KOMIS Z ARTYKUŁAMI NIEMOWLĘCYMI I DZIECIĘCYMI

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
MONIKAPPP

KOMIS Z ARTYKUŁAMI NIEMOWLĘCYMI I DZIECIĘCYMI

Post autor: MONIKAPPP »

Czy jest taki punkt w Płońsku ? A może ktoś chce sprzedać chodzik niemowlęcy . Nie chcę kupować nowego bo będzie używany tylko podczas wizyty u babci .
MONIKAPPP

Re: KOMIS Z ARTYKUŁAMI NIEMOWLĘCYMI I DZIECIĘCYMI

Post autor: MONIKAPPP »

I to bardzo sporadycznie .
Piotr

Re: KOMIS Z ARTYKUŁAMI NIEMOWLĘCYMI I DZIECIĘCYMI

Post autor: Piotr »

Polecam komis w Ciechanowie , sam wstawiłem tam kilka rzeczy bardzo szybko zostały sprzedane w dodatku o sprzedazy zostalem poinformowany telefonicznie . Maja duzy wybor towarow caly czas cos nowego mysle ze tam napewno znajdziesz chodzik
Awatar użytkownika
MONIKAPPP
Posty: 50
Rejestracja: 2010-08-03, 15:34

Re: KOMIS Z ARTYKUŁAMI NIEMOWLĘCYMI I DZIECIĘCYMI

Post autor: MONIKAPPP »

Wstawiłam kilka ubranek na Płocką do komisu .Ciekawa jestem . Jak nie będzie problemów to zostało mi jeszcze dużo rzeczy po synku więc będę kontynuować współpracę . Przydatne są takie miejsca bo można się pozbyć za małych ubranek itp , a przy okazji znaleźć coś w aktualnym rozmiarze i to bardzo dobrych firm za malutkie pieniądze . A maluchy tak szybko rosną .
Awatar użytkownika
MONIKAPPP
Posty: 50
Rejestracja: 2010-08-03, 15:34

Re: KOMIS Z ARTYKUŁAMI NIEMOWLĘCYMI I DZIECIĘCYMI

Post autor: MONIKAPPP »

W komisie na Płockiej z rozliczeniem nie ma problemów . Polecam .
skakanna

Re: KOMIS Z ARTYKUŁAMI NIEMOWLĘCYMI I DZIECIĘCYMI

Post autor: skakanna »

A gdzie dokładnie jest ten w Ciechanowie? Może ktoś pamięta adres?
Komis

Re: KOMIS Z ARTYKUŁAMI NIEMOWLĘCYMI I DZIECIĘCYMI

Post autor: Komis »

ZAPRASZAM do komisu w Płońsku na ul. Płockiej 65 (naprzeciwko liceum), przyjmujemy w komis odzież dziecięcą 0-158cm i art. dla dzieci tj. wózki, łóżeczka, foteliki sam., karuzele itp.
tel. 512-835-817
forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: 2011-02-07, 19:42

Re: KOMIS Z ARTYKUŁAMI NIEMOWLĘCYMI I DZIECIĘCYMI

Post autor: forumowicz »

ja jak na razie nie mam zastrzeżeń co do współpracy z tym komisem , pieniądze zawsze gdy rzeczy się sprzedadzą są na czas . pani też miła . POLECAM :) :ok:
kati

Re: KOMIS Z ARTYKUŁAMI NIEMOWLĘCYMI I DZIECIĘCYMI

Post autor: kati »

Szczerze polecam komis na ulicy Płockiej u pani Kasi.Pieniążki na czas,informuje telefoniczne gdy coś się sprzeda,doradza cenę .Obsługa przemiła!!!!
esme88

Re: KOMIS Z ARTYKUŁAMI NIEMOWLĘCYMI I DZIECIĘCYMI

Post autor: esme88 »

Widzę, mowa tutaj o produktach dla dzieci, skoro tak to mam pytanie... A dokładnie chodzi o to , że poszukuję fotelik samochodowy i zastanawiam się nad modelem MaxSpace Comfort System + https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... MintMax.06 - może ktoś z was jest jego posiadaczem? Czy polecacie te foteliki? Czy warto je kupić?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post