Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

gosc

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: gosc »

wesoły pisze:do mieszkańca
to przeprowadz się na Polankie będziesz miał piękną zieleń :dobani:
UFF ...W zyciu jest jedno pewne starosc i zycze w brudnym i nezadbanym osiedlu potykajac sie i przewracajac o rozbrykane dzieci bedzie jak to teraz mowi mlodzierz kul :ok:
mieszkanka

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mieszkanka »

Odnosząc sie do tych beznadziejnych pisemek o ogródek, którymi zaprząta nam zarząd głowe to śmiech na sali. o takie bzury pytaja nas o zgode, co w sumie nikomu nie bedzie szkodzic, bo nawet nie bedzie dla wiekszosci z nas widoczne gdyz jak dobrze kojarzę to Pani która chce sobie zagospodarować kawałek pod balkonem ma balkon na halę sportową. A jak stawiali ten barak przy bramie to nikt nie raczył nas zapytać czy sie zgadzamy na oszpecenie osiedla i zabranie 2 czy 3 miejsc parkingowych!!! co naprawde daje w kosci jesli wróci sie ok 20 i wszystko pozajmowane. Chyba bedzie trzeba zorganizowac jakies zebranie i niestety odwołać nasz "zarząd" któremu płacimy jak by nie patrzył miesięcznie a zajmuje sie tylko tym by być samemu zaspokojonym.
mieszkanka

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mieszkanka »

mieszkanka pisze:Odnosząc sie do tych beznadziejnych pisemek o ogródek, którymi zaprząta nam zarząd głowe to śmiech na sali. o takie bzury pytaja nas o zgode, co w sumie nikomu nie bedzie szkodzic, bo nawet nie bedzie dla wiekszosci z nas widoczne gdyz jak dobrze kojarzę to Pani która chce sobie zagospodarować kawałek pod balkonem ma balkon na halę sportową. A jak stawiali ten barak przy bramie to nikt nie raczył nas zapytać czy sie zgadzamy na oszpecenie osiedla i zabranie 2 czy 3 miejsc parkingowych!!! co naprawde daje w kosci jesli wróci sie ok 20 i wszystko pozajmowane. Chyba bedzie trzeba zorganizowac jakies zebranie i niestety odwołać nasz "zarząd" któremu płacimy jak by nie patrzył miesięcznie a zajmuje sie tylko tym by być samemu aspokojonym.
Zgadzam sie tez ze trzeba zorganizowac zebranie i odwołac zarzad a jesli chodzi o ta pania to co napisal zarzad to zenada .Ja mieszkam pod f i nie bede widziec tego zagospodarowanego terenu ale bardzo chetnie przeszlabym sie i poogladala.Te trzy osoby zanim podpisaly ta decyzje to co dostalismy powinny pomyslec nie sa dla siebie i napewno dlugo w zarzadzie nie beda.
robert5f

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: robert5f »

Czepiliście się zarządu , a co on ma według Was robić - latać dookoła bloku , czy tańczyć na placu zabaw , było zebranie to patrzyliście się na czubki wlasnych butów zamiast powiedzieć co leży Wam na sercu . Napewno inny zarząd byłby cudowny , tylko co on by robił innego niż obecny . A wracając do ogródka tak ta Pani powinna zagospodarować przestrzeń przed własnym balkonem , pod jedbym tylko warunkiem - że mieszkańcy ostatniego piętra mogą zagospodarować sobie strych nad swoim mieszkaniem no i czekają jeszcze wspaniałe tarasy nad skrajnymi mieszkaniami
mieszkaniec

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mieszkaniec »

robert5f pisze:Czepiliście się zarządu , a co on ma według Was robić - latać dookoła bloku , czy tańczyć na placu zabaw , było zebranie to patrzyliście się na czubki wlasnych butów zamiast powiedzieć co leży Wam na sercu . Napewno inny zarząd byłby cudowny , tylko co on by robił innego niż obecny . A wracając do ogródka tak ta Pani powinna zagospodarować przestrzeń przed własnym balkonem , pod jedbym tylko warunkiem - że mieszkańcy ostatniego piętra mogą zagospodarować sobie strych nad swoim mieszkaniem no i czekają jeszcze wspaniałe tarasy nad skrajnymi mieszkaniami
Przeczytales dobrze co napisales ta przestrzen pas zieleni bedzie dostepna dla wszystkich mieszkancow i ogolnie wpłynie na lepszy wizerunek osiedla na ktorym brakuje zieleni
robert5f

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: robert5f »

tak tak wygląd osiedla od strony wc dla psów - bezcenny
robert5f

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: robert5f »

gosc pisze:
robert5f pisze:tak tak wygląd osiedla od strony wc dla psów - bezcenny
CZLOWIEKU BOTOCO NAPISZESZ TO GLOWA MALA JUZ SIE NIE DA TEGO CZYTAC :krzeslem:
Przeczytaj siebie
dyskusję jako bezprzedmiotową zakończyłem
życze miłego wieczoru :papa:
mysza1

