projektowanie stron

Wasze problemy ze sprzętem i oprogramowaniem.
Awatar użytkownika
hbeatty
Posty: 4
Rejestracja: 2021-05-27, 13:33
Lokalizacja: Lublewo Gdańskie

Re: projektowanie stron

Post autor: hbeatty »

Zaczęłam się ostatnio zastanawiać nad własną stroną internetową, tak aby dotrzeć do większej liczby klientów i zwiększyć rozpoznawalność mojej firmy. Trafiłam na ogłoszenie firmy VROCode https://zleca.pl/wykonawca/vrocode-rozw ... 1584965886, która zajmuje się profesjonalnym programowaniem stron www, tak aby były szybkie i wydajne. Może ktoś z Was już kiedyś korzystał z ich usług w tym zakresie? Czy ta współpraca była dla Was opłacalna?
softwareman
Posty: 1
Rejestracja: 2021-07-11, 16:37
Kontakt:

Re: projektowanie stron

Post autor: softwareman »

Powyzsze firmy sa warte uwagi, mamy teraz na rynku duzy wybor firm - tworzenie serwisów web
Awatar użytkownika
jakayla94
Posty: 4
Rejestracja: 2022-03-31, 14:15
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: projektowanie stron

Post autor: jakayla94 »

Czy ktoś z Was korzystał z pomocy freelancerów w tej kwestii?
koneil
Posty: 25
Rejestracja: 2021-04-21, 15:29

Re: projektowanie stron

Post autor: koneil »

Leads generated through inbound marketing are more qualified than those from outbound marketing. Unlike outbound marketing, inbound prospects are self-selecting. They have already gone through the awareness stage and educated themselves on the competition. They have also identified a potential suitor based on the company's solutions. To turn leads into buyers, inbound marketing must solve the challenges that prevent them from making a purchase Top Sales Engagement Platforms
Awatar użytkownika
mmann
Posty: 4
Rejestracja: 2023-11-18, 12:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: projektowanie stron

Post autor: mmann »

Jeśli chodzi m.in. o projektowanie graficzne - np. stworzenie logo, strony www, opakowania lub wizualizacji 3D, to wiem, że tego typu zleceniami zajmują się w https://artnova.com.pl/. Na ich stronie również odnalazłam, że w ich ofercie są również audyty User Experience oraz usługi programistyczne. Czy ktoś z was może kiedyś korzystał z ich usług? Sama za niedługo będę potrzebowała stworzyć własną, profesjonalną stronę WWW. Chciałabym zadbać o to, aby była ona atrakcyjna wizualnie i przejrzysta oraz intuicyjna w wykorzystaniu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post