SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W PŁOŃSKU

jan biesialski

Post autor: jan biesialski »

jeden chce mieszkac w schludnych pomalowanych klatkach,drugi jeszcze lepiej,a skad sm ma brac pieniadze na to,jak lokator woli wyremontowac sobie lokum, wymienic sobie samochud, postawic sobie budynek,organizowac balangi,jak placic czynsz,Cobedzie jak sm nie bedzie miala pieniedzy za oplacenie wszystkich mediow?Nastana wspolnoty mieszkaniowe,kto zwas bedzie chcial placic za sasiada ktury olewa z placeniem czynszu,kto bedzie sprzatal gowna rozgniecione,naklatce,nachrochane,naszczane,nasrane,w pwnicy stare meble, stare ziemiaki itp,jesli chodzi o oswietlenie osiedlimiasto plonsk wprowadzilo program oszczednosciowy,na wylaczaniu wczesniej lamp.Ulica Kopernika od ronda do mostu ,kopernika 30,32,zacisze 7,9,ma wylaczane swiatlo juz o 5,30.Rzadasz od sm wszystkiego,a placisz napewno czynsz,sm nie powinno dotyczyc ochrona danych
AIGEL

...FIRMA PRYWATNA???

Post autor: AIGEL »

Mieszkaniec pisze:Muszę sie zgodzić z przedmówczynią. To prawda. W biurze SM pracują juz całe rodziny. Matka i córka w ksiegowości. Jedna siedzi na kasie a druga jest isp. ds. windykacji. Następna matka w ksiegowosci na czynszach a syn jest protokolantem na zebraniach zarządu i rady. Następnie matka w członkowskim (członek zarządu) a syn jest kierownikiem (ale nie od roweru) grupy remontowej. Następnie kadrowa i jej mąż - nazwany śmiesznie przez Monice - domokrążca. Potem specjalista ds. inwestycji i jej mąż - konserwator zieleni. Mało???? Nie potrzeba wymieniać więcej!!!! A osoby nie wygodne muszą zostać zwolnione, bo dyr. PUP - przewodnicząca RN - nakazała zarządowi i on ze skulonym ogonem wykonuje to wszystko. Jest coraz gorzej!!!! :dobani:

chętnie przypomnę jak było dawniej:
pan prezes K. i jego żona pani K. w księgowości.
pani główna księgowa W. i jej synowa W. w członkowskim
pani członek dawnej rady S. i jej syn S. w technicznym a córka w księgowości - nie wiem jak po mężu z domu S. (Ci dwoje pracują akurat nadal - widocznie są dobrzy)
pan K. - nie wiem gdzie ale radny i jego brat w technicznym też K.
jak by nie patrzeć status quo zostało utrzymane
to tyle
aha, a rower to ma kierownicę a nie "kierownik"
logistyk
Posty: 73
Rejestracja: 2006-12-31, 17:18

Post autor: logistyk »

Zacząłem ten temat, ale myślałem, że wypowiedzi nie będą takie ... /sąd , prokuratura, itp .../.
Moja myśl była taka, że SM w Plońsku zapowiadała otwarcie swojej strony internetowej i byłby to początek tego co miało nastąpić. Ale czy przy otwarciu tej strony MÓGŁBYM SIĘ WYPOWIEDZIEĆ-WYPISAĆ??? /OJ CHYBA NIE/
Ktos

Post autor: Ktos »

Jak jedni drugich zaczeli prokuraturami i sadami starszyc to nasze niezbyt madre i nieobdarzone inteligencją społeczeństwo pzrestało pisać. i to jest ta małomiasteczkowosć, każdy boi się odezwac i wypowiedzieć swoje zdanie bo co rusz to go sądami starsza. Więc nie dziwcie sie ze jest kilka osób, które wiodą pryw w tym prymitywnym mieście (znacie ich bardzo dobrze) i za wszelka cenę staraja się rządzić, a jak ktos jest przeciwny im poczynaniom to staje się ich wrogiem. Czy to nie chore miasto!!!! Ktoś nie tak dano mi poiwedizał, i to stwierdzenie mi się bardzo spodobało, że Płońsk to miasto zywych trupów. Miał rację, młodzi uciekają, starzy skorumpowani zostali. Ja prawdę mówiąc czekam aż wejdą tu buldożery i zrównaja tą wieś z ziemią. a co sie z nią potem stanie. nie interesuje mnie w ogóle...
logistyk
Posty: 73
Rejestracja: 2006-12-31, 17:18

Post autor: logistyk »

A szkoda!?
"W latach 80-tych XX wieku członkowie Solidarności mówili, że jest ich-nas 10 milionów.Coś niecoś osiągnęli. Teraz jest kilka odłamów Solidarności i co teraz mogą osiągnąć? W jedności i wielkości siła. :padam:
ANONIMUS
Posty: 36
Rejestracja: 2007-03-07, 11:17
Lokalizacja: z m.Płońska

