Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

K

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: K »

Witam popieram Pablo jest dobrze i moze byc jeszcze lepiej:)
ja z zarzadem sie dogaduje dobrze to fakt ze sa podlizuchy i sa anty ludzie ale to jak wszedzie:)
tylko mnie zastanawia ze obok nas na nowym osiedlu zbudowali na dachach anty odpowietrzacze a my tego nie mamy i dlatego mamy wilgoc w mieszkaniach i w lazienkach moze pora tez o to zawalczyc???w konuc mamy 3 lata gwarancje na mieszkania:)
gosc12

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: gosc12 »

Każdy uczy sie na błedach nawet developer i to chyba dobrze; Ja kupiłem mieszkanie w obecnym etapie i licze, ze nie bede mial tylu problemów jak sa tu opisywane ( mam na mysli wady techniczne bo wspolpraca z zarzadem moze byc róznia) ; A jesli chodzi o opinie wyrazane na temat osiedla dobrze ze sa i te pozytywne i te negatywne bo przyszlym mieszkancom pozwalaja podejsc do zakupu w bardzo rozsadny sposob; Ja wybralem ten najprostszy sposob zaczerpniecia informacji ; Pojechalem i pogadalem z kilkoma napotkanymi osobami, ktorzy sa lokatorami na tym osiedlu; a forum potraktowalem jako uzupelnienie informacji;

Pozdrawiam
pablo

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: pablo »

Zapraszam na osiedle tą osobe co pisze że jest syf i bryd ,wejdz przejdz się po osiedlu zajrzyj do klatak i oceniaj nie mierz wszystkich swoją miarką :krzeslem:
553510274
Posty: 8
Rejestracja: 2011-02-20, 13:09

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: 553510274 »

Witam, ja mieszkam w bloku MŁODZIEŻOWEJ PARK (MB) ,z tego co czytam, to chyba wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, u nas jest tragicznie , ktoś pisze ,że POLANKA jest najlepszym osiedlem, co oczywiście jest nie prawdą też w lokalach lipa . pozdrawiam
gosc12

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: gosc12 »

553510274 pisze:Witam, ja mieszkam w bloku MŁODZIEŻOWEJ PARK (MB) ,z tego co czytam, to chyba wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, u nas jest tragicznie , ktoś pisze ,że POLANKA jest najlepszym osiedlem, co oczywiście jest nie prawdą też w lokalach lipa . pozdrawiam
Pod stwierdzeniem " wszedzie dobrze gdzie nas nie ma" podpisuje sie reka prawa i reka lewa :)
mieszkanic

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mieszkanic »

553510274 pisze:Witam, ja mieszkam w bloku MŁODZIEŻOWEJ PARK (MB) ,z tego co czytam, to chyba wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, u nas jest tragicznie , ktoś pisze ,że POLANKA jest najlepszym osiedlem, co oczywiście jest nie prawdą też w lokalach lipa . pozdrawiam
Nie prawda mieszkam na Polance zadna lipa chyba tu nie mieszkasz bo nie masz pojecia jak tu jest .
mysza

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mysza »

Jak czytam te posty to niedobrze mi sie robi wymyslacie głupoty aby tylko był jakis temat jak cos wam nie pasuje to zrobcie cos a nie tylko klikac bo to załostne
gosc12

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: gosc12 »

Chyba sie wszyscy boja MYSZY :)
553510274
Posty: 8
Rejestracja: 2011-02-20, 13:09

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: 553510274 »

W odpowiedzi dla "mieszkaniec" to jeden z wpisów lokatorki ,która mieszka na osiedlu POLANKA, można pozazdrościć ,ale nie wszystkim.

"Witam zgadzam się z większością wpisów na temat tego osiedla. Osiedle fajne zielone, ale problem goni problem o cokolwiek nie zwrócę się do dewelopera lub do tych śmiesznych pań z biura to jest problem na jakiekolwiek pisma jeśli odpiszą to po długim czasie i najczęściej w piśmie odpowiedzi są wymijające na moje pytania mieszkanie miało 7 miesięcy opóźnienia mieszkam ponad rok do tej pory nie było żadnego przeglądu kominiarskiego co lepsze okazało się nie dawno że nie ma wyjścia na dach-nie wiem jak kominiarz wyjdzie na dach okna to najgorszy chłam jaki może być ustawiali je kilkakrotnie ale nie potrafią nawet ich wyregulować wdała się pleśń w mieszkaniu ponieważ leje się woda po ścianie wypaczyły się panele pod oknem balkonowym. a jeszcze jedno już jedna rodzina się wyprowadziła z powodu pleśni i cieknącej wody po ścianach mieszkali nie całe pół roku-tylko!!!! i komu tam się podoba to nie mam pojęcia : do bani: Ludzie w piątym bloku czekają już po pół roku na klucze i pewnie jeszcze z pół poczekają zanim oni tam wykończą ten blok szkoda słów na to wszystko"
pablo

