bolący kręgosłup - materac

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
darko

bolący kręgosłup - materac

Post autor: darko »

W ostatnim czasie mam problem z bólem kręgosłupa, zacząłem nawet ćwiczyć i czekam na rehabilitację. Skonsultowałem też sprawę z lekarzem i ten doradził mi, żebym kupił sobie porządny materac.
Który Waszym zdaniem opłaca się kupić?
Ani21

Re: bolący kręgosłup - materac

Post autor: Ani21 »

Przejrzyj oferty internetowych sklepów, dobór materaca to indywidualna kwestia.
Bartosz

Re: bolący kręgosłup - materac

Post autor: Bartosz »

Sam materac do pewnego stopnia pomoże, też zmieniałem. Mniej połamany rano wstawałem, ale kręgosłup i tak bolał. Zawsze lepiej jak się chodzi na rehabilitacje, ale czasem są odległe terminy. Już nie wspomnę, że ile czasu przez pandemię nie było dostępu. Dlatego zdecydowaliśmy z żoną o zakupie urządzenia Biomag do leczenia polem magnetycznym. Takie zabiegi w gabinecie miałem i mi bardzo pomagały. Mając taki sprzęt w domu korzystam kiedy chcę, żona również. Zaoszczędziłem już wiele pieniędzy bo ciągle wcześniej chodziłem na uśmieżenie tego bólu. Też inaczej jak się właśnie regularnie stosuje, lepszy efekt jest. Tutaj link: www.biomag.pl
młotula

Re: bolący kręgosłup - materac

Post autor: młotula »

Jeśli poszukujecie jakościowego centrum medycznego, w którym pomogą wam z problemami z kręgosłupem, to koniecznie zajrzyjcie do oferty firmy CM Gamma, gdzie znajdziecie profesjonalną pomoc. Moim zdaniem ichniejsza placówka nie ma sobie równych. Warto zweryfikować ichniejszą ofertę.
Awatar użytkownika
rathjerome
Posty: 4
Rejestracja: 2024-03-04, 14:26
Lokalizacja: Poznań

Re: bolący kręgosłup - materac

Post autor: rathjerome »

Materac powinien zapewniać odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa, zwłaszcza w obszarach lędźwiowym i szyjnym! Odpowiednie wsparcie pomaga utrzymać naturalne krzywizny kręgosłupa i może zmniejszyć napięcie mięśniowe, co może przyczynić się do zmniejszenia bólów w obrębie pleców. Gdyby ktoś z was zastanawiałby się, przez to jakie materace i jakich ich producentów brać pod uwagę, to zostało to dość dobrze objaśnione m.in. w tym artykule - https://www.ebrodnica.pl/dom-i-mieszkan ... uwage.html. Dobrze dobrany materac z pewnością pomoże nam przespać noc i obudzić się wypoczętym.
Awatar użytkownika
rosalinsmith
Posty: 1
Rejestracja: 2024-03-11, 11:19
Lokalizacja: Strzelce Krajeńskie

Re: bolący kręgosłup - materac

Post autor: rosalinsmith »

Rozmiar materaca dla singla to kwestia bardzo indywidualna. Jednak w małej sypialni lepiej postawić na węższy model, który umożliwi Ci optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Materac 140x190 jest wygodny i przestronny, a jednocześnie nie zajmuje dużo miejsca. Czy taki rozmiar będzie dobrym rozwiązaniem dla singla?




_____________________________
Jaki materac dla singla? Co warto wybrać?
Awatar użytkownika
haleypaucek
Posty: 1
Rejestracja: 2024-03-27, 15:13
Lokalizacja: Kraków

Re: bolący kręgosłup - materac

Post autor: haleypaucek »

Sen jest bardzo ważny dla naszego zdrowia i codziennego funkcjonowania. Kluczową kwestią dla zapewnienia regenerującego organizm snu jest wybór odpowiedniego materaca. Na rynku mamy ogromny wybór materacy, więc podjęcie decyzji stanowi duże wyzwanie.



____________________________
Jak wybrać dobry materac?
Awatar użytkownika
auerfae
Posty: 1
Rejestracja: 2024-04-02, 14:23
Lokalizacja: Kraków

Re: bolący kręgosłup - materac

Post autor: auerfae »

Wysokiej jakości nowoczesny materac od sprawdzonego producenta może być niemałym wydatkiem. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że blisko ⅓ naszego życia spędzamy w łóżku, warto zainwestować nieco więcej i dokonać odpowiedniego wyboru, który pozwoli budzić się rano bez bólu karku czy pleców.



______________________
Ile kosztuje porządny materac?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post