Samochód używany

arem
Posty: 1
Rejestracja: 2021-08-09, 14:45

Re: Samochód używany

Post autor: arem »

a ja mam inny plan ale też na używane autko. Chciałbym sprowadzić sobie jakiś nietypowy egzemplarz z USA. sam nie wiem jak to się robi, jakie formalności trzeba w związku z tym wypełniać ale polecono mi firmę http://bidcarsusa.pl/ więc chyba do nich się zgłoszę po pomoc i zajmą się wszystkim. ciekawe jak długo czeka się na takie autko po znalezieniu odpowiedniego
Mariusz11

Re: Samochód używany

Post autor: Mariusz11 »

Używany samochód powinien być nie tylko zadbany, ale też w nienagannym stanie technicznym. Niestety nie każdy kto kupuje auto na nim się zna. Dlatego najlepiej wybierać sprawdzone miejsca. Jeśli chodzi o Porsche to w Sopocie jest Centrum Samochodów Używanych i tam każdy model jest weryfikowany pod kątem 111 punków weryfikacyjnych, kupuje się samochód z gwarancją Porsche Approved. Chyba, że ktoś woli nowy samochód, to też jest tam salon takich aut.
gaylord1sean
Posty: 4
Rejestracja: 2021-09-17, 18:32
Lokalizacja: Łódź

Re: Samochód używany

Post autor: gaylord1sean »

Kupowanie używanych samochodów się opłaca.
Awatar użytkownika
jfay
Posty: 1
Rejestracja: 2021-09-23, 14:48
Lokalizacja: Starachowice

Re: Samochód używany

Post autor: jfay »

Oczywiście. Używane samochody opłacają się bardziej niż te z salonu. Tak samo opłaca się mieć zbiornik paliwa, aby nie być zależnym od cen paliwa na stacjach paliw. Jak widać, jest więc dużo sposobów, aby oszczędzić przy kupnie auta. Pozdrawiam! :D
________________
zbiorniki paliwa na zamówienie
Adam012141
Posty: 5
Rejestracja: 2022-01-26, 13:13
Kontakt:

Re: Samochód używany

Post autor: Adam012141 »

Wydaje mi się, że lepiej kupować samochody nowe, ale jak kogoś nie stać to musi kupić używany.
Siegfried32111
Posty: 5
Rejestracja: 2022-02-10, 08:53
Kontakt:

Re: Samochód używany

Post autor: Siegfried32111 »

Najlepiej kupić nowy gdyż jest lepszy od używanego.
Awatar użytkownika
tessosinski
Posty: 4
Rejestracja: 2022-03-21, 16:02
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Samochód używany

Post autor: tessosinski »

Na stronie internetowej https://peugeot-zdunek.pl/ możesz znaleźć ofertę salonu samochodowego Peugeot. Jest to nowy, autoryzowany salon Peugeot w Gdańsku. Oferują oni kompleksowe usługi: odkup samochodu od klienta, finansowanie, ubezpieczenie komunikacyjne oraz obsługę posprzedażną. Można umówić się z nimi na spotkanie z doradcą oraz na jazdę testową. W swojej ofercie mają samochody używane tylko dobrej jakości. Pozdrawiam! :D
Radek87536
Posty: 3
Rejestracja: 2022-05-10, 11:13
Kontakt:

Re: Samochód używany

Post autor: Radek87536 »

Z tego co wiem to lepiej kupić nowy samochód.
jacekbak221
Posty: 16
Rejestracja: 2021-09-15, 13:18

Re: Samochód używany

Post autor: jacekbak221 »

Wczoraj udało mi się przeczytać niezwykle atrakcyjny tekst. Jest on czytelny i posiada dużą ilość wiadomości. Polecam zaznajomić się z tą stroną internetową. Niezliczona liczba wpisów i różnorodna tematyka -róznice w oponch letnich i zimowych .
Malwina23
Posty: 35
Rejestracja: 2021-07-07, 10:08

Re: Samochód używany

Post autor: Malwina23 »

ja sobie kupilam bardzo dobry samochod uzywany w salonie British Car. Kupilam tam Jaguar X-Type Privilege
w bardzo okazyjnej cenie. takze polecam przejrzeć sobie ich stronke lub udac sie do salonu
radosna
Posty: 4
Rejestracja: 2022-05-25, 17:10

Re: Samochód używany

Post autor: radosna »

Niestety nie stać mnie na nowe auto, ale jakoś się nie smucę z tego powodu, bo jak kupuję używane auta to kupuję je ze sprawdzonego źródła, jakim jest dealer z Łodzi https://volvocarnova.pl/. Tutaj wszystko jest udokumentowane, samochody mają książki serwisowe i w razie czego mogę u nich sobie wykonywać nie tylko przeglądy, ale je serwisować. Ceny aut używanych są bardzo rozsądne, obsługa bardzo miła i pomocna, a serwis zawsze oddaje nam auto na czas i jak dotąd nigdy niczego nie reklamowałam, dlatego polecam to miejsce!
Awatar użytkownika
xstokes
Posty: 4
Rejestracja: 2022-10-06, 20:23

Re: Samochód używany

Post autor: xstokes »

Obecnie to chyba najlepiej kupić używany samochód.
eramka

Re: Samochód używany

Post autor: eramka »

Wynajem samochodów Warszawa jest znacznie bliżej i najlepiej tam szukać samochodu do jazdy, ja już przejrzałam ich ofertę i warunki wynajmu
linka
Posty: 18
Rejestracja: 2023-03-22, 13:45

Re: Samochód używany

Post autor: linka »

Coś tam o samochodach wiem, ale w sumie to więcej na ich temat mógłby powiedzieć mój facet :) Także on mi we wszystkich sprawach motoryzacyjnych doradza. No i głównie dzięki niemu wiem Jak przygotować samochód na wiosnę.
optymalny

Re: Samochód używany

Post autor: optymalny »

Zawsze możesz skorzystać z oferty jaką ma Wypożyczalnia samochodów Wrocław bo tam są samochody używane ale praktycznie nowe, zadbane, tylko lać paliwo i jeżdzić
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post