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: pablo »

mysza jak ci niedobrze się robi to nie czytaj i nie wpisuj postów poco wchodzisz na tą strone :krzeslem:
mysza

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mysza »

pablo pisze:mysza jak ci niedobrze się robi to nie czytaj i nie wpisuj postów poco wchodzisz na tą strone :krzeslem:
Lubie czytac jak wszyscy do kompa sie zala klikanie to ich sposob na zycie ale zeby na zebraniu otwozyc buzie to faceci siedzieli i nikogo odwaznego nie było tak a tak przy kompie to bohaterowie :dobani:
mysza

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mysza »

pablo pisze:mysza jak ci niedobrze się robi to nie czytaj i nie wpisuj postów poco wchodzisz na tą strone :krzeslem:
Jak nie pasuje to nie wchodz i nie czytaj :krzeslem:
Hope
Posty: 3
Rejestracja: 2011-06-27, 15:23

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: Hope »

Mieszkam na osiedlu od samego początku i muszę przyznać, że mam przysłowiowego farta. Moje mieszkanie jest prawie nie naruszone - dwie rysy na ścianach, jedyną usterką była posadzka na balkonie - ale na szczęście fachowiec urządzający mieszkanie zauważył to przed położeniem terakoty.
Dla informacji osób zainteresowanych kupnem/wynajęciem mieszkania w Villa Nova: niestety nie wszyscy mają takie szczęście jak ja. Usterek jest sporo, większość z nich już została wymieniona we wcześniejszych postach. Zbierając do kupy: fuga w klinkierze, wadliwe trójniki, kiepska wentylacja (a w związku z tym zdarza się zawilgocenie/"pocenie się" okien), pęknięcia ścian w związku z osiadaniem budynków (co jest zrozumiałe, ale niestety niektóre mieszkania mają pęknięcia szerokości ponad 0,5 cm!), zapadająca się kostka brukowa.
Chyba nie poleciłabym kupna mieszkania w nowym etapie. Z uwagi na ilość usterek na istniejącym osiedlu oraz na fakt, iż nowe bloki powstają szybciej niż poprzednie - a co za tym idzie istnieje niebezpieczeństwo gorszej jakości wykonania wynikającej z pośpiechu.

Nie chciałabym zaczynać dyskusji na tematy najbardziej oblegane na forum, takie jak praca zarządu czy funkcjonowanie placu zabaw, więc tylko po jednym zdaniu. Co do zarządu - któregoś pięknego popołudnia przeszłam się na dyżur i wreszcie dowiedziałam się co i ile oni tak naprawdę robią i polecam wszystkim ten sposób na rozwianie wątpliwości oraz zaktualizowanie swoich na ten temat informacji. Jeżeli chodzi o plac zabaw, osiedle jest nowe, w związku z czym jest mnóstwo młodych małżeństw z dziećmi i hałas będzie, czy plac zabaw stoi czy nie, czy tego chcemy czy nie.

Mam tylko nadzieję, że najbardziej zajadli z uczestników trochę przystopują z obraźliwymi dla mieszkańców komentarzami, ponieważ niestety przez tego typu pisaninę wystawiamy sami sobie opinię. I nie jest ona niestety pochlebna. A przecież mieszkamy tu i wszyscy powinniśmy dbać o swoje dobre imię.
Pozdrawiam (z nadzieją na poprawę sytuacji na osiedlu)
mieszkanic

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mieszkanic »

Hope pisze:Mieszkam na osiedlu od samego początku i muszę przyznać, że mam przysłowiowego farta. Moje mieszkanie jest prawie nie naruszone - dwie rysy na ścianach, jedyną usterką była posadzka na balkonie - ale na szczęście fachowiec urządzający mieszkanie zauważył to przed położeniem terakoty.
Dla informacji osób zainteresowanych kupnem/wynajęciem mieszkania w Villa Nova: niestety nie wszyscy mają takie szczęście jak ja. Usterek jest sporo, większość z nich już została wymieniona we wcześniejszych postach. Zbierając do kupy: fuga w klinkierze, wadliwe trójniki, kiepska wentylacja (a w związku z tym zdarza się zawilgocenie/"pocenie się" okien), pęknięcia ścian w związku z osiadaniem budynków (co jest zrozumiałe, ale niestety niektóre mieszkania mają pęknięcia szerokości ponad 0,5 cm!), zapadająca się kostka brukowa.
Chyba nie poleciłabym kupna mieszkania w nowym etapie. Z uwagi na ilość usterek na istniejącym osiedlu oraz na fakt, iż nowe bloki powstają szybciej niż poprzednie - a co za tym idzie istnieje niebezpieczeństwo gorszej jakości wykonania wynikającej z pośpiechu.

