Kebab u Turka

Czyli gdzie coś wypić, zjeść i dobrze się zabawić.
Co komu polecić, a co odradzić.
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Kebab u Turka

Post autor: dazgo »

Hej - czy ktoś był na kebabie u turka na ulicy Warszawskiej? Nie chodzi mi o kebab przy PKS-ach. Co prawda tam obsługa jest ekstra - pozdrowienia dla Kasi, ale kebab u turka (pomiędzy Lider Szajsem a PKSem, jadąc w stronę pksów po lewej stronie, na łuku) jest super. Przypomina ten co jadłem w Warszawie w Bajce (nawiasem mówiąc jeden z lepszych). U turka jest też chłwa turecka - polecam amatorom, oraz wiele innych potraw. Pycha jest bakłażan nadziewany. Więcej nie jadłem, ale polecam ten lokal. Facet stara się. A jeśli dużo osób bierze kebaba na grubej bułce, to on odpala grilla i ta bułka jest lepsza, ale z tego co mówił, musi sporo osób brać, bo dużo prądu bierze ta machineria.
Polecam naprawdę gorąco.
Kebab pycha. :super: :super:
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

A ten kebab to z jakiego mięsa?
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

A nie powiem Ci - sam spróbuj. Niestety do prawdziwego kebaba brakuje jagnięciny ale to za drogie w Polsce.

Ciiiii (wieprzowina i drób, mieszanka) - 15 przypraw - świeżych (sam widziałem - wpuścił mnie na zaplecze).
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Jadłem prawdziwego kebaba, będąc za granicą, kilka lat temu. Te polskie się nie umywają... :/ Nie mniej jednak, też są smaczne :)
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Wczoraj jedliśmy kebab od Turka. Faktycznie chyba lepszy, niż od tych panienek z naprzeciwka PKS. Niestety, nie przekonała mnie aparycja tego jegomościa, który chociaż był miły, to miał minę zbója ;) Na szczęście jest ogłoszenie o pracy dla dziewczyny. Może będzie równie miła z wyglądu jak i sposobu bycia.

Niestety Turek nie mocno pomagał sobie gołymi rękoma, którymi potem brał kasę. Za to duży minus. :dobani: Z resztą, to zdaje się, norma w tego typu miejscach...
Awatar użytkownika
zapach snu
Posty: 10
Rejestracja: 2007-04-10, 19:01

Post autor: zapach snu »

dazgo pisze:Hej - czy ktoś był na kebabie u turka na ulicy Warszawskiej?
Potwierdzam opinię , jakoby Kebab u tego Pana był smaczny ;)
Napewno dla mnie jest najlepszy w całym Płońsku

Tylko nie łazić tam za często :cool: , bo znów odpadniemy w fazie grupowej MŚ w Piłce Nożnej :P
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

zapach snu pisze:Tylko nie łazić tam za często :cool: , bo znów odpadniemy w fazie grupowej MŚ w Piłce Nożnej :P
Nie łapię metafory i proszę o objaśnienie ;-) :zawstydzony:
Awatar użytkownika
zapach snu
Posty: 10
Rejestracja: 2007-04-10, 19:01

Post autor: zapach snu »

trader pisze:Nie łapię metafory i proszę o objaśnienie
nie wygłupiaj się :cool:
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

zapach snu pisze:nie wygłupiaj się :cool:
Kurde, aż mi wstyd, ale naprawdę nie kumam :/ :zawstydzony: :niepewny:
Awatar użytkownika
hex
Posty: 142
Rejestracja: 2006-12-29, 10:08

Post autor: hex »

Trader, nie jesteś "trendy" :D :P ;)
Juan
Posty: 19
Rejestracja: 2007-05-05, 12:15

Post autor: Juan »

Niestety mam odmienne zdanie na temat tego przybytku. Mój kolega zachwalał to miejsce jako jedna z atrakcji Płońska 7 osób poszło 3 maja zjeść ten płoński specjał. Przyjemność skończyła się po kilku godzinach osoba która zjadła najwięcej miała koszmarna noc a pozostałe 3 osoby kilka razy zaliczyły wizytę tam gdzie król piechota chadzał. Problemów niemieli tylko Ci co spróbowali, ale im niepasiło i dali sobie spokój.
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

Juan pisze:Problemów niemieli tylko Ci co spróbowali, ale im niepasiło i dali sobie spokój.
Może winna była ilość, a nie sam sposób przyrządzenia kebaba. :P :D :D
Juan
Posty: 19
Rejestracja: 2007-05-05, 12:15

Post autor: Juan »

Glitch pisze:
Juan pisze:Problemów niemieli tylko Ci co spróbowali, ale im niepasiło i dali sobie spokój.
Może winna była ilość, a nie sam sposób przyrządzenia kebaba. :P :D :D
A być może brak Twojego sponsora?
Juan
Posty: 19
Rejestracja: 2007-05-05, 12:15

Post autor: Juan »

W dniu następnym rozmawiałem z trzema osobami na ten temat z czego dwie wspomniały, że wcześniej słyszały o podobnych przypadkach i radziły by unikać tego przybytku :zalamany:
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Ja się nie zatrułem, ale było mi jakoś tak ciężko później.
ODPOWIEDZ