Strzeżone Kąpielisko w Krubinie koło Ciechanowa

Czyli gdzie coś wypić, zjeść i dobrze się zabawić.
Co komu polecić, a co odradzić.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Strzeżone Kąpielisko w Krubinie koło Ciechanowa

Post autor: Piter »

Przeglądając nasze forum znalazłem ciekawy temat dotyczący fajnych jeziorek Miałem okazję tam się przejechać i ..... zrobiłem dla was kilka zdjęć.
W sumie moje wrażenia jako zwykłego zjadacza chleba są pozytywne. Plaża jest czysta więc bez obawy można biegać boso. Woda również nie jest najgorsza. Oczywiście znajdą się tacy którzy to kąpiąc się w wodzie czystej jak łza powiedzą, że jest brudna. Dno kąpieliska czyste z miłym w dotyku piaseczkiem. Nieraz co prawda trafi się nam jakiś kamyk ale to głównie bliżej głębszych terenów. Co do ilości ludzi.... Byłem tam 3 razy i muszę powiedzieć, że liczba użytkowników jest odpowiednia. CO to znaczy? To, że możemy sobie spokojnie popływać a jednocześnie nie mamy wrażenia, że jesteśmy sami w wodzie. Zdjęcia które widzicie są robione dzień po burzy tak więc jest tam bardzo mało osób. Jedynym wyjątkiem są dwie pierwsze fotki które to zrobiłem we wtorek telefonem tu już frekwencja była dużo większa. To czym kąpielisko jeszcze kusi to ratownicy którzy są codziennie od 10:00 do 18:00 oraz zaplecze gastronomiczne.

Podsumowując.
Jeśli chcesz się popluskać to kąpielisko w Krubinie koło Ciechanowa jest miejscem stworzonym dla Ciebie. Nie tylko dla tego, że jest blisko ale również ze względu na ratowników którzy dbają o nasze bezpieczeństwo. Jeśli masz coś do pływania np ponton, kajak itp to możesz udać się poza teren strzeżony na "otwarte wody".
W Krubinie możemy zatem odpocząć z rodziną nie bojąc się o zaczepki dresów tak często spotykanych np nad Zalewem w Nowym Mieście :/

Tu macie ciekawą panoramę prezentującą te miejsce.

Kąpielisko w Krubinie Koło Ciechanowa v1 title=Kąpielisko w Krubinie Koło Ciechanowa v2 title=Kąpielisko w Krubinie Koło Ciechanowa v3 title=Kąpielisko w Krubinie Koło Ciechanowa v5 title=Kąpielisko w Krubinie Koło Ciechanowa v6 title=Kąpielisko w Krubinie Koło Ciechanowa v7 title=Kąpielisko w Krubinie Koło Ciechanowa v8 title=Kąpielisko w Krubinie Koło Ciechanowa v9 title=Kąpielisko w Krubinie Koło Ciechanowa v10 title=Kąpielisko w Krubinie Koło Ciechanowa v11 title=Kąpielisko w Krubinie Koło Ciechanowa v12 title=Kąpielisko w Krubinie Koło Ciechanowa v13 title=Kąpielisko w Krubinie Koło Ciechanowa v14 title=Kąpielisko w Krubinie Koło Ciechanowa v15 title=Kąpielisko w Krubinie Koło Ciechanowa v17 title=Kąpielisko w Krubinie Koło Ciechanowa v17 title=

Co do dojazdu to bardzo łatwo tam trafić. Przed Ciechanowem na rondzie skręcamy w prawo tak jakbyśmy jechali na giełdę i cały czas prosto za jakieś 2km zobaczymy znak po prawej stronie "Krubin 1.5km" olewamy go :P ( wasz adminek tam skręcił i zajechał nad jezioro ale z drugiej strony ;) ) i jedziemy prosto. Za jakieś 200 metrów będziemy na miejscu.
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: Strzeżone Kąpielisko w Krubinie koło Ciechanowa

Post autor: trader »

Fajny reportaż, jak zwykle zresztą. :-) :ok:
Awatar użytkownika
Leyla7
Posty: 165
Rejestracja: 2010-07-13, 15:56

Re: Strzeżone Kąpielisko w Krubinie koło Ciechanowa

Post autor: Leyla7 »

byłam tam już chyba ze 3 razy i za każdym razem jest coraz fajniej - naprawdę polecam :) miejsce super zarówno do posiedzenia na podestach, jak i do kąpieli. Minusem jest tylko odległość od Płońska, chociaż przecież w dzisiejszych czasach odległość to nie problem :)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Strzeżone Kąpielisko w Krubinie koło Ciechanowa

Post autor: Piter »

Byłaś tam może w niedzielę? Ja byłem przejazdem i powiem że było bardzo ciasno. Niemniej jednak przyjemnie bo ciasno było na plaży ale od opalających się dziewczyn :D a w wodzie natomiast było normalnie ;)
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: Strzeżone Kąpielisko w Krubinie koło Ciechanowa

Post autor: trader »

Jak tam, byliście tam w tym roku? Jak jest?
Artur

Re: Strzeżone Kąpielisko w Krubinie koło Ciechanowa

Post autor: Artur »

Ja byłem. Troche uprzątneli syf po zimie. W tygodniu spoko ale w weekend nie ma co jechac, za duzo ludzi. Ratownika w tygodniu nie ma natomiast co do weekendu to nie jestem pewien.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post