bar na ul.r.luxemburg

Czyli gdzie coś wypić, zjeść i dobrze się zabawić.
Co komu polecić, a co odradzić.
joasia674
Posty: 16
Rejestracja: 2010-05-26, 11:41

bar na ul.r.luxemburg

Post autor: joasia674 »

Co powiecie o barze na ul. R. Luxemburg. podobno jest po remoncie?
Awatar użytkownika
Leyla7
Posty: 165
Rejestracja: 2010-07-13, 15:56

Re: bar na ul.r.luxemburg

Post autor: Leyla7 »

nie byłam tam jeszcze po remoncie, wiem jedno - przed remontem nie zachęcał do przesiadywania w nim, aczkolwiek miał swoich stałych klientów, m.in. młodzież z zespołu szkół na Rutkach :P
joasia674
Posty: 16
Rejestracja: 2010-05-26, 11:41

Re: bar na ul.r.luxemburg

Post autor: joasia674 »

ja tam byłam i muszę powiedzieć, że dużo się zmieniło.
madzia82

Re: bar na ul.r.luxemburg

Post autor: madzia82 »

Witam.Ja tam byłam z ciekawosci i bardzo milo zostalam zaskoczona.Zupelnie nowe wnetrze zmiana o 360 stopni.Lepiej niż na w bajce i przyjemniej.Polecam
Carolec
Posty: 15
Rejestracja: 2009-06-21, 18:41
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: bar na ul.r.luxemburg

Post autor: Carolec »

madzia82 pisze:Witam.Ja tam byłam z ciekawosci i bardzo milo zostalam zaskoczona.Zupelnie nowe wnetrze zmiana o 360 stopni.Lepiej niż na w bajce i przyjemniej.Polecam
Zmiana o 360 stopni to brak zmiany, to jest to samo Madziu. Radykalna zmiana to o 180 stopni.
No ale żeby nie było offtopa to dorzucę, że mi się nie podoba, chociaż jest trochę lepiej niż wcześniej.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: bar na ul.r.luxemburg

Post autor: Piter »

Czemu mnie tam jeszcze nie było..... ma ktoś ochotę na piwko ;)
RicardoLouBeach
Posty: 64
Rejestracja: 2011-01-19, 20:00

Re: bar na ul.r.luxemburg

Post autor: RicardoLouBeach »

madzia82 pisze:Witam.Ja tam byłam z ciekawosci i bardzo milo zostalam zaskoczona.Zupelnie nowe wnetrze zmiana o 360 stopni.Lepiej niż na w bajce i przyjemniej.Polecam
360 stopni!!!! WOW!!! Noo to historia koło zatoczyła.... Faktycznie młodzież z Rutek jest w temacie.. Buhahahahahahahhahaah
daniel

Re: bar na ul.r.luxemburg

Post autor: daniel »

Leyla7 pisze:nie byłam tam jeszcze po remoncie, wiem jedno - przed remontem nie zachęcał do przesiadywania w nim, aczkolwiek miał swoich stałych klientów, m.in. młodzież z zespołu szkół na Rutkach :P
bardzo mi się podoba POLECAM LOKAL NA URODZINY LUB INNE IMPREZY :) :) :ok: PRZYNAJMNIEJ CENY SĄ ROZSĄDNE I DA RADE SIĘ DOGADAĆ :) :) :ok: POZDRAWIAM I POLECAM :ok: :ok:
ODPOWIEDZ