Post autor: ANONIMUS »

I to ma jakiś sens.
Ale ja muszę nas/was zganić : BRUDASY, FLEJE, ITP. , ITD. gdzie wasza godność "HOMO SAPIENS"?
Zobacz jeden z drugim co WY wyrabiacie pod tymi blokami: syf kiła i może mogiła!!! Rzucacie resztki strawy przez balkon "ptaszkom" bo chcecie być uczynni, ale to, że te ptaszki to obsrywają balkony, chodniki itd . to należy do ... /SM w Płońsku/!?!.
Większość z NAS/WAS jest "przydupasmi" miasta emerytów i "?"rencistów!
Mówcie pokątnie co was gnębi na padole chodnika lub bloku a wasi "zwierzchnicy mieszkaniowi" będą się z was śmiać i was "dymać ...". Bo jeseśmy/ście FRAJERAMI!!!
Logistyk dał do zrozumienia, że w jedości siła, a nie gadanie " do ucha sąsiadowi"!. Może młodzi nie wybierający się do Irlandii coś zwojują bo to społeczeństwo ma w sobie zgniliznę!!!
ANONIMUS
Posty: 36
Rejestracja: 2007-03-07, 11:17
Lokalizacja: z m.Płońska

Post autor: ANONIMUS »

Temat bez dna tak jak budżet kraju.
"I co z tego, że "pseudoadministratorzy" zglądają na śmietniki skoro SYF był i jest nadal, a cwaniacy z domków jednorodzinnych nadal wyrzucają swoje śmieci do tych "kontenerów" na koszt członków spółdzielni, a Ci nic nie robią aby temu zaniechać! / A "administratorzy" tylko twierdzą - przez telefon; proszę podać swoje dane i my podamy to do ... sądu i będziecie świadkami w tym temacie.
Zadaję pytanie:/może koś mi odpoeir sensownie/ TO DO CZEGO POWOŁANO FUNKCJĘ -ADMINISTRATORA OSIEDLA I KIEROWNIKA ADMINISTYRATORÓW W SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ W PŁOŃSKU ???. Ja mam płacić czynsz i domagać się "godnego zamieszkania", a wy w SM Płońsk /m.in. administratorzy tak jak sprzątaczki jesteście zobowiązani do wykonywania swoich obowiązków!!! I NIE TYLKO W GODZINACH OD 08:00 DO 16:00 , BO POTRZEBA JEST I N N A !!! Dziwię się, że kierownictwo SM Płońsk jeszcze tego nie zauważyło /chyba,że kierownictwu obetnie się dochody to może wtedy coś zrobią?/
ANONIMUS
Posty: 36
Rejestracja: 2007-03-07, 11:17
Lokalizacja: z m.Płońska

Post autor: ANONIMUS »

Logistyk ?porucznik Colombo? chyba rację?!?
Gość

Post autor: Gość »

Ludziska piszcie coś bo spadniemy w rankingu najczęściej oglądanych. Wszystko Wam już się podoba w SM??? Napewno są jakieś zastzreżenia!!!! Piszcie wszystko co Wam leży na sercu!!!! :)
obserwator

Post autor: obserwator »

Sznowni mieszkańcy zasobów SM. Ja czekam cierpliwie do 3 MAJA i innych świąt państwowych. Jak wam powszechnie wiadomo prezes SM wraz z przewodniczącą rady ( podobno patriotką i przewodniczącą NSZZ "Solidarność") składają gdzie podadnie wieńce przy każdej okazji, natomiast na naszych blokach - nie ma flag państwowych. Ostatnio - szmaty pamiętające PREZESA GÓRECKIEGO wisiały ( po istnym piekle zrobionym obecnemu prezesowi SM ) po śmierci Jana Pawła. Jeżeli w r.b. nastąpi powtórka z historii statnich lat - przysięgam ! - publicznie wywlokę, za resztkę włosów prezesa i przewodniczącą z korowodu "składających kwiaty w hołdzie" z odpowiednim komentarzem! DOŚĆ CHIPOKRYZJI. WSTYD DLA SZTANDARU SM !!! Flagi proponuję zakupić za premię w/w. :!: :!: :!: :!:
Gość

Post autor: Gość »

