Korupcja w płońskim Urzędzie

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

tiyo_pl pisze:Tłumaczycie sie jak dzieci...Glitch je*** [...cenzura...]!!!
Masz zupełną rację, próbowałem go uświadomić, ale to nie ma sensu.
Jak się głombem urodził to niech już tak pozostanie.
Gość, ten co zawsze

Post autor: Gość, ten co zawsze »

tiyo_pl nazwał mnie [...cenzura...] i wezwał "[...cenzura...]". Witamy w Polsce nietolerancji.
A swoją drogą [...cenzura...]. :zawstydzony:

// spóźniony edito ;) nie mam szans być na bieżąco
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

Gość, ten co zawsze pisze:A swoją drogą [...cenzura...].
Przeczytaj co mam w sygnaturze i przemyśl sobie, może coś do Ciebie dotrze.
Awatar użytkownika
tiyo_pl
Posty: 59
Rejestracja: 2007-10-08, 10:09
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: tiyo_pl »

Gość, ten co zawsze pisze:tiyo_pl nazwał mnie [...cenzura...]i wezwał "[...cenzura...]". Witamy w Polsce nietolerancji.
A swoją drogą [...cenzura...]. :zawstydzony:


jeszcze nie wiesz chyba co znaczy Polska nietolerancyjna!!! "A swoją drogą" to Tiya możesz cmoknąć [...cenzura...]
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Sorki, że przeszkadzam, ale mały offtop się robi :)
Detektyw

Post autor: Detektyw »

Ten wątek założył Kryton. Gdzie on teraz jest?
Gość

Post autor: Gość »

Patrzcie jaka śmietanka tu pisze: Marszałek Rydz Śmigły, generał Kojak, porucznik Colombo, kapitan Klop, kapitan Wichura , chorąży co zawsze zdąży i szeregowy Czereśniak. Samo wojsko i to zbuntowane.Czy Kryton to W.K? :zly:
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

Załóż sobie konto i wykaż odrobinę własnej inicjatywy to też bedziesz należał do "śmietanki" jak to nazywasz.
Ani to trudne, ani skomplikowane i zdecydowanie lepsze niż narzekanie z pozycji "partyzanta". :D


P.S.

Mógłby ktoś się zająć w końcu posprzątaniem tematu.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Nie było mnie trochę na forum. Przeczytałem jednak teraz to co wypisujecie tutaj i powiem jedno...
Za dużo tego. Te wasze wyzwiska i domysły...
Najciekawsze jest to, że osoba robiąca najwięcej szumu najczęściej pisze z Warszawy :/
Przypominam tylko.
Regulamim
10. Zakaz prowadzenia prywatnych wojen.
14. Zakaz świadomego wywoływania obraźliwych dyskusji.
20. Zabrania się spamowania na forum. Przy czym przez spamowanie rozumie się dodawanie do wypowiedzi nieoczekiwanych treści (treści własnych oraz cytatów, fragmentów książek, artykułów lub innych pokrewnych materiałów, a także elementów graficznych, linków i jakichkolwiek innych zbędnych dodatków), które nie mają żadnego związku z tematem i nie mają żadnej wartości dla prowadzonej dyskusji, a mogą wywołać lawinę dalszych niepotrzebnych wypowiedzi i komentarzy.
Tak więc panowie macie taki bajer jak PW więc proszę z niego korzystać !!!

Koniec z bawieniem sie w kotka i myszkę. Jeśli ktoś ma coś do powiedzenia niech pisze konkretnie i na temat. Drogi gościu (z wawy) skoro boisz się zarejestrować to może byś chociaż pisał pod jednym nickem... Bo gości ci u nas dostatek i może sobie ktoś kiedyś wziąć do serca to co było skierowane do Ciebie.

Ps. a wszystkim nowym piszącym w tym wątku zalecam przeczytanie wszystkich 19 stron a nie tylko ostatnich 2 czy 3 !!!
Gość

Post autor: Gość »

do Pitera Administratora:najwięcej wyzwisk, domysłów i oszczerstw jest właśnie na tych 17 stronach, które polecasz jako merytoryczne. Mój strach przed zarejestrowniem się jest taki sam jak Twój przed ujawnieniem nazwiska. Dlaczego kryjesz się za jakimś Piterem? Kim Ty jesteś, żeby pozwalać na założenie wątku o korupcji w Urzędzie, w którym nie było korupcji?
Myślę, że należy wydrukować wszystkie wpisy i dać prawnikowi do oceny, kto w którym miejscu złamał prawo.
Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka( jeśli rozumiesz, co to znaczy).
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Drogi gościu kiedyś straszono nas czarownicami a teraz straszysz nas policją ? Ochłoń trochę, bo widzę, że chcesz ludzi odstraszyć. Jestem człowiekiem i mam prawo do interesowania się co w mojej okolicy piszczy. Myślisz, że ludzie na ulicy nie gadali o tym ? Boże jeśli by mieli się wypowiedzieć tu wszyscy których przypadkiem mijałem i rozmawiali o tej sprawie to byśmy kasowali posty 24h na dobę za wulgaryzm. A może chcesz, stworzyć społeczeństwo jak w filmie "Equlibrum" gdzie jeden narzuca swoją wole wszystkim ? Jeśli Cię razi to co tu jest napisane to nie czytaj i już, a jeśli przeczytałeś i masz coś do powiedzenia to pisz na temat od innych spraw masz PW.

OSTATNI taki post następne nie na temat będą kasowane

/// 25.12.07
Tak jak obiecałem, kolejny post (powinien to być raczej PW a nie post) został skasowany. Ponieważ jednak gość niechce się zarejestrować to postanowiłem na część odp. Przez opcję edytuj w poście.
gość pisze:i wymyślonej przez Ciebie korupcji
Człowieku ja nawet tego wątku nie zaczynałem, A jakbyś nie wiedział cały temat pochodzi z http://tvp.pl/6724,20070209457575.strona. ((wiadomości TVP 3 z 9 lutego 2007) oraz z publikacji w prasie. Chyba jednak nie czytałeś od początku.
gość pisze:Frustraci, tacy jak Ty żółć niech wylewają w maglu, internet służy do komunikacji.
No a co my tu robimy ? Mi osobiście lata czy na piedestale jest x czy y ale jeśli jest jakiś temat, tym bardziej, że nagłośniony przez media to chyba mieszkańcy mogą wyrazić co sądzą o danej sprawie ?

/// Temat zostaje zablokowany. Jeśli macie coś ciekawego do dodania piszcie na PW.

Pozdrawiam ...:::Piter:::...
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post