Pizzeria Roma

Czyli gdzie coś wypić, zjeść i dobrze się zabawić.
Co komu polecić, a co odradzić.
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Pizzeria Roma

Post autor: dazgo »

Witam ponownie.
Chciałbym odradzić forumowiczom jedzenie pizzy z pizzerii Roma. Owszem pizza jest smaczna itd, ale tylko na miejscu. Ja nie pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, gdzie moja pizza w stylu amerykańskim (Atlanta czy Newada) były niedopieczone. Gorzej gdy weźmiecie jedną włoską (na cienkim cieście) a drugą amerykańską, wtedy pierwsza będzie ok, a druga surowa. Po prostu się śpieszą. A jak zareklamowałem pizze u kierownika to wiecie co było? Dostałem drugą, spaloną. No comment. Odradzam raz jeszcze pizzę na wynos z Romy. :dobani:
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Hmm... Dawno stamtąd pizzy nie braliśmy, a jak braliśmy, to było wporzu. Natomiast spaghettii było porażką. Lazania - tak samo :dobani: Ale mówię, to było dawno temu, teraz może jest na odwrót.

Natomiast słyszałem wielokrotnie opinię, że pizza to najgorsza qpa z fastfoodów, gdyż można do niej wrzucić kompletny szajs, a i tak nikt się nie pozna. Sekret tkwi w...

wysokiej temperaturze pieczenia, która niejako daje popsutym produktom nowe życie ;) Widziałem nawet raport Bikonta i Makłowicza. Na pierwszym miejscu było KFC, na samym dole Pizza Hutt, a po środku MC Donalds i inne.
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Co do KFC to inna broszka - wiem jak się robi, bo moja dziewczyna pracowała tam do końca roku. Powiem Ci, że pizza owszem to syf, ale taka zrobiona w domu - pychota, tylko czasem lenistwo skłania mnie do pizzerii. Lasagne w Romie jest też nie za specjalne, masę przypraw i jakoś często po niej miałem problemy żoładkowe.
Juan
Posty: 19
Rejestracja: 2007-05-05, 12:15

Post autor: Juan »

trader, Czy mógłbyś wyjaśnić dlaczego promujesz Gawex ?
TomaH
Posty: 187
Rejestracja: 2006-12-20, 11:28
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: TomaH »

Musiałem to napisać! W Romie nie wiem czemu wam smakuje pizza nawet na miejscu przeciez ona plywa jeżeli bym ja podniósł w ręku tak jak to się pizze powinno konsumować to wszystko by spłynęło z niej! a ostatnio jak byłem w romie to postanowiłem wejść do łazienki, normalnie cudowne przezycie!!! nad kiblem latały muchy!
Smacznego!
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

a lazienka zgadza sie, a zauwazylem, ze pizza jest dobra w dni: poniedzialek-czwartek i najlepiej przed 21sza zamawiac, bo najwiecej dodatkow laduja :)
Awatar użytkownika
tiyo_pl
Posty: 59
Rejestracja: 2007-10-08, 10:09
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: tiyo_pl »

TomaH pisze:Musiałem to napisać! W Romie nie wiem czemu wam smakuje pizza nawet na miejscu przeciez ona plywa jeżeli bym ja podniósł w ręku tak jak to się pizze powinno konsumować to wszystko by spłynęło z niej! a ostatnio jak byłem w romie to postanowiłem wejść do łazienki, normalnie cudowne przezycie!!! nad kiblem latały muchy!
Smacznego!
U siebie w kiblu nie spotkałeś nigdy muchy!!!??? wielkie mi rzeczy. Pizze maja OK
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

Jeśli chodzi o pizze to nie wiem jak inne, ale "Farmerska" z amerykańskich jest ok. :ok:
I tylko taką zamawiam.
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Glitch pisze:I tylko taką zamawiam.
Ja też. ;-) Czasem z podwójnym serem i salami. Sos czosnkowy obowiązkowo. Mniam! ;-)
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

A ja Atlantę z Texas naprzemiennie :) a farmerska mi nie leży akurat :)
jolka co się goli

Post autor: jolka co się goli »

co jak co ale dowożą najszybciei :super: :hurra:
Kuba

Post autor: Kuba »

Roma jest super!Polecam pizzę Calzone-dziwna ale najsmacznejsza!
miszcz forómó

Re: Pizzeria Roma

Post autor: miszcz forómó »

aha.
pilsee

Re: Pizzeria Roma

Post autor: pilsee »

Najlepsza pizza była w veronie wielka szkoda że zamkneli
zosia

Re: Pizzeria Roma

Post autor: zosia »

Wg. mnie najlepsza w Płońsku jest Roma, co prawda nieraz im sie cos tam nie uda, ale przewaznie jest mniam mniam. Natomiast nie polecila bym tej sieciówki De Grasso - masakra. Bylam świadkiem jak nie czysto robili pizze, obcy ludzie ( nie pracownicy) wchodza na teren kuchni i przytulaja sie do kucharza który przed chwila podrzucal pizze, no sorry ale chociaz rece powinien umyć, zjadlam tam ostatni raz zima i nigdy wiecej, jedynym plusem jest wystrój lokalu.
ODPOWIEDZ