Nagłówek

Tutaj możesz złożyć swoją propozycje, skargę, przedłożyć swoją uwagę i opinię. Zaproponować nowy dział. Jeśli masz pytanie dotyczące forum lub problem z jego obsługą, tutaj możesz zapytać.
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Nagłówek

Post autor: dazgo »

Czy podoba się ten nagłowek?
Prosty, jeśli coś więcej oczekujecie to piszcie.
Obrazek
Jeśli bardziej złożony to po sesji zrobię.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

pragnę jedno wyjaśnić. Tyczy się to wszystkich. Jeśli chcecie aby to Obrazek
zmienić to musicie zrobić plik graficzny o rozmiarach 800x150 lub podobne ale mniej więcej o takich proporcjach. No i oczywiście musi posiadać przezroczyste tło.
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Sam nie wiem. Nie podoba mi się ta czcionka - jest za mało czytelna. No i czy musi być ten herb?

Nie wiem, nie przejmujcie się mną. Nie mam zmysłu artystycznego. Włąściciwie to wszystko mi jedno ;-)
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Ok to pokombinuję coś później. Teraz mam sesję, więc trochę mi nie po drodze :) ale będzie coś extra.
Pozdro

P.S. jakieś sugestie mile widziane - PW albo tu w poście.
ANONIMUS
Posty: 36
Rejestracja: 2007-03-07, 11:17
Lokalizacja: z m.Płońska

Post autor: ANONIMUS »

Nagłówek lub bez nagłówka - weźcie się w garść i ruszcie swoją szanowną D... potrząśnijcie ta . aglomeracją małomiasteczkową ... Czekając możecie używać nazwy "MIASTO UMARLAKÓW" /zasłyszane z ogólnego nazewnictwa w tym rejonie/ ???!!! Panie burmistrzu ci obywatele /a nie mięso wyborcze/ głosowali na pana a nie na opcję polityczną? I co Pan im w tym problemie i obietnicach wyborczych POMÓGŁ ???

Domniemam, że N I C ! ! Internet to coś co jest blisko władzy !!!
ANONIMUS
Posty: 36
Rejestracja: 2007-03-07, 11:17
Lokalizacja: z m.Płońska

Post autor: ANONIMUS »

Jestem "ANONIMUS" -szeregowy czereśniak /powiązane z serialem -czterej pancerni i pies - i widzę tak jak widzę. Bezrobocie!Bezrobocie! /Mam stołek b... i pozostałe stołki to ci co szukają robotyt to niech szukają? Nie widzę tu innego aspektu poprawy egzystencji tych ludzi / a może tylko ssaków / ??? Pnie i Panowie trzymający władzę .... jesteście beznadziejni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...! To jest SKANDAL, że tak ułożone geograficznie miasto jest w takim bezrobociu ?!!!!? .A kto tu jest winien takiemu stanowi rzeczy? Pan burmistrz? A może jego zastępca? CO ??!!??!!??
TYLE MOJEGO CO NA TY FORUM A RESZTA I TAK BEZ ZMIAN ! ! !
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

ANONIMUS, fajnie piszesz tylko nie tu gdzie trzeba :/
Ech czy nie mam nikogo z Płońsku, kto by pobawił się dla nas w Photoshop-ie ?
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Pewnie nie ma odwaznego :) ale poczekamy, może jakiś się znajdzie....
ODPOWIEDZ