Gadżety erotyczne

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Aśka

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Aśka »

a jak się zabezpieczacie?
Monika01

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Monika01 »

Aśka pisze: 2021-09-04, 19:53a jak się zabezpieczacie?
Akurat dla mnie zabezpieczenie jest bardzo ważne. Pozwala bez stresu cieszyć się seksem. Ja stosuję na przykład tabletki.
Aśka

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Aśka »

@Monika01, a długo już jesteś na tabletkach, miałaś jakieś problemy? Pytam, bo sama myślę o antykoncepcji.
Monika01

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Monika01 »

Aśka pisze: 2021-09-15, 16:25 @Monika01, a długo już jesteś na tabletkach, miałaś jakieś problemy? Pytam, bo sama myślę o antykoncepcji.
W sumie to już prawie dwa lata jak je stosuję. Czy jakieś problemy? Nie, tylko na początku jakieś bóle podbrzusza, plamienia, ale to normalne kiedy organizm przyzwyczaja się do hormonów.
Aśka

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Aśka »

Monika01 pisze: 2021-09-15, 21:12
Aśka pisze: 2021-09-15, 16:25 @Monika01, a długo już jesteś na tabletkach, miałaś jakieś problemy? Pytam, bo sama myślę o antykoncepcji.
W sumie to już prawie dwa lata jak je stosuję. Czy jakieś problemy? Nie, tylko na początku jakieś bóle podbrzusza, plamienia, ale to normalne kiedy organizm przyzwyczaja się do hormonów.
A to dobrze wiedzieć. Sama myślę o jakimś pewniejszym zabezpieczeniu niż prezerwatywy, zbyt mnie stresują takie zbliżenia.
Monika01

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Monika01 »

@Aśka, to u mnie było podobnie. Więcej stresu niż przyjemności,albo wcale nie chciałam się kochać. Dlatego właśnie podjęłam decyzję o antykoncepcji. Zapisz się do ginekologa, z pewnością ci doradzi.
Aśka

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Aśka »

Monika01 pisze: 2021-09-24, 20:25 @Aśka, to u mnie było podobnie. Więcej stresu niż przyjemności,albo wcale nie chciałam się kochać. Dlatego właśnie podjęłam decyzję o antykoncepcji. Zapisz się do ginekologa, z pewnością ci doradzi.
Masz rację, tak zrobię. A możesz powiedzieć jak się nazywają twoje tabletki?
Monika01

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Monika01 »

Aśka pisze: 2021-09-26, 23:31
Monika01 pisze: 2021-09-24, 20:25 @Aśka, to u mnie było podobnie. Więcej stresu niż przyjemności,albo wcale nie chciałam się kochać. Dlatego właśnie podjęłam decyzję o antykoncepcji. Zapisz się do ginekologa, z pewnością ci doradzi.
Masz rację, tak zrobię. A możesz powiedzieć jak się nazywają twoje tabletki?
Pewnie, że mogę. Moje tabletki to dwuskładnikowa belara.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post