Korupcja w płońskim Urzędzie

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

Nowy pisze:Tę informację poświęcam Krytonom, Glitchom i Piterowi.
A niby co my mamy z tym wspólnego?
Gość

Post autor: Gość »

Niejaki Marian Brudzyński, do niedawna apostoł rydzykowej moralności (absolwent szkoły medialnej o.Rydzyka), budowniczy domu Giertychów,szef szmaciarskiej gazety Dookoła Płońska, która wściekle i bezwzględnie atakowała burmistrza złożył pozew do prokuratury na Giertycha. W tym pozwie samooskarżył się, że razem z Giertychem dopuszczał się przestępstw karno-skarbowych. Z tego co wiem miał wielkie poparcie Krytona i Glitcha.
(źródło Gazeta Wyborcza)
Marlena

Post autor: Marlena »

Czy prokuratura już się zainteresowała fundacją Brudzyńskiego Viribus Unitis Polesie 14, Baboszewo? Podobno Giertych przelewał tam kasę.
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

Gość pisze:Z tego co wiem miał wielkie poparcie Krytona i Glitcha.
Nie mogę zrozumieć co Ty bredzisz.


Skończcie w końcu z tym pisaniem postów przez tych je***ych gości bo to szkoda czasu, poza bzdurami nic nie wypisują.
Awatar użytkownika
tiyo_pl
Posty: 59
Rejestracja: 2007-10-08, 10:09
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: tiyo_pl »

Gość pisze:Z tego co wiem miał wielkie poparcie Krytona i Glitcha.

Heheheheh chyba coś nie tak z główką.
Awatar użytkownika
hex
Posty: 142
Rejestracja: 2006-12-29, 10:08

Post autor: hex »

Gość pisze:Z tego co wiem miał wielkie poparcie Krytona i Glitcha.
(źródło Gazeta Wyborcza)
Czyli g.... wiesz. :)
Gość

Post autor: Gość »

Teraz to wypierają się znajomości z panem Brudzyńskim? Przecież to ich kolega od rewolucji moralnej opartej na donosicielstwie, oszczerstwach i nienawiści. Szczególnie bliski Krytonowi. Kumpla się wstydzicie?? :P
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

Zastanowiłeś się wogóle co Ty wypisujesz?

Jesteś śmieszny.
Awatar użytkownika
tiyo_pl
Posty: 59
Rejestracja: 2007-10-08, 10:09
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: tiyo_pl »

Nowy pisze:Nadchodzi NORMALNOŚĆ. Na SŁYNNYM POLICYJNYM FORUM INTERNETOWYM pokłócił się pracownik CBA z policjantem. Forum zamknięto. Poszło o to, że prcownik CBA chciał inwigilować forumowiczów.
Tę informację poświęcam Krytonom, Glitchom i Piterowi.

Ja to słyszałem :los: że to nie Franek Dolas tylko Glitch, Kryton i Piter rozpętali II wojnę światową. :padam:
Gość ten co zawsze

Post autor: Gość ten co zawsze »

Glitch, Kryton i Piter wojny nie rozpętali (za mało znaczą), ale szambo zbudowali.
A szambo jak wiadomo śmierdzi. Jak teraz chłopcy od tego smrodu uciekniecie, bo dziś w modzie są pachnidła. :orany:
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

Widać kogoś coś mocno boli. :P
Jeszcze żeby potrafił napisać tak żeby wiadomo było o co mu chodzi. :D
Gość, ten co zawsze

Post autor: Gość, ten co zawsze »

No, to kawa na ławę. Wasze szambo, to założenie tego wątku, który jak się okazało nie ma nic wspólnego z korupcją w urzędzie. A jak przejrzysz posty Krytona, Glitcha i Pitera to poczujesz smród nienawiści i nieprawdy. Takiej eksplozji chamstwa i arogancji jak w tych postach nie spotyka się wśród przyzwoitych ludzi. Piszesz, że jesteś z IV RP. Tylko, że ona już się skończyła. Ludzie wybrali normalność. Teraz śledztwa będą w sprawie tych, co IV RP tworzyli. Czytaj gazety, [...cenzura...].
Awatar użytkownika
hex
Posty: 142
Rejestracja: 2006-12-29, 10:08

Post autor: hex »

Gościu, Ty cały czas błądzisz, nawet po tylu postach, które jasno dają Ci do zrozumienia, nie sprawdziłeś wątku i tego, kto tam pisał. Kryton - owszem! Ale pozostali NIE. Dupka Ci muszę niestety usunąć z Twojego posta. Namawiasz ludzi do czytania gazet, a sam masz z czytaniem problemy.
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

Gość, ten co zawsze pisze:Wasze szambo, to założenie tego wątku,
Ja go nie zakładałem.
Gość, ten co zawsze pisze:A jak przejrzysz posty Krytona, Glitcha i Pitera to poczujesz smród nienawiści i nieprawdy. Takiej eksplozji chamstwa i arogancji jak w tych postach nie spotyka się wśród przyzwoitych ludzi.
Pokaż mi, o które moje posty Ci chodzi
Gość, ten co zawsze pisze:Piszesz, że jesteś z IV RP. Tylko, że ona już się skończyła.
Sorki, przeoczyłem - już to naprawiam. Obrazek
Awatar użytkownika
tiyo_pl
Posty: 59
Rejestracja: 2007-10-08, 10:09
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: tiyo_pl »

Glitch pisze:
Gość, ten co zawsze pisze:Wasze szambo, to założenie tego wątku,
Ja go nie zakładałem.
Gość, ten co zawsze pisze:A jak przejrzysz posty Krytona, Glitcha i Pitera to poczujesz smród nienawiści i nieprawdy. Takiej eksplozji chamstwa i arogancji jak w tych postach nie spotyka się wśród przyzwoitych ludzi.
Pokaż mi, o które moje posty Ci chodzi
Gość, ten co zawsze pisze:Piszesz, że jesteś z IV RP. Tylko, że ona już się skończyła.
Sorki, przeoczyłem - już to naprawiam. Obrazek



Tłumaczycie sie jak dzieci...Glitch [...cenzura...]!!!
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post