Strona zamiast forum

Tutaj możesz złożyć swoją propozycje, skargę, przedłożyć swoją uwagę i opinię. Zaproponować nowy dział. Jeśli masz pytanie dotyczące forum lub problem z jego obsługą, tutaj możesz zapytać.
Awatar użytkownika
Stokrotka
Posty: 57
Rejestracja: 2006-09-04, 21:35
Lokalizacja: Płońsk

Strona zamiast forum

Post autor: Stokrotka »

Nie zastanawiałeś się czasem żeby zrobić strony o Płońsku zamiast tego forum ?
Chyba taka strona miałaby większe wzięcie niż forum…
Chociaż jak dla mnie to bez różnicy, ważne żeby były ciekawe tematy.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Witam pierwszego użytkownika, który coś napisał. Już odpowiadam na Twoje pytanie.
Nie zastanawiałeś się czasem żeby zrobić strony o Płońsku zamiast tego forum ?
Tak zastanawiałem się, lecz stron o Płońsku jest wiele, na których można niewiele ;)
Chodzi mi właśnie o brak fora, SB czy czatu.
Ja staram się, aby każdy mógł się wypowiedzieć.

Zdradzę tylko, że po obsadzeniu załogi i dokończeniu forum, zmieni się obecny wygląd „stronki” czy na lepszy zobaczymy.

Pozdrawiam …:::Piter::…
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

stron rzeczywiście jest sporo, przydałoby się jakoś zareklamować forum, ja dodałbym jeszcze może zamiast czatu IRC ale chyba bardzo mało osób z Płońska używa go. Nawet kiedyś był kanał #plonsk na polnecie ale już go nie ma bo nie miał powodzenia.
Pomysł z czatem to byłoby coś, tylko muszę kumpla spytać jak on właśnie złączył czat na stronie forum z kanałem IRC. Tylko czy to potrzebne?
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Właśnie zareklamować forum... tylko że na to potrzebna jest kasa a to nie idzie w parze z naszą ideą, chyba że wymyślisz coś darmowego to wtedy zapraszam do podzielenia się tym z nami... A jeśli chodzi o IRC to fakt bardzo mało ludzi w Płońsku wie o jego istnieniu. Chat był już w bardzo prostej formie w początkach forum na starej domenie, potem nawet przekształcił się w normalny chat... Teraz po zmianie adresu jakoś nie mam czasu aby coś pokombinować chodzi mi o napisanie własnego chatu, bo taki wklejony z Polchatu to można zintegrować z forum w 10 min, ale w nim jest za dużo reklam :/
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

spróbuję coś wykombinować, kiedyś udało mi się umieścić moją "beznadziejnie denną" stronkę na 6tej pozycji w rankingu google ale może by pogadał z twórcami plonsk.pl może oni zechcieliby Nas jako swoją część... Coś pokombinuję, ale nie obiecuję, na początek poczta pantoflowa, opis na komunikatorze i postaram się wciągnąć znajomków, ale oni raczej powyjeżdżali z Płońska na stałe...
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

z tymi od plonsk.pl nie da się dogadać, pisałem do nich zresztą ich strona jest prowadzona chyba tylko dla odczepnego a przy większym padzie nawet nie będzie komu jej zrobić... Może gdyby kilka osób napisało taką propozycje to dali by jakąś sensowną propozycję.
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Będziemy apelować :)
fiku

Post autor: fiku »

Wow! jakie zmiany na forum! brawo :super:
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Ba no a jak miałoby być? Co prawda jeszcze forum nie tętni życiem takim jakim byśmy chcieli ale jak na początek nie jest najgorzej. Zachęcam do pisania uwag na wszelkie tematy związane z forum i obsługą - razem je tworzymy więc do dzieła Panie i Panowie.
klakier

Post autor: klakier »

i tak wam to nic nie da plonsk.pl wymiata :D
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

dazgo pisze:#plonsk
Dazgo, chodziłeś na #plonsk czy #płońsk? Ja chodziłem kiedyś na #plonsk, ale to było bardzo dawno temu - w 2001 roku.
dazgo pisze:może by pogadał z twórcami plonsk.pl
Chcesz się uzależnić od Urzędu Miasta? Wykluczone! :przestraszony:
plonsk.pl wymiata :D
Chyba wymiotuje ;) Rozumiem, że był to żart :-) Oczywiście wymiata pod względem liczby użytkowników, w tym także tych chamskich ;) Natomiast technicznie to dno. Nie ma jak phpBB, czyli silnik, na którym biega i nasze forum. :padam:
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

a chodzilem na #plonsk tylko racja ze to dawno bylo...

a co do uzależnienia od plonsk.pl to nie to miałem na myśli - myślałem raczej o tym, żeby ich nakłonić do współpracy albo żeby plonsk.idl.pl stalo sie forum plonska a nie jak jest na plonsk.pl gdzie to nawet forum nie przypomina... :orany:
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Strona Płońska jeśli chodzi o teść może być, ale o funkcjonalność to dużo jej brakuje. Widać na niej piętno czasu, jak była zakładana to takie komenty były ok, ale teraz to nie bardzo. I jeszcze te ostatnie floodowanie dazgo, :) :D
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

zdarzyło się komuś (szyderczy :D) przypadkiem a Ty robisz z tego nie wiem jakie halo :P
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

To floodowanie to właśnie jedna z oznak technicznej miernoty tego forum. :] :]

Też tak kiedyś zrobiłem. :kwasny:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post