No prosze w końcu ktoś powiedział coś sensownie i bardzo dosadnie. a myslałam że tylko ja walcze z przewodniczącą, jej inteligencją i głupimi pomysłami. Ale sama kiedyś powiedziała KTO MA MIKROFO TEN MA WŁADZE. Tylko zapomniała dodać, że mikrofon można zawsze zabrać i guzik z władzy. Jeszcze niech tylko starosta się zajmnie pania dyrektor (dla nierzoirentowanych dyr. PUP i pzrewodnicząca RN SM to ta sma osoba) i skończy się naduzywanie władzy dla celów prywatnych. A Panu obserwatorowi pragnę nadmienić, że jeśli flagi na 1 i 3 maja nie będę wywieszone to ja Panu pomogę wyprowadzic ich z SM i wytargać za włosy. Może Pan na mnie liczyć. Pozdrawiam :super:
jan kokosinski

Post autor: jan kokosinski »

jak to dobrze jest od kogos wymagac,jak to napisal anonimus,administrator bedzie stal przy karzdym kontenerze i pilnowal kontenerow, sprzataczka zas bedzie pracowala 24 h,na dobe,a lokator w podzience zesra sie za to na klatce schodowej,zas swoja du** wytrze skarpetka i zostawi na klatce schodowej,taki przypadek byl na ul kopernika 9a klatka 2 pierwszr pietro dnia 8 marca,wymagasz od kogos rzetelnej pracy a przecierz spoldzielnia jest nasza,wymagasz czystosci to pilnuj bu dzieci nie lamay galezi,wrzucali smiecie do kontenerow a nie obok,kosze na smieci slurzyli do wrzycania papierki itp a nie worki ze smieciami,jesli zauwarzysz ze ktos podjerzdza swojm samochodem i wrzuca smiecie do kontenera spisz numer i podaj do spoldzielni,podsumuwiac rzadarz czystosci przestrzegaj je sam,a placisz choc czynsz,jest w zasobach spoldzielni blok w kturym 3/4 lokatorow nie placi czynszu plus oszukuje nie meldujac lokatorow
jan kokosinski

Post autor: jan kokosinski »

jeslichodzi o wywieszanie flag,na rorzne swieta,to prosba by panstwo przypilnowali dzieci by nie kradli flag,,anonimus odpowie,ze od tego jest administracja i sprzatarzczka,a lokator jest od tego by krytkowac i wymagac a sam lache kladzie i dalej jadzie
ANONIMUS
Posty: 36
Rejestracja: 2007-03-07, 11:17
Lokalizacja: z m.Płońska

Post autor: ANONIMUS »

Szanowny przedmówco janie kokosiński, jak mnie nie może zalewać krew skoro szanowny pan administrator /kierownik/ przeszedł wokół osiedla, popatrzył jak wygląda sytuacja z śmietnikami. I co z tego skoro np. śmietniki stoją sobie jak im wygodnie tj. jak szanowni panowie kierowcy pojazdów PGK postawią tak stoją /a położono płyty do tego celu na trawniku przy garażach za szkołą dwójką/. To może ja lub ktoś z lokatorów ma jeszcze interweniować do PGK /bo administracja widzi i się boi?/, czy może do SM aby byli łaskawi zwrócić uwagę na dokładniejsze wykorzystanie przestrzeni dla kontenerów /tylko, że za takie działanie administracji to ja płacę i nie zalegam z opłatami i nie zalegałem co nie można powiedzieć o innych, którzy nota bene pracują w SM.
Co do znieczulicy jaka istnieje na naszym terenie to świadczy o wychowaniu przez nas naszych pociech /tych większych mam na myśli/ :przestraszony: oraz brak zajęcia-pracy :chytry: :zly: :dobani: . Uważam, że przy istniejącej koniunkturze arogancji nikt nie będzie chciał spróbować tego co wydarzyło się niedawno /trzech zakatowało przed blokiem czwartego, który zmarł w szpitalu/ :!: :!: :!:
obserwator

Post autor: obserwator »

Pragnę zauważyć, że nikt od nikogo nie wymaga pracy ponad siły!. Bez przesady z tymi 24 godz. A w kwestii kradzieży flag państwowych - proponuję p. magistrowi prezesowi SM i p. mgr inżynier przewodniczącej RN - zapytać jak to się robi nie magistra KIEROWNIKA ZGM!. Na blokach komunalnych flagi są zawsze kiedy potrzeba. I jeszcze jedno. Czy kogoś "władze" SM pytały w kwestii zatrudnienia ochroniarzy! KOGO i PRZED czym chroniono! za nasze pieniądze! Gdzie są lampy na osiedlach.! Dlaczego ulice osiedlowe i parkingi przypominają poligon! - CZY MY MIESZKAMY NAPEWNO W MIEŚCIE?! W dobie komputeryzacji, czy napewno potrzebna jest taka LICZBA administracji ! a ład i porządek 100 razy gorszy jak za czasów Śp.Prezesów Góreckiego, Burbełę i Śmietanowskiego. WSTYD !
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post