Korupcja w płońskim Urzędzie

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
obserwator

Post autor: obserwator »

ŻAL mi ciebie i tobie podobnych "gościu". Tylko żal. To co piszesz, ani mnie nie obraża, ani śmieszy. Zapewne wisz, od czego zdechła żmija!!!!! Swoją drogą, masz wyjątkowo odpowiedzialne zajęcie na dyżurze w ........ ha, ha. I o to mi chodziło !!!!!!! Pa, pa !!!
Gość płońszczanin

Post autor: Gość płońszczanin »

No to mamy oskarżonego. Patrz: dzisiejszy "Płońszczak"
Gośc

Post autor: Gośc »

Czy rozumiesz co czytasz?Płonszczak jest chory z nienawiści do burmistrza bo zalezy od ........ to proste lipa .lipoa i jeszcze raz lipa , kasa ikasa.
jak nie ma zdjecia burmistrza to ludzie gazety nie kupują ,to proste
Zabawa w Plońsku dopiero się zaczęłła ,jak myślicie ,kto będzie nastęęęępny?CBS ma pełne ręce roboty.Ludzie listy piszą.

/// proszę nie pisać krótkich postów jeden pod drugim, zapraszam do rejestracji tam jest opcja edytuj :P ...:::Piter:::...
obserwator

Post autor: obserwator »

Bez przesady, bez przesady z tym zjawiskiem pod nazwą "burmistrz P." Dziwi tylko, że redakcja gazerty płońszczak - be, gazety przgląd płoński czy jakoś tam, be! POZOSTAJE NAM w/g "gościa" jedynie słuszne i obiektywne EXTRA PŁOŃSK. Czy już wiecie o co chodzi i kto to "gość"? Choć to nie PARYSKA KULTURA p. Jerzego G - czytać!, wierzyć!, i najważniejsze!!!!!, nie d y s k u t o w a ć !! Ten czas już bezpowrotnie minął, mimo, że czkawka "gościowi" - pozostała, ale to tylko jego problem!
Gość

Post autor: Gość »

Dzisiejsza "Rzeczpospolita" napisała: Barbarę Blidę obciążały wyłącznie zeznania Barbary Kmiecik. I dalej:Barbara Kmiecik na pogrzeb nie przyszła . Ludzie by ją zlinczowali- mówili mieszkańcy rodzinnych Michałkowic.
Okazuje się, ze każde miasto ma swoich donosicieli!
Juan
Posty: 19
Rejestracja: 2007-05-05, 12:15

Post autor: Juan »

Od zarzutów do skazania jeszcze daleka droga. Najprawdopodobniej ktoś bardzo niezadowolony z wyników wyborów musiał sobie ulżyć.
kilo

Post autor: kilo »

Kolejny z urzedników Andzreja P. dostał polecenie wypisywania głupot.Słynna Kasia w Urzedzie nic nie robi tylko siedzi na forum i musi pisać o swoim "ukochanym" szefie.
Juan
Posty: 19
Rejestracja: 2007-05-05, 12:15

Post autor: Juan »

kilo pisze:Kolejny z urzedników Andzreja P. dostał polecenie wypisywania głupot.Słynna Kasia w Urzedzie nic nie robi tylko siedzi na forum i musi pisać o swoim "ukochanym" szefie.
Gościu wypisujesz jakieś bzdury. Jak już pisałem Nieznań osobiście Pana Andrzeja P. najprawdopodobniej chodzi o burmistrza. Podobają mi się mieszkańcy Płońska, których znałem i poznaje. Interesuje mnie również rozwój tego miasta, dlatego postanowiłem poznać opinie mieszkańców z kilku źródeł. Gdybyś miał coś konkretnego do napisania to chętnie podyskutuję. Pamiętaj, że w żadnym wypadku nie jesteś anonimowy i zawsze można ustalić kto napisał dany post.
Gość

Post autor: Gość »

