Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Awatar użytkownika
MONIKAPPP
Posty: 50
Rejestracja: 2010-08-03, 15:34

Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: MONIKAPPP »

JAKI PEDIATRA WZBUDZIŁ WASZE ZAUFANIE , WYKAZAŁ SIĘ KOMPETENCJĄ I EMPATIĄ ? .
A JAKIEGO NIE POLECACIE .
ciociaklocia
Posty: 34
Rejestracja: 2011-01-13, 20:27

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: ciociaklocia »

Polecam dr Lejkowską (przyjmuje w Zdrowiu). Sympatyczna, doświadczona i leki, które przepisuje pomagają, a nie są drogie. Nie polecam natomiast dr Niewińskiej - wstrętna baba i tyle.
Awatar użytkownika
MONIKAPPP
Posty: 50
Rejestracja: 2010-08-03, 15:34

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: MONIKAPPP »

Słyszałam że dr. Niewińska z dłuższym stażem jest dobrym specjalistą , młodsza dr. ma różne opinie .
Ja byłam na kontrolach przed szczepieniami u dr. Lejkowskiej i Łuszczewskiej , ale to tylko kontrola , a gdy pojawił się problem przyjmował akurat ktoś inny , i nie mogę stwierdzić skuteczności .
forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: 2011-02-07, 19:42

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: forumowicz »

dr. Łuszczewska nie zastąpiona leczy moje dziecię od samego początku , zdarzy mi się iść do dr. Lejkowskiej super babka. :) .
Carolec
Posty: 15
Rejestracja: 2009-06-21, 18:41
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: Carolec »

Nie piszmy dr, ponieważ nie mają tytułów doktorskich - są tylko magistrami ze specjalizacją.

Z tego co kojarzę to pani Niewińska jest do bani - trzymać się z daleka. O innych pediatrach w Zdrowiu nie wypowiem się z braku informacji na ich temat.
Poza tym ze Zdrowia dużo osób ucieka ze swoimi dziećmi do Eskulapu. Tam pracuje dobry pediatra - pani Olszewska, którą mam przyjemność znać osobiście oraz bardzo dobry pediatra - pani Dworakowska. Pracuje też tam pani Popłonkowska - ale nie mam informacji na jej temat, więc wstrzymam się z opinią.
ASZ

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: ASZ »

Ja polecam Panią Michalak z przychodni Eskulap.
mieszkaniec

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: mieszkaniec »

Olszewska to chyba tylko do pisania zwolnień i recept. Bardzo sympatyczna i miła ale czy dobra????
Agnes84

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: Agnes84 »

Olszewskiej nie polecam bojej bratanicy 5 miesięcy nawet nie zbadała przepisała tylko nurofem w dużej dawce i tyle
a co sie okazało u innego lekarza było zapalenie gardła zaczerwienione uszka i dziecko antybiotyk dostało po którym zaraz przeszło a tak sie strasznie męczyło taka doktor

Moje dzieci są leczone u dr Michalak już od 6 lat i jestem zadowolona i zdecydowanie polecam
mamak

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: mamak »

Ja z całym przekonaiem polecam Panią Michalak z ESCULAPU. podchodzi do dzieci z sercem i zawsze są do niej tłumy ludzi. podziwiam Ją za cierpliwość i jest to jedyny pediatra z Płońska, która ma powołanie do tego zawodu. mój syn obecnie 10 lat trafił do niej 5 lat temu (przeniosłam ze ZDROWIA). Dzieki tej Pani Doktor naprawdę przestał chorować a antybiotyk miał 2 lata temu (ostateczność). Może mój post kiedyś dotrze do Pani Michalak bo jestem JEJ za wszystko naprawdę wdzięczna i powiem każdemu że to NAJLEPSZY LEKARZ W PŁOŃSKU. :-))))))
wera

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: wera »

mamak pisze:Ja z całym przekonaiem polecam Panią Michalak z ESCULAPU. podchodzi do dzieci z sercem i zawsze są do niej tłumy ludzi. podziwiam Ją za cierpliwość i jest to jedyny pediatra z Płońska, która ma powołanie do tego zawodu. mój syn obecnie 10 lat trafił do niej 5 lat temu (przeniosłam ze ZDROWIA). Dzieki tej Pani Doktor naprawdę przestał chorować a antybiotyk miał 2 lata temu (ostateczność). Może mój post kiedyś dotrze do Pani Michalak bo jestem JEJ za wszystko naprawdę wdzięczna i powiem każdemu że to NAJLEPSZY LEKARZ W PŁOŃSKU. :-))))))
Tyle, że Pani Michalak obrosła już w piórka i niestety traktuje dzieci przedmiotowo. Badanie trwa u niej 30 sekund, nawet nie chce się jej zważyć dziecka tylko wpisuje coś na pałę. Zawiodłam sie bardzo na tej pani pomimo pozytywnych opini na jej tamat, natomiast Pani Dworakowska to prawdziwy lekarz z powołania. Szkoda, że takich ludzi jest coraz mniej...
rrr
Posty: 25
Rejestracja: 2011-03-21, 00:13

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: rrr »

Czy ktoś wie może, czy dr Michalak przyjmuje prywatnie? Byłbym wdzięczny za jakieś namiary (adres, telefon).
Pozdrawiam.
out

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: out »

prywatnie nie ale tel. by się znalazł. Podaj adres@ to Ci wyślę
rrr
Posty: 25
Rejestracja: 2011-03-21, 00:13

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: rrr »

Byłbym wdzięczny za telefon dr Michalak na raichu@gazeta.pl
out pisze:prywatnie nie ale tel. by się znalazł. Podaj adres@ to Ci wyślę
Wandal

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: Wandal »

[quote="Agnes84"]Olszewskiej nie polecam bojej bratanicy 5 miesięcy nawet nie zbadała przepisała tylko nurofem w dużej dawce i tyle
a co sie okazało u innego lekarza było zapalenie gardła zaczerwienione uszka i dziecko antybiotyk dostało po którym zaraz przeszło a tak sie strasznie męczyło taka doktor

Polemizowałbym który doktor wiekszą krzywde dziecku wyrządził, a to, ze przestało płakać nijak sie ma do jej zdrowia ogólnie
Wandal

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: Wandal »

Nie wiem jak leczy teraz ale od młodej Niewińskiej zacząłem dzieci trzymać z daleka już dawno, polecam Panią Michalak z Eskulapu dla której mam szacunek po ostatniej wizycie widząc, ze przyjmuje wszystkie chore dzieci jakie zjawią sie u niej przed gabinetem nawet te bez numerków na godzinę, stąd pewnie ten pospiech opisany przez któregoś czytelnika powyżej, napewno łatwiej byłoby przyjąć np 8-10 dzieci a następną 10 odesłać do domu, myślę, że jak w każdym zawodzie po przepracowanych nastu latach można bez pomiarów np odmierzyć 200 g mąki określić wielkość śruby czy w tym przypadku podać wage dziecka tym bardziej jak ogląda się ich kilka codziennie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post