Nowy rekord osób on-line oraz dziennych odwiedzin

Jak w temacie. Wszystko, co mamy Wam do przekazania związane z Forum, ich zmianami, itp, itd. Sprawy organizacyjne.
Ogłoszenia Forumialne :)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Nowy rekord osób on-line oraz dziennych odwiedzin

Post autor: Piter »

Sporo osób życzy nam źle. Sporo osób pisze o nas źle. Sporo osób...
Takie są niestety fakty. Jesteśmy niewygodnym źródłem informacji o sprawach jakie dzieją się w Płońsku.

Czemu tak jest? Może dlatego że...
- nie jesteśmy sponsorowani przez nikogo więc teksty są obiektywne
- nie jesteśmy powiązani z żadną partią polityczną
- nie jesteśmy żądni zarabiania na umieszczaniu setek reklam

Powtórzę to co zawsze piszę i przypominam.

Jesteśmy tworzeni przez WAS dla WAS
Czemu o tym wszystkim wspominam? Otóż moi drodzy z przyjemnością informuję że dnia 27.04.2010r przekroczyliśmy magiczną barierę dziennych odwiedzin wynoszącą ponad 400 unikalnych adresów IP
Warto wspomnieć, że dziennie czyta nas prawie 300 osób tak więc jak na Płońsk uważam, że to bardzo dobry wynik. Dodatkowo 30.04.2010r pobiliśmy rekord osób on-line wynoszący do tej pory 17 a po tym dniu 24.
Warto te daty zapamiętać gdyż za niedługo mogą się przydać ;)
Awatar użytkownika
arturo
Posty: 82
Rejestracja: 2006-12-26, 12:20
Lokalizacja: ze swiata

Re: Nowy rekord osób on-line oraz dziennych odwiedzin

Post autor: arturo »

szykujesz jakis konkurs z nagrodami, ze proponujesz zapamietywanie dat? :chytry:
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: Nowy rekord osób on-line oraz dziennych odwiedzin

Post autor: trader »

Że się tak z ciekawości zapytam: kto nam źle życzy i źle o nas pisze?
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Nowy rekord osób on-line oraz dziennych odwiedzin

Post autor: Piter »

arturo chcę tylko powiedzieć, że we wrześniu stuknie nam 4 latka więc może coś uda się zorganizować. Wiem, że to jeszcze szmat czasu ale..... ;)

trader wiesz, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła :p

Chłopaki jak możecie to zmieńcie sobie avatarki bo te napisy "Awatar użytkownika" zostały po aktualizacji i trochę dziwnie wyglądają.
skirczuk
Posty: 65
Rejestracja: 2009-06-02, 13:24
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: Nowy rekord osób on-line oraz dziennych odwiedzin

Post autor: skirczuk »

Piter pisze: Otóż moi drodzy z przyjemnością informuję że dnia 27.04.2010r przekroczyliśmy magiczną barierę dziennych odwiedzin wynoszącą ponad 400 unikalnych adresów IP
Warto wspomnieć, że dziennie czyta nas prawie 300 osób tak więc jak na Płońsk uważam, że to bardzo dobry wynik. Dodatkowo 30.04.2010r pobiliśmy rekord osób on-line wynoszący do tej pory 17 a po tym dniu 24.
Warto te daty zapamiętać gdyż za niedługo mogą się przydać ;)
Gratulacje ! 400 unikalnych odwiedzin dziennie to już całkiem sympatyczny wynik ! :) Czekamy na pierwszy unikalny tysiączek :)

Jak dla mnie największa zaletą tego forum jest to, że nie jest w żaden sterowane. Praktycznie każdy może napisać tu co myśli, na praktycznie każdy temat. Owszem anonimowość powoduje różne starcia i "burdy", ale raczej ciężko tego w internecie uniknąć. Jak dla mnie tylko rażąca są czasem polemiki niektórych userów z samymi sobą kryjącymi się pod różnymi nickami :)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Nowy rekord osób on-line oraz dziennych odwiedzin

Post autor: Piter »

Jak dla mnie największa zaletą tego forum jest to, że nie jest w żaden sterowane
I o tym właśnie cały czas przypominam :)
Owszem anonimowość powoduje różne starcia i "burdy", ale raczej ciężko tego w internecie uniknąć.
Niestety to prawda. Jednak Zamiarem forum było umożliwić wszystkim zainteresowanym wypowiedzenia się w danym temacie. Oczywistą oczywistością jest to, że posty zarejestrowanego użytkownika są traktowane bardziej przychylnym okiem przez administrację oraz są bardziej wiarygodne.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Nowy rekord osób on-line oraz dziennych odwiedzin

Post autor: Piter »

NFMP - Niezależne Forum Mieszkańców Płońska Chciałbym ogłosić nowy rekord i tym razem będzie trudny do pobicia :)
Pierwszy dotyczy największej ilości użytkowników przeglądających forum w tym samym czasie
i przedstawia się następująco:

Najwięcej użytkowników (30) było obecnych 22 Lis 2010, 2010 09:32

Drugi rekord dotyczy największej dziennej liczby odwiedzin i według google analytics wynosi obecnie 1397 a taki wynik uzyskaliśmy 22 listopada 2010.

To nie koniec dobrych wiadomości.
Średnio każdego dnia również według googla odwiedza nas 440 różnych osób.
Wiem, że to w porównaniu z płońszczakiem, wirtualnympłońskiem czy innymi dużymi mediami może wyglądać słabo jednak nasze forum rozkręciło się dzięki WAM i to bez żadnego nakładu finansowego.

Tak więc DZIĘKUJĘ WAM za wszystko :oklaski:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post