potrafiła podać najprostrzego malibu z mlekiem :/
Jest też kręgielnia, któą mi polecono ale byłam w niej tylko raz (wybrałam się tam raz z koleżanką w Andrzejki i nie było ANI JEDNEJ osoby więc zrezygnowałyśmy)
A i jeszcze bar na Grunwaldzkiej nad kulkolandią. Porażka - pusto, muzyka zagłusza rozmowę, wystrój poplątanie z pomieszaniem. Pomysł moze był dobry ale wykonanie do bani... ale to moje subiektywne odczucia (jestem przeczulona na punkcie wystroju, doboru przedmiotów itp)
Ogólnie jak dla mnie brakuje miejsc w których można by posiedzieć i pogadać przy piwie lub zabawić sie w weekend...nie mówiąc o kawiarnich

Ogólnie płońskie środowisko wydaje mi się mało otwarte, na moim osiedlu zaproponowałam mamom spotkanie typu "sprzedam-wymienię" (wymiana ubranek, zabawek i innych zbędnych akcesoriów wszystko przy kawie i ciasteczkach ) i praktycznie zero odzewu - zgłosiły się tylko dwie mamy :(

Kolejna kwestia to imprezy kulturalne, jak już coś jest w Płońsku lub okolicach to często zupełnie nie rozreklamowane, zero plakatów, ogłoszeń w gazecie.... Najczęściej jakiś reportaż już po fakcie

Ale się rozpisałam ;)

pozdrawiam
skakanna
Posty: 19
Rejestracja: 2011-06-08, 14:30

Re: ciekawe miejsca w Płońsku

Post autor: skakanna »

Ja też się tu ponownie sprowadziłam niecały rok temu. Urodziłam się tu, ale ostanie 8 lat spędziłam gdzie indziej. Mając pełny obraz płońskiej rzeczywistości postanowiłam się wypowiedzieć :D
1. płońskie środowisko jest niestety bardzo zamknięte i to jest niezaprzeczalny fakt. Takie inicjatywy jak wyżej skazane są na niepowodzenie. Przykład: jako że jestem młoda staram się sąsiadom mówić pierwsza "dzień dobry". Niektórzy po roku nadal mi nie odpowiadają! :dobani: Chyba nie są ślepi i wiedzą, że mieszkam "tuż za miedzą".
2. Kiedyś (jak miałam 17 lat) płońskie puby pękały w szwach, pizzerie też. Trudno było w piątki znaleźć stolik. Dziś pustki: jaka jest tego przyczyna? Moim zdaniem głodowe pensje i rosnące w płońsku bezrobocie. Jak ktoś dostaje 800 zł, to trudno mu wydawać w każdy piątek 50 PLN, bo w skali miesiąca uzbierają się z tego 2 stówki. I z czego tu zapłacić rachunki. Nie mniej jednak polecam bar na młodzieżowej. Koło takiego sklepu z art. dziecięcymi. Byłam tam już kilka razy i jest ok. Reszta to fakt: kiła, iła i mogiła...
3. Co do rozreklamowania imprez w Płońsku i okolicy nasze MEROSTWO daje przysłowiowej D***!!!
Możemy jedynie prosić admina, żeby sporządzał raz w miesiącu jakieś odjechane kalendarium...
4. W brew pozorom najfajniejsze imprezy w płońsku to: firmowe imprezy integracyjne. Pracownicy się zrzucają lub szef stawia i... hulaj dusza! Takie można zorganizować w wielu miejscach w Płońsku: w hetmanie, na grillu tam gdzie sala weselna Marko. Cafe Arka: jest ok (chociaż kawy tam nigdy nie piłam :lol: ), sushi bar :cool: też spoko, zielony zakątek --> może być :)
myszanka
Posty: 9
Rejestracja: 2011-03-30, 14:56

Re: ciekawe miejsca w Płońsku

Post autor: myszanka »

Dzięki dziewczyny za informacje :).Trochę przykre ze nawet nie ma tu fajnych miejsc by jakoś spedzić tu czas... co nie napawa optymistycznie tym bardziej ze zbliża się jesień... i nie wiadomo co ze sobą zrobić.. A może któraś z Pań uczęszczala do tego fitness klubu przy PKS-ach? Bo ostatnio go zauważyłam i tak się zastanawiam czy się nie zapisać ... :) Pozdrawiam wszystkich na forum :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post