Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

gość01

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: gość01 »

ja juz kilka razy wypowiadałam sie na temat "naszego osiedla" i mam kolejne uwagi, czy któs wie co to za ochydny garaz szpecący nasze osiedle został postawiony przy bramie? Nie przypomnianm sobie, by ktokolwiek pytał nas mieszkańców o zgode na budowanie tego badziewia. To samo tyczy sie "rozkopu" przy bloku F, czytałam na kartce która została powieszona w klatkach schodowych, ze te prace maja potrwać do soboty 26.03 tymczasem w najlepsze jest 28 a rozkopy jak były tak są i nie widać by sie w najbliższym czasie kończyły. Może wreszcie ktos z zarządu sie ruszy i zacznie informować mieszkańców o swoich poczynaniach.
wlascicel

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: wlascicel »

Na mnie nie dziala usmiech konserwatora i jeszcze ze placi mu sie za moje pieniadze.Dwa razy w tygodniu to gora jak na te realia malego miasteczka gdzie nie ma pracy a my wlasciciele chcemy oszczednosci bo na tym osiedlu nie wszyscy sa tak bogaci zeby wynajmowc po 1 lub 2 mieszkan .Zarzad powinnien sie zmienic a nie ze sami sie wybrali .Drugi raz nie kupilbym tu osidle zamkniete fajnie brzmi ale po roku to inaczej wyglada .
gosc

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: gosc »

Widze same minusy po 1 zarzad te 5 osob co siedzialo to zmienic .Po 2 jak na alternatywach mamy wspolnie ubierac choinke bo karteczka pisala z wiadomoscia .Po 3 jesli tak laduje sie nasze pieniadze w rozbudowe placu zabaw to ktos madry pomyslal by ze mieszkaja tez osoby co juz maja dorosle dzieci i nie chca z wlasnych pieniedzy dawac te inwestycje im nie potrzebne.A pan konserwator niech nie robi wrazenia ze robi chodzi po osiedlu i kto idzie to porozmawia i tak mu czas leci na pol etapu to az za duzo przy nowym osiedlu
wlasciciel

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: wlasciciel »

Jak tak maja byc inwestycje to bym proponowala dla doroslych ogrod piwny zamiast wiekszego placu zabaw nie wszyscy maja male dzieci.A kiedy bedzie impreza integracyjna na koszt zarzadu . :) :) :) :) :)
gosc

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: gosc »

wlasciciel pisze:Jak tak maja byc inwestycje to bym proponowala dla doroslych ogrod piwny zamiast wiekszego placu zabaw nie wszyscy maja male dzieci.A kiedy bedzie impreza integracyjna na koszt zarzadu . :) :) :) :) :)
każdy zarząd można zdymisjonować, w Wawie i okolicznych miastach trwa to koło tygodnia, zebranie mieszkańców z radną nadzorczą, nowe głosowanie i nowy prezes z zarządem, wystarczy ustalić termin i powiadomić (zmobilizować) sąsiadów. WYSTARCZY DZIAŁAĆ A NIE TYLKO NARZEKAĆ!!!
gosc

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: gosc »

Jak mozna dzialac jak na zebraniu wiecej bylo osob co wynajmuja i nie mieszkaja tu.A co mieszkaja to nie chodza .Jedna osoba to nic nie moze.
Nielokator

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: Nielokator »

i oto obraz typowego polaka wylania sie z powyzszych wpisow: ponarzekac, opluc Pana Konserwatora ( jak masz uwage do jego pracy to powiedz mu to w twarz albo zglos "przełozonemu"), wyglosci swoje madrosci jako anonimowa osoba, a jak jest zebranie wspolnoty to pewnie nikt du** nie ruszy bo wychodzi z zalozenia " i tak nic nie zmieni moja obecnosc - zrobia co chca); Najlepsze wpisy to te, ze komus wieje z kontaktu :lol: , i to ze w pobliskim sklepie ktos kupil przeterminowana zywnosc; Jak tak czytam wpisy, niektorych osob to zastanaowam sie co Ci ludzie biora...

Pozdrawiam
Nielokator

ps
nie jestem Panem konserwatorem, mieszkancem osiedla, pracownikiem dewelopera, nie zasiadam w zarzadzie wspolnoty - jestem mieszkancem Plonska, ktory czyta czasem forum; a tak na marginesie to wszedzie dobrze gdzie nas nie ma: mieszkalibyscie na Polance to tam byscie psioczyli, na osiedlu MB to na tamtych... niech kazdy usiadzie i odpowie na pytanie: a co ja zrobilem zeby poprawic sobie komfort mieszkania i byc zadowolonym z pracy zarzadu, a pozniej niech wylewa te swoje wypociny na temat WIEJACYCH KONTAKTOW :ok:
gosc

