Upgrade Niezależnego Forum Płońska phpbb 3.0.6

Jak w temacie. Wszystko, co mamy Wam do przekazania związane z Forum, ich zmianami, itp, itd. Sprawy organizacyjne.
Ogłoszenia Forumialne :)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Upgrade Niezależnego Forum Płońska phpbb 3.0.6

Post autor: Piter »

Witam.
Tak jak obiecałem nastąpił upgrade forum. Niestety forum NFMP miało już swoje lata i trzeba było je postawić od nowa. Przy tej okazji kilka funkcji wyleciało ale możecie być pewni, że na ich miejsce przybędą nowe.
Z tego co możecie zaobserwować to nieznacznie zmienił się styl a raczej jego kolorki. teraz klikając na temat jest on podświetlany no i w końcu nie ma uporczywego zmieniania się koloru niebieskiego na siwy przy odświeżaniu strony. Kolejną zmianą jest powrót do starego typu pisania wiadomości oraz szybka odpowiedź która jednak jest jeszcze dopieszczana.

Jak informowałem was w mailu czyszczeniu ulegli również fikcyjni użytkownicy przez co liczba zarejestrowanych osób na forum spadła o połowę. W najbliższych dniach pojawi się dodatkowe zabezpieczenie przed ich ponowną rejestracją. Po raz kolejny proszę o poinformowanie mnie gdyby jednak ktoś został niesłusznie skasowany wtedy konto zostanie przywrócone.
Prośba do wszystkich:
Jeśli ktoś zauważy błąd lub brakuje mu jakiejś funkcji to proszę o pisanie w tym temacie.
Pamiętajcie, że to WY tworzycie forum! :ok:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post