Dentysta płońsk

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
rafal194
Posty: 69
Rejestracja: 2008-04-16, 22:29
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Dentysta płońsk

Post autor: rafal194 »

Witam.Mam małe pytanko jakiego polecacie dentystę w płońsku.Niestety ząb zaczyna pobolewać i trzeba się wybrać na kasę chorych dopieroż za 30dni.Więc chyba trzeba będzie iść prywatnie dopóki są poczatki i mało uszkodzony .Pewnie będzie podlegało pod kanałowe.Więc jakiego polecacie w miarę dobrego i przystępnego w cenie (tu akurat stawki pewnie są zbliżone).Byłem kilka kronie u Tomakowej ceny dość wysokie więc szukam alternatywy.
Macie jakie doświadczenie.
pacjent

Re: Dentysta płońsk

Post autor: pacjent »

Polecam dr Kasię Andrzejczyk. Od kilku lat leczy się u Niej cała moja rodzina i jesteśmy zadowoleni. Przyjmuje w CH Neptun przy Grunwaldzkiej.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Dentysta płońsk

Post autor: Piter »

opcja szukaj się kłania :P
http://www.plonsk.idl.pl/search.php?key ... mit=Szukaj

Mamy na forum dwa tematy odnośnie dentystów plus teraz 3 Twój.
Ja wiem, że jesteśmy małym forum ale naprawdę dużo informacji na każdy temat już było poruszanych, więc proszę na przyszłość używać wyszukiwarki.

Ps polecam też ogólny temat o lekarzach w Płońsku
http://www.plonsk.idl.pl/viewtopic.php?f=1&t=327
rafal194
Posty: 69
Rejestracja: 2008-04-16, 22:29
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: Dentysta płońsk

Post autor: rafal194 »

Przepraszam za przegapienie.Po rodzinie nie będzie kar ;) .Ale akurat 2 nie wnoszą nic informacji.A jak kreują się ceny u Dr.Andrzejczyk
pacjent

Re: Dentysta płońsk

Post autor: pacjent »

60-80 zł za plombę.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Dentysta płońsk

Post autor: Piter »

rafal194 pisze:Po rodzinie nie będzie kar ;)
hehe jak odwiedziłem Twoją stronę to dopiero skojarzyłem.
Fajnie Rafał, że się zarejestrowałeś :)
Pozdro
Awatar użytkownika
gislasonrachael
Posty: 2
Rejestracja: 2021-03-14, 20:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dentysta płońsk

Post autor: gislasonrachael »

Czy ktoś z Was miał problemy dotyczące zębów mądrości?
Małgosia34

Re: Dentysta płońsk

Post autor: Małgosia34 »

Żeby dentysta mógł dobrze prowadzić gabinet i sprawie obsługiwać pacjentów jest mu potrzebne nowoczesne i wygodne wyposażenie gabinetów. Dlatego powstały specjalistyczne szafki do gabinetów stomatologicznych. Myślę, że warto wybierać dobrze wyposażone gabinety.
Frank21455
Posty: 1
Rejestracja: 2021-11-30, 11:15

Re: Dentysta płońsk

Post autor: Frank21455 »

Akurat mnie interesuje gabinet stomatologiczny bielsko biała ale nie za bardzo wiem, który stomatolog jest warty uwagi. Jeśli ktoś z Was orientuje się gdzie w tym mieście znaleźć mogę kogoś naprawdę dobrego to koniecznie zostawcie mi namiar na tego stomatologa. Będę naprawdę wdzięczny za pomoc w tej kwestii.
gosiagarbarczuk
Posty: 1
Rejestracja: 2022-10-29, 12:41

Re: Dentysta płońsk

Post autor: gosiagarbarczuk »

Niestety nie jestem z Płońska. Kiedy ostatnio miałem problemy z zębem szukałem dobrego stomatologa, któremu mógłbym zaufać. Znajomy polecił mi usługi http://www.allecoudent.pl/. Byłem bardzo zadowolony z leczenia. Minął jakiś czas, a z zębem nie ma problemów.
Awatar użytkownika
jerelhayes
Posty: 1
Rejestracja: 2023-01-24, 19:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Dentysta płońsk

Post autor: jerelhayes »

W ostatnim czasie medycyna estetyczna rozwija się w bardzo szybkim tempie i nie inaczej jest również w przypadku stomatologii estetycznej. Na rynku można znaleźć coraz więcej profesjonalnych gabinetów stomatologicznych, które oferują między innymi implanty zębów.


_____________________________
apDENT - Dentysta Poznań
emiliamisko
Posty: 1
Rejestracja: 2023-06-25, 10:36

Re: Dentysta płońsk

Post autor: emiliamisko »

Gabinet stomatologiczny "Ochota na Uśmiech" to miejsce, w którym znajdziesz kompleksową i wysokiej jakości opiekę stomatologiczną. Ich oferta ortodoncji dostępna na stronie internetowej https://ochotanausmiech.pl/ortodoncja/ jest godna polecenia. Wykwalifikowany zespół ortodontów dba o zdrowie i piękny uśmiech pacjentów, korzystając z nowoczesnych technologii i innowacyjnych metod leczenia. Wizyta w tym gabinecie zapewni Ci indywidualne podejście, fachowe doradztwo oraz bezpieczne i skuteczne metody korekcji zgryzu. Wierzę, że gabinet stomatologiczny "Ochota na Uśmiech" spełni Twoje oczekiwania i pomoże Ci osiągnąć piękny i zdrowy uśmiech.
klaudiś

Re: Dentysta płońsk

Post autor: klaudiś »

Jestem ciekawa, jak sprawdzacie najróżniejsze opcje tak naprawdę zdrowotne. Ja też mam na oku coś takiego jak protezy na implantach i zastanawiam się, czy to będzie dla mnie sensowne. Wiecie, choruję trochę i nie mam pewności, że mogę mieć je założone. Muszę to sprawdzić.
Gość

Re: Dentysta płońsk

Post autor: Gość »

Jeśli potrzebujesz informacji na temat procedury All-on-4 w stomatologii, zapraszam do odwiedzenia tej strony: https://dentalfraternity.pl/all-on-4 Procedura All-on-4 to innowacyjne podejście do odbudowy uzębienia, które może przynieść ulgę pacjentom z problemami z zębami. Przeczytaj więcej na tej stronie, aby dowiedzieć się, jak działa ta metoda i czy może być odpowiednia dla Ciebie.
Awatar użytkownika
claud03
Posty: 4
Rejestracja: 2023-09-11, 12:14
Lokalizacja: Katowice

Re: Dentysta płońsk

Post autor: claud03 »

W jaki sposób przygotować dziecko do pierwszej wizyty u dentysty?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post