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: gosc »

drogi nielokatorze, skroro tam nie mieszkasz to dlaczeog sie wypowiadzasz na temat np. kontaktów? Skoro co drugi mieszkaniec twierdzi ze tak własnie jest. Z tymi kontaktami to nie jest wina obecnego zarzadu wspolnoty tylko dewelopera i ich fuszerki. Nikto tu nie wysysa sobie niczego z palca, tylko mowi jaka jest prawda. Na kazdym osiedlu są jakies usterki ale skoro płaci sie taką kase za mieszkania to oczekuje sie również by były tego warte. Ciekaw jestem jakbys ty mieszkał na takich osiedlach to czybys nie psioczył? Napewno bo kazdy na te miszkania musiał ciezko zapracować lub zapozyczyc sie, na drugi raz lepiej to ty pożądnie sie zastanów co piszesz, skoro nie wiesz jaka jest prawda. Co do usterek to nawet obecny zarząd potiwerdza co zle zostało zrobione i wiejących kontaktów nie wysmiewają bo wiedzą ze to prawda. a co do sklepu który mial przeterminowaną zywność, to kazdy ma prawo do wyrazania swojej opini, a skoro lubisz jesc splesniale serki, zielone wedliny lub pic stare mleko.... to pozostawie to bez komentarza!
wlascicel

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: wlascicel »

obserwator pisze:podzielam uwagi poprzedniczki w poście bufony te z zarządu nawet dzień dobry nie mówi brak kultury chyba niewie o co chodzi ??? ja sam się pogubiłem
- gdzie są zebrania wspólnoty
Zebrania za nasze pieniadze sa w szkole muzycznej .Szkoda ze nie w warszawie jeszcze lepiej by bylo :ok: .Osiedle jak kazde ma plusy i minusy ale moze zarzad by troche poszedl do glowy .Przed blokiem jest trawka i iglaki ktore sa posypane kora .Za kazdym razem kiedy jest wiatr i deszcz zamiast kory zostaje folia i nasz kochany zarzad chce kupowac nowa kore choc na zebraniu powiedzial ze jest droga.To tak trudno pomyslec i zamiast placic nasze pieniadze na bele co zrobic trawke miedzy iglakami bedzie taniej i tez ladnie.Osiedle jest oky ale zarzad to tragedia :(
wlascicel

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: wlascicel »

Mieszkam na osiedlu juz rok widze plusy i minusy .Pani co sprzata bardzo pracowita osoba ale zarzad chcial ja zamienic na inna osobe tylko dlaczego konserwatora nie zamieni.To ze sie usmiecha to troche za malo ja mam 20 minut przerwy i na wiecej nie moge sobie pozwolic .To dlaczego za moje pieniadze ktos moze robic dobre wrazenie .
wlascicel

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: wlascicel »

Czy w koncu zarzad pomysli glowa bo narazie kiepsko to wyglada folia porwana ,kory juz wogule nie ma .Zamiast kupowac kore to zasiejcie trawe i problem z glowy .Za kazdym razem kiedy bedzie wiatr i deszcz to bedzie to samo ,zarzadzie bo kiedys to by was taczka wywiezli :dobani:
wlascicel

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: wlascicel »

Chcialem tylko przypomniec rodzica dzieci ktore bawia sie na placu zabaw.W bloku 5 g mieszkaja tez starsze osoby i bardzo wspolczuje nad garazem starszemu malzenstwu ktore od rana do poznej nocy wysluchuja wrzasku i halasu kiedys te mlode malzenstwa tez beda miec 70 lat i wtedy zobacza jak fajnie sie odpoczywa .I rosliny byly sadzone nie po to zeby je dzieci niszczyly jak nie umiemy przypilnowac to chociaz w domu rozmawiajmy z dzieckiem o tym .
mieszkaniec

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mieszkaniec »

Ja mieszkam po drugiej stronie placu zabaw i tylko jedno mi przychodzi do glowy [dobrze ze dzieci szybko rosna] a te starsze malzenstwo to tez im nie zazdroszcze za pare lat bedziemy sie z tego smiac .A tak wogule to osiedle jak kupowalem wydawalo sie najlepsza propozycja na rynku teraz bym nie kupil .Wszysko wyszlo w praniu po zimie i tak kolorowo nie wyglada a najwiekszym minusem to zarzad nie odpowiednie osoby ktore nie maja zadnego pojecia o prowadzeniu i oszczednosci.
mieszkaniec

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mieszkaniec »

Chcialbym poruszyc sprawe jezdzenia rowerami po trawie ,gdzie sa posadzone drzewka i jeszcze prywatne mieszkancow.Rodzice sa po to zeby wychowywac maluchy .Zauwazylem ze nie widzimy u siebie bo tak jest nam lepiej a u kogos to zaraz dostrzegniemy.W bloku 5g gdzie sa garaze sa rzucane kamienie dla zabawy ,ktos delikatnie chlopca powiedzial ale to jest tylko na pare minut poprawy .Rodzice wychowujmy tak zeby ktos w starszym wieku mial spokoj tez kiedys bedziecie stazy.
mieszkaniec5frobert

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mieszkaniec5frobert »

Drogi mieszkańcu czego chcesz od zarządu ?
Byłeś na zebraniu - trzeba było mówić co Ci leży na wątrobie , ja mieszkam i nie narzekam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post