Nie chciałabym zaczynać dyskusji na tematy najbardziej oblegane na forum, takie jak praca zarządu czy funkcjonowanie placu zabaw, więc tylko po jednym zdaniu. Co do zarządu - któregoś pięknego popołudnia przeszłam się na dyżur i wreszcie dowiedziałam się co i ile oni tak naprawdę robią i polecam wszystkim ten sposób na rozwianie wątpliwości oraz zaktualizowanie swoich na ten temat informacji. Jeżeli chodzi o plac zabaw, osiedle jest nowe, w związku z czym jest mnóstwo młodych małżeństw z dziećmi i hałas będzie, czy plac zabaw stoi czy nie, czy tego chcemy czy nie.

Mam tylko nadzieję, że najbardziej zajadli z uczestników trochę przystopują z obraźliwymi dla mieszkańców komentarzami, ponieważ niestety przez tego typu pisaninę wystawiamy sami sobie opinię. I nie jest ona niestety pochlebna. A przecież mieszkamy tu i wszyscy powinniśmy dbać o swoje dobre imię.
Pozdrawiam (z nadzieją na poprawę sytuacji na osiedlu)
Kazdy bedzie pisac co uwaza a ze sa wady to napewno nikt nie bedzie tego ukrywac zeby dbac o jakies dobre imie co za banialuki
gosc

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: gosc »

Hope pisze:Mieszkam na osiedlu od samego początku i muszę przyznać, że mam przysłowiowego farta. Moje mieszkanie jest prawie nie naruszone - dwie rysy na ścianach, jedyną usterką była posadzka na balkonie - ale na szczęście fachowiec urządzający mieszkanie zauważył to przed położeniem terakoty.
Dla informacji osób zainteresowanych kupnem/wynajęciem mieszkania w Villa Nova: niestety nie wszyscy mają takie szczęście jak ja. Usterek jest sporo, większość z nich już została wymieniona we wcześniejszych postach. Zbierając do kupy: fuga w klinkierze, wadliwe trójniki, kiepska wentylacja (a w związku z tym zdarza się zawilgocenie/"pocenie się" okien), pęknięcia ścian w związku z osiadaniem budynków (co jest zrozumiałe, ale niestety niektóre mieszkania mają pęknięcia szerokości ponad 0,5 cm!), zapadająca się kostka brukowa.
Chyba nie poleciłabym kupna mieszkania w nowym etapie. Z uwagi na ilość usterek na istniejącym osiedlu oraz na fakt, iż nowe bloki powstają szybciej niż poprzednie - a co za tym idzie istnieje niebezpieczeństwo gorszej jakości wykonania wynikającej z pośpiechu.

Nie chciałabym zaczynać dyskusji na tematy najbardziej oblegane na forum, takie jak praca zarządu czy funkcjonowanie placu zabaw, więc tylko po jednym zdaniu. Co do zarządu - któregoś pięknego popołudnia przeszłam się na dyżur i wreszcie dowiedziałam się co i ile oni tak naprawdę robią i polecam wszystkim ten sposób na rozwianie wątpliwości oraz zaktualizowanie swoich na ten temat informacji. Jeżeli chodzi o plac zabaw, osiedle jest nowe, w związku z czym jest mnóstwo młodych małżeństw z dziećmi i hałas będzie, czy plac zabaw stoi czy nie, czy tego chcemy czy nie.

Mam tylko nadzieję, że najbardziej zajadli z uczestników trochę przystopują z obraźliwymi dla mieszkańców komentarzami, ponieważ niestety przez tego typu pisaninę wystawiamy sami sobie opinię. I nie jest ona niestety pochlebna. A przecież mieszkamy tu i wszyscy powinniśmy dbać o swoje dobre imię.
Pozdrawiam (z nadzieją na poprawę sytuacji na osiedlu)
Widze ze cała noc ktos nie spał zeby to napisac haha :dobani:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post