jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: Artur_N »

trader pisze:Że się tak wtrącę. Skąd takie mniemanie, że w Płońsku są rzesze bezrobotnych informatyków? Po jakiej szkole na przykład są ci informatycy?

Akurat sprawa z informatykami i grafikami ma sie tak, że tym najlepszym szkoda czasu na szkołe informatyczną badz kierunek graficzny. Sam znam 2 takie osoby z Płońska, ktore pracuja w jednej firmie w Warszawie, dobrze zarabiaja ale ze szkola informatyczna nigdy nie mieli nic wspolnego. W tym dziale rynku liczą prawdziwe umiejetnosci a nie papier, papierem dobrej strony nie zrobi.
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: trader »

Ale ja się nic nie czepiam. :-) Sam jestem informatykiem, pracuję od dawna w tej samej firmie i po prostu jestem ciekaw jaki jest możliwy lokalny rynek na moje usługi. :-)
Awatar użytkownika
jola
Posty: 65
Rejestracja: 2010-02-21, 17:39

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: jola »

ty masz facet prace !!!! a ja pomyslalam o tych ktorzy tej pracy nie maja bo albo sa zbyt "starzy" albo brak im przebojowosci albo "doświadczenia"...
rafal194
Posty: 69
Rejestracja: 2008-04-16, 22:29
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: rafal194 »

Jedno jest pewne tego wszystkiego jest za dużo,aż dziwne ze wszyscy mają jakiś zarobek. w płońsku jest pełno sklepów z ubraniami,oddziałów banków,biedronek 4szt,polo,odzieżowych.Wszystkiego jest tysiące ale tak naprawdę jak człowiek chce coś kupić konkretnego to nie mają w ofercie,nie mówię tu o jakiś ubraniach ,chodzi o rzeczy techniczne jest z 8 hurtowni budowlanych a wyboru żadnego wszędzie to samo a jak upatrzysz coś to nie mają.każą czekać parę dni aż sprowadzą.To samo w supermarketach tyle ich jest a jak chcesz kupić rzecz mało spotykaną to nigdzie niema.A nie zawsze jest wygodne zamawianie w necie.

A z pracą jest krócho nawet jak ktoś chce obic na miejscu to niema dla niego pracy.Niekazdy ma ochote pracowac 10godz. za 1300zł.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: Piter »

Ale żeby było śmieszniej w tych 4 biedronkach jest zawsze masa ludzi no może wyjątkiem jest ta koło targu ale ona sobie odbije właśnie we wtorek, piątek i najbardziej w niedzielę.

Ech i teraz odp na pytanie : "jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?" - motoryzacyjnego.
Marzy mi się coś na kształt Intercars. Duży magazyn człowiek wchodzi i za chwilę wychodzi z częścią a nie tak jak jest teraz w większości małych budek w Płońsku... to my zamówimy tą część, będzie do odebrania jutro albo po jutrze. A niestety z tym kiedy będzie to już jest loteria ;)
Awatar użytkownika
jola
Posty: 65
Rejestracja: 2010-02-21, 17:39

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: jola »

widzialam taki sklepomagazyn intercars w Bloniu...i zgadzam sie z toba ze to by sie napewno wstrzelilo biorac pod uwage fakt ze wiekszosc z nas dojezdza do pracy samochodami, ktore w wypadku popsucia nie moga czekac na naprawe/czesc w nioeskonczonosc
jola
Awatar użytkownika
jola
Posty: 65
Rejestracja: 2010-02-21, 17:39

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: jola »

przypomnialam sobie ze pod Plonskiem jest jakas nowa duza hurtownia z czesciami do samochodow...
ciekawe czy dziala tak jak intercars?
jola
skirczuk
Posty: 65
Rejestracja: 2009-06-02, 13:24
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: skirczuk »

Brakuje sklepu ze sprzętem foto :) Nawet nie wspominam o DOBRYM sprzęcie foto :)
No ale po prostu nie ma na to rynku w Płońsku.

