Pranie dywanów i Tapicerki VIka Z PŁOŃSKA

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Klicha

Pranie dywanów i Tapicerki VIka Z PŁOŃSKA

Post autor: Klicha »

WITAM WSZYSTKICH,
CHCĘ OSTRZEC WSZYSTKICH PRZED NIEUCZCIWYM WYKONAWCĄ PRANIA DYWANÓW I TAPICERKI VIKA Z ULICY WIECZORKÓW!
FACET EST BEZCZELNY, AROGANCKI, WYKONAŁ USŁUGĘ BEZNADZIEJNIE DO TEGO USZKODZIŁ SOFĘ I ROZCIĄGNĄŁ DYWAN! JEST NIESŁOWNY I NIEUCZCIWY!
PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH O NIEKORZYSTANIE Z USŁUG TEGO SPECJALISTY, KTÓRY JAK GO WEZWALIŚMY NA POPRAWKĘ BO ZOSTAWIŁ ZACIEKI TO BYŁ TAK OBURZONY I NIEZADOWOLONY I PRÓBOWAŁ MI WMÓWIĆ ŻE TO KTOŚ Z DOMOWNIKÓW ZROBIŁ PLAMY I WYTARCIA NA SOFIE. :dobani:
ZAINKASOWAŁ SPORĄ SUMKĘ ZA TZW. ,,PRANIE" A SPIEPRZYŁ MI SOFĘ I ROZCIĄGNĄŁ DYWAN, GDYŻ DOKŁADNIE W POŁOWIE DYWANU TWORZĄ SIĘ FALE - MUSIAŁ DYWAN WISIEĆ NA JAKIMŚ PRĘCIE GDY BYŁ MOKRY I ROZCIĄGNĄŁ GO TAK , ŻE TERAZ W ŻADEN SPOSÓB SIĘ NIE UKŁADA.
JEŚLI SIĘ NIE MA ODPOWIEDNIEGO SPRZĘTU - LUB MA SIĘ PRZESTARZAŁY I ZEPSUTY I NIE MA SIĘ WARUNKÓW DO SUSZENIA DYWANÓW TO SIĘ TAKICH USŁUG NIE WYKONUJE! :closed:
Krewniaczka85

Re: Pranie dywanów i Tapicerki VIka Z PŁOŃSKA

Post autor: Krewniaczka85 »

Pranie dywanów, tapicerek. Tanio i profesjonalnie. Pranie za pomoca nowoczesnego sprzętu KIRBY, który nie moczy dywanów, a doskonale usówa plamy.
Zapraszam również do umówienia się na bezpłatny pokaz ogrmnych możliwości sprzętu. Podczas pokazu bezpłatne czyszczenie łóżek, dywanów, krzeseł, firan, sprzętu elektronicznego oraz usówanie roztoczy.

OTO TYLKO NIEKTÓRE Z FANTASTYCZNYCH CECH SYSTEMU SENTRIA™
-Potężny przepływ powietrza w -połączeniu z systemem filtrowania HEPA 11 oznacza, że brud i śmieci już się nie ukryją.
-Dzięki naszej najnowocześniejszej funkcji wspomagającej TechDrive®, wystarczy lekko dotknąć, by przemieścić system.
-Funkcja Toe Touch Control umożliwiająca sterowanie stopą pozwala zachować przy odkurzaniu postawę pionową bez schylania.
-Przednia dioda elektroluminescencyjna LED oświetla nawet najciemniejsze zakamarki.
-Proces czyszczenia szamponowego z funkcją szybkiego schnięcia pozwala osiągnąć profesjonalne rezultaty za ułamek kosztów.
-Tryb przenośny pozwala usunąć drażniące alergeny roztoczy z pościeli.
-Czyszczenie trudnodostępnych obszarów z użyciem szerokiej gamy końcówek.
-Łatwe usuwanie sierści zwierząt domowych i śmieci z mebli tapicerowanych.
-Polerowanie i szorowanie twardych powierzchni podłogowych do lustrzanego połysku.
A to jeszcze nie wszystko!