Juan pisze:Pamiętaj, że w żadnym wypadku nie jesteś anonimowy i zawsze można ustalić kto napisał dany post.
Jaka przenikliwość! Masz nas za idiotów? Każdy forumowicz zdaje sobie sprawę, że nie jest anonimowy. To miało być ostrzeżenie, czy zamknięcie ust? Kiedyś takie hasełko było na forum "Płońszczaka":"Pamietaj, nie jesteś anonimowy!" wyświetlane na czerwono. Ponieważ nie pomagało. więc zlikwidowano forum. A co do nienawiści "Płońszczaka" do burmistrza to kiedyś słyszałem, że ów jest współwłaścicielem gazety.
genio

Post autor: genio »

nie ma afery płlonskie gazety kłamaly ktos je kupil za reklamy

proponuję założyc stronę; korupcja w mediach
karol

Post autor: karol »

Jestem płońszczaninem, ale nie płońszczakiem- typem , który wchodzi w układy, jest hipokrytą i stosuje moralność Kalego. A taki wizerunek płońszczaka jest prezentowany przez red. naczelnego Płońszczaka pana Kołodziejczyka. Jego układ z panią Banasiak, Aleksandrowiczem i resztą zbuntowanych wystawia Płońszczakowi opinię pisma uwikłanego w lokalne rozgrywki i trzymającego z "grupą". Przykład: pani Banasiak jako szefowa Urzędu Pracy zamieszcza płatne ogłoszenia w Płońszczaku. Dowodem wdzięczności jest stronnicze traktowanie ( na korzyść Banasiakowej) konfliktu w płońskiej Solidarności. A swoją drogą czy taki układ :szefowa Urzędu Pracy + prywatna gazeta nie jest aby korupcją?
Może też ktoś wyjaśni, dlaczego "zbuntowani" nie uznają decyzji władz z Warszawy?
kilo co powiesz o

Post autor: kilo co powiesz o »

karol pisze:Jestem płońszczaninem, ale nie płońszczakiem- typem , który wchodzi w układy, jest hipokrytą i stosuje moralność Kalego. A taki wizerunek płońszczaka jest prezentowany przez red. naczelnego Płońszczaka pana Kołodziejczyka. Jego układ z panią Banasiak, Aleksandrowiczem i resztą zbuntowanych wystawia Płońszczakowi opinię pisma uwikłanego w lokalne rozgrywki i trzymającego z "grupą". Przykład: pani Banasiak jako szefowa Urzędu Pracy zamieszcza płatne ogłoszenia w Płońszczaku. Dowodem wdzięczności jest stronnicze traktowanie ( na korzyść Banasiakowej) konfliktu w płońskiej Solidarności. A swoją drogą czy taki układ :szefowa Urzędu Pracy + prywatna gazeta nie jest aby korupcją?
To co powiesz o układzie Andrzej P.+EXTRA Mazowsze?Na dodatek pani redaktor jest "pseudo" rzecznikiem urzędu miasta.Przeczytaj najpierw Extra a do piero póżniej zastanów się nad stonniczością.Najlepiej pomyśl kilka razy zanim coś znowu napiszesz.
kazimierz

Post autor: kazimierz »

W gazecie Extra czytałem o prokuraturze ,społdzielni, aferze w Solidarnosci , w Płonszczaku rzeczywiscie nie bylo o Solidarnosci. Dlaczego?
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

Panowie i Panie.
Nie szkoda wam marnować czasu przed monitorami?
Mamy weekend, jest ładna pogoda, idźcie na spacer z dzieckiem, na piwo z kolegą etc.

Pozdrawiam.
obywatel

Post autor: obywatel »

Jeżeli konferencja prasowa SolidarnoSci była faktem to dlaczego dwie gazety uparcie milczą.Chyba chodzi o układzik.Dwuwładza w Społdzielni Mieszkaniowej i samowolka w Solidarności nikogo nie interesuje.Dyrektorzy się zaparli i nie chcą wysiąśc z pociągu robotniczej Solidarności.Nie wsyd !
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post