To tak jak z pozostałymi towarami (usługami) o których wspominacie - są dostępne te na które jest masowe zapotrzebowanie. A tych towarów na które zapotrzebowania nie ma albo jest małe - to albo nie ma, albo był ale biznesy popadały. Konkludując - rynek (popyt) decyduje o tym co jest dostępne a czego nie ma :) Kapitalizm.
Awatar użytkownika
jola
Posty: 65
Rejestracja: 2010-02-21, 17:39

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: jola »

czesc Szymonie,
zdjatka masz SLICZNE!!!!!!!!!!
widzisz zastanawia mnie bardzo fenomen dzialu odziezowego w Plonsku....za lokal trzeba zaplacic od 2000 zl do nawet 5000 za miesiac do tego dochodza stale oplaty ZUS tez spora kwota, swiatlo, podatki..co w konsekwencji daje spora sumke....sa sklepiki w ktorych sprzedaje zatrudniona tam Pani ekspedientka..i ona tez kosztuje...
czyli logicznie myslac cos jeszcze z tych utargow musi zostawac dla wlasciciela....TO ILE ONI MUSZA W MIESIACU SPRZEDAC TYCH FATALASZKOW ZEBY NA TO WSZYSTKO ZAROBIC?????? a jeszcze jest nasz slynny RYNEK niedzielny!!!!!
FENOMEN ALBO MOJA NAIWNOSC :niepewny:

chyba jednak jestem naiwna.... :krzeslem:
jola

//Jola czasem dobrze jest użyć opcji Obrazek
// Piter
wnikliwy

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: wnikliwy »

Może i lepiej, ale zatraciłaś sens wypowiedzi.
Awatar użytkownika
jola
Posty: 65
Rejestracja: 2010-02-21, 17:39

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: jola »

moze i tak...
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: Piter »

Nie wiem jak dla innych ale dla mnie sens wypowiedzi został zachowany :P

Co do sklepów to zapomniałem i przyłączam się do prośby o więcej sklepów ze sprzętem foto.
Tylko nie takiego jak w Ciechanowie na Warszawskiej czyli "sony" gdzie miła i sympatyczna Pani była święcie przekonana, że lustrzanką (nie mówię tu o sony ale ogólnie) nie da rady nakręcić filmów. Ech uroda to nie wszystko...
skirczuk
Posty: 65
Rejestracja: 2009-06-02, 13:24
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: skirczuk »

Oj sie czepiasz Piter ;) Może Pani była na zastępstwo, albo miała po prostu miała nieaktualizowaną od 2 lat wiedzę, bo 2-3 lata temu rzeczywiście nie było lustrzanek nagrywających filmy :)

---------

Co do poprzedniej wypowiedzi Joli to dla mnie też nie straciła spójności - i czasem tez się nad tą "magią" zastanawiam :) Mimo że nie wiedziałem że to aż tak kosmiczne koszta jeśli chodzi o wynajęcie lokalu w Płońsku :zdziwko: 5tys. zł/miesiąc ???? :zdziwko:
Awatar użytkownika
jola
Posty: 65
Rejestracja: 2010-02-21, 17:39

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: jola »

czesc Skirczuk!!!
te 5 000,00 PLN podobno jest za lokal w tym wyremontowanym budynku w ktorym kiedys byl hotel pielegniarek...
kolezanka szukala lokalu do wynajecia i tam wlasnie Pan powiedzial jej taka cene...to jest chyba lokal cos okolo 50 m2
to sie nazywa robic kase nic nie robiac...5000 x 12 m-cy = 60000....o matko ja takiej kasy w zyciu nie widzialam na oczy!!! :)
asiula

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: asiula »

Pilates - przydałyby się zajęcia dla osób w wieku różnym z problemami z kręgosłupem.
Chodzę na takie zajęcia w Warszawie i jestem z nich bardzo zadowolona, wzmacniają mięśnie brzucha i kręgosłup. Przed urodzeniem dziecka , nie miałam z nim problemów, ale od ciągłego dźwigania, schylania itp zaczął mnie boleć. Gdyby były takie zajęcia tutaj mogłyby chodzić np. nasze mamy, myślę, że byłoby wielu chętnych.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post