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mysza1 »

robert5f pisze:
gosc pisze:
robert5f pisze:tak tak wygląd osiedla od strony wc dla psów - bezcenny
CZLOWIEKU BOTOCO NAPISZESZ TO GLOWA MALA JUZ SIE NIE DA TEGO CZYTAC :krzeslem:
Przeczytaj siebie
dyskusję jako bezprzedmiotową zakończyłem
życze miłego wieczoru :papa:
Jak nie masz co robic zamiast klikac wez ksiazke bo dawno jej nie miales :krzeslem:
gosc

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: gosc »

Nie jestem mieszkancem tego osiedla ale zastanawiam sie bo na polance nikt by tak nie mogł zabudowac balkon jak w bloku h na parterze .Wiem ze nawet mieszkancy nie byli poinformowani,znam przepisy i wiem ze nie powinno sie tego robic .
mieszkanka

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mieszkanka »

Dokładnie zabudowany balkon w 5 H to tez chyba "sprawka" znajomości z zarządem. Ja nic przeciwko ogródkowi pod balkonem nie mam bo i tak nie bede go widziec, a nawet jakby było inaczej to zawsze lepiej popatrzeć na kwiatki niz na psie kupy. Bo ludzie zauwazyłam ze chodzą własnie za 5G i H z psami bo tam nikt nie widzi co ich pupile robią. Skoro jest samowolka z barakami przy bramie i balkonem w 5 H to powinni tez wyrazic zgodę na zagoospodarowanie strychu przez mieszkańców 3 p. i na wykupienie miejsc parkingowych, bo sorry ale nie ma to jak wrócic z pracy wieoczorem i nie miec gdzie zaparkować. Wiem ze nigdzie nie jest różowo, ale ludzie jestesmy cywilizowanym krajem i powinnismy umieć sie dogadać...
mieszkanic

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mieszkanic »

Balkon to zgadzam sie straszydlo nikt sie nie pytal czy moze byc i jak teraz caly blok wyglada.Miejsca parkingowe totalna glupota zeby za nie jeszca placic a co jak ktos przyjedzie do nas na pare dni np.2 auta.A z pieskami to chodzi sie zeby sie przejsc zobacz kobieto zanim cos napiszesz. Na osiedlu sa 3 male psiaki i koty za trawe placi z czynszu wlasciciel a szkody wieksze robia dzieci i wtedy jest oky .No wlasnie zlosliwosc jest na 1 miejscu a nie rozsadek
mieszkanka

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mieszkanka »

mieszkanic pisze:Balkon to zgadzam sie straszydlo nikt sie nie pytal czy moze byc i jak teraz caly blok wyglada.Miejsca parkingowe totalna glupota zeby za nie jeszca placic a co jak ktos przyjedzie do nas na pare dni np.2 auta.A z pieskami to chodzi sie zeby sie przejsc zobacz kobieto zanim cos napiszesz. Na osiedlu sa 3 male psiaki i koty za trawe placi z czynszu wlasciciel a szkody wieksze robia dzieci i wtedy jest oky .No wlasnie zlosliwosc jest na 1 miejscu a nie rozsadek

Bardzo Cie przepraszam, wówczas powinni parkować na parkingu przed osiedlem, tak była nawet omawiana ta kwestia z Nodomem jak jeszcze on zarządzał. A zresztą moze być tak ze bedzie kilka miejsc bez numeracji dla tak zwanych "gości " a co do psów to widzę bardzo czesto jak za moim blokiem spacerują ludzie z psami i co moze ze psy tylko chodzą? heh smieszny jestes, nie obchodzi mnie ze sa to male pieski tez załatwiają swoje potrzeby fizologiczne, a ten zacofany Płońsk nie wie ze po swoich pupilach sie sprząta!!! a co do dzieci to nie mam ich, ale nie przeszkadzaja mi wogóle ich krzyki, kazdy z nas był dzieckiem, krzyczał, rozrabiał, grałw piłkę. Wiec pomyśl moze Ty zanim cos napiszesz!!!
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: trader »

Jak tak Państwa czytam, to mi się przypominają słowa Bismarcka: "Dajcie Polakom rządzić a sami się wykończą." Wychodzi na to, że spółdzielniany zamordyzm ma jednak pewne zalety. :lol: :lol: :lol:
gosc

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: gosc »

No i napisała blondyna :)
mysza

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mysza »

trader pisze:Jak tak Państwa czytam, to mi się przypominają słowa Bismarcka: "Dajcie Polakom rządzić a sami się wykończą." Wychodzi na to, że spółdzielniany zamordyzm ma jednak pewne zalety. :lol: :lol: :lol:
Narescie ktos inteligenyny napisal jak czytam tych wlascicieli tago osiedla to niedobrze mi sie robi .Super napisales :ok:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post