Likwidacja strony

Tutaj możesz złożyć swoją propozycje, skargę, przedłożyć swoją uwagę i opinię. Zaproponować nowy dział. Jeśli masz pytanie dotyczące forum lub problem z jego obsługą, tutaj możesz zapytać.
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Likwidacja strony

Post autor: dazgo »

Proponuję likwidację strony głównej a pozostawienie samego forum z wiadomością (przesłaniem). Chodzi mi o stronę główną z dużą grafiką (logiem np.) i odnośnikiem (tylko jednym) do forum. Po co Nam strona, skoro i tak wszysko można na forum pisać?
Samo forum wystarczy - ale to tylko moje zdanie. :evil:
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Ciekawa propozycja, z małą uwagą z mojej strony. Chodzi o pozostawienie tylko odnośnika do forum, jeśli będą takie głosy aby zlikwidować stronę główną i pozostawić samo forum to nie będzie miejsca na odnośnik, przynajmniej ja go nie zrobię gdyż moim skromnym zdaniem strony na które wchodzi się przez odnośniki strasznie lipnie wyglądają i zalatują kiczem. Tak że jak coś to po wpisaniu w przeglądarce http://www.www.forum.glosplonska.pl może pojawić się bezpośrednio forum bez stron i odnośników do niego. Zobaczymy jeszcze co myślą inni na ten temat...
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

to ja się podpisuję pod koncepcją bezpośredniego dostępu do strony, a co do stron z odnośnikiem to się mylisz - znam kilka stron, które tak mają i są w pewnym stopniu autorytetem (szczególnie strony crackerskie) pozdro :super:
Awatar użytkownika
hex
Posty: 142
Rejestracja: 2006-12-29, 10:08

Post autor: hex »

Piter, ta strona główna to jest mało wartościowa, podpisuję się, żeby wchodzić bezpośrednio na forum.

Acha, no i jest na niej błąd. Czyżby szansa na obudzenie googlebota? ;) Czytaj na privie.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

No i stało się :/ Zlikwidowałem stronę główną.... aż się łezka w oku kręci tyle zabawy w nią włożyłem..... normalnie gorzej niż bym stracił dziewczynę ;)
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post