Serdecznie zapraszam
tel. 698-567-491
Bucci
Posty: 13
Rejestracja: 2010-12-06, 15:10

Re: Pranie dywanów i Tapicerki VIka Z PŁOŃSKA

Post autor: Bucci »

Może nie w temacie, ale nie chce zakładać nowego: gdzie można oddać w Płońsku samochód do czyszczenia (siedzenia welurowe) ?
Awatar użytkownika
Krewniaczka
Posty: 12
Rejestracja: 2008-12-31, 12:24

Re: Pranie dywanów i Tapicerki VIka Z PŁOŃSKA

Post autor: Krewniaczka »

Poproszę o kontakt telefoniczny -698-567-491
KB

Re: Pranie dywanów i Tapicerki VIka Z PŁOŃSKA

Post autor: KB »

Polecam z czystym sumieniem Pana Makowskiego z Płońska, solidny i godny polecenia!
KB

Re: Pranie dywanów i Tapicerki VIka Z PŁOŃSKA

Post autor: KB »

Ale stanowczo odradzam pranie tapicerki samochodowej w zimę!!! No chyba że lubisz parujące szyby ha ha...
Bucci
Posty: 13
Rejestracja: 2010-12-06, 15:10

Re: Pranie dywanów i Tapicerki VIka Z PŁOŃSKA

Post autor: Bucci »

KB pisze:Polecam z czystym sumieniem Pana Makowskiego z Płońska, solidny i godny polecenia!
W zimę nie miałem zamiaru :)

Jakiś namiar na Pana Makowskiego ?
ktoś13
Posty: 6
Rejestracja: 2010-07-30, 17:49

Re: Pranie dywanów i Tapicerki VIka Z PŁOŃSKA

Post autor: ktoś13 »

Różni ludzie różne poglądy ja jestem zadowolona z firmy vika :ok:
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Pranie dywanów i Tapicerki VIka Z PŁOŃSKA

Post autor: Piter »

Może nie w temacie, ale nie chce zakładać nowego: gdzie można oddać w Płońsku samochód do czyszczenia (siedzenia welurowe) ?
Kiedyś ktoś się ogłaszał KLIK i tam jednym z punktów na jego liście było właśnie
- Pranie i konserwacja tapicerki

Poszukaj na forum w usługach bo było tego chyba jeszcze trochę.
Bucci
Posty: 13
Rejestracja: 2010-12-06, 15:10

Re: Pranie dywanów i Tapicerki VIka Z PŁOŃSKA

Post autor: Bucci »

Piter pisze:
Może nie w temacie, ale nie chce zakładać nowego: gdzie można oddać w Płońsku samochód do czyszczenia (siedzenia welurowe) ?
Kiedyś ktoś się ogłaszał KLIK i tam jednym z punktów na jego liście było właśnie
- Pranie i konserwacja tapicerki

Poszukaj na forum w usługach bo było tego chyba jeszcze trochę.
Dzięki
kb

Re: Pranie dywanów i Tapicerki VIka Z PŁOŃSKA

Post autor: kb »

Bucci pisze:
KB pisze:Polecam z czystym sumieniem Pana Makowskiego z Płońska, solidny i godny polecenia!
W zimę nie miałem zamiaru :)

Jakiś namiar na Pana Makowskiego ?
Proszę Bardzo. 603634022
asienkap1

clean & fresh service POLECAM

Post autor: asienkap1 »

Piszemy na forum "normalnie" a nie DUŻYMI literami i to jeszcze bez "ogonków". Kolejnym powodem usunięcia treści jest..... pisanie nie na temat. Temat dotyczy "Pranie dywanów i Tapicerki VIka Z PŁOŃSKA" a nie "clean & fresh service". Zresztą chyba muszę zrobić tu mały porządek w postach dotyczących firm.
//Piter
asienkap1

Re: clean & fresh service POLECAM

Post autor: asienkap1 »

asienkap1 pisze:Piszemy na forum "normalnie" a nie DUŻYMI literami i to jeszcze bez "ogonków". Kolejnym powodem usunięcia treści jest..... pisanie nie na temat. Temat dotyczy "Pranie dywanów i Tapicerki VIka Z PŁOŃSKA" a nie "clean & fresh service". Zresztą chyba muszę zrobić tu mały porządek w postach dotyczących firm.
//Piter
skoro pisali ludzie o p. Makowskim to i o Szymańskim chcialam
pozdrawiam, milego dnia:)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Pranie dywanów i Tapicerki VIka Z PŁOŃSKA

Post autor: Piter »

Tak wiem do tej pory była samowolka w tematach. Przepraszam, że akurat na Ciebie padł pierwszy wyczyszczony post ale muszę zrobić drobną reorganizację w tematach i to sprawa dosyć poważna. Mam jednak nadzieję, że to zbytnio nie zraziło Cię do forum i jeszcze coś napiszesz u nas.
Pozdro
Nika27
Posty: 1
Rejestracja: 2012-11-30, 14:55

Re: Pranie dywanów ul. Towarowa 2 PŁOŃSK

Post autor: Nika27 »

Pralnia dywanów, która mieści się przy ulicy Towarowej 2 w Płońsku nie wokonuje rzetelnie swoich usług. Dywany są niedoprane. Nie polecam tej pralni!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post