Sprzedaż nieruchomości

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
days

Sprzedaż nieruchomości

Post autor: days »

Witam, chcę sprzedać mieszkanie, nie chciałam korzystać z biur nieruchomości, ale od kiedy wystawiłam mieszkanie na trójmiasto.pl, ciągle któreś z nich dzwoni, zastanawiam się trochę nad tą umową otwartą, może ktoś miał jakieś doświadczenia w tym zakresie ostatnio?
Dzięki za pomoc
paralo

Re: Sprzedaż nieruchomości

Post autor: paralo »

Wystawiłam na olx, ale też prywatnie na fb i oprócz tego na grupach sprzedażowych fb. Mieszkanie kupiła osoba, która nie ma fb, ale jej córka miała. Dokumenty przygotowuje się jak już kupiec jest. Jeśli będzie na nie brany kredyt, to mieszkanie będzie oszacowanie przez rzeczoznawcę. A później notariusz już powie co przygotować.
Ciekawą rzeczą jest również sprzedaż w Homly. Można u nich sprzedać mieszkanie w Krakowie, Warszawie, czy Szczecinie w cenie rynkowej.
Awatar użytkownika
sigridina
Posty: 4
Rejestracja: 2021-03-31, 10:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Sprzedaż nieruchomości

Post autor: sigridina »

Wiele osób korzysta w tym zakresie z pomocy biura nieruchomości, aby szybciej zrealizować transakcję.
Awatar użytkownika
thomasgoodwin
Posty: 3
Rejestracja: 2021-04-07, 14:56
Lokalizacja: Hubun

Re: Sprzedaż nieruchomości

Post autor: thomasgoodwin »

W przyszłości na pewno będę chciała wynajmować mieszkania w fajnych miejscach.
Awatar użytkownika
sharon23
Posty: 4
Rejestracja: 2021-04-08, 12:13

Re: Sprzedaż nieruchomości

Post autor: sharon23 »

Ciężko sprzedać małą nieruchomość.
koszyczek

Re: Sprzedaż nieruchomości

Post autor: koszyczek »

Posiadając nieruchomość w pewnej części na własność, mimo że jesteśmy jej właścicielem to nie możemy o niej swobodnie decydować. Możliwa sprzedaż nieruchomości bez zgody współwłaścicieli jest tylko w zakresie własnej części. Z tego co się orientowałem to o ile znajdzie się osoba chętna do kupienia to można notaralnie podpisać umowę sprzedaży na połowę mieszkania powiedzmy i nie jest wymagana na to żadna zgoda współwłaściciela.
Awatar użytkownika
emiliena1
Posty: 4
Rejestracja: 2021-04-26, 10:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Sprzedaż nieruchomości

Post autor: emiliena1 »

Dobrym rozwiązaniem w tym zakresie będzie skorzystania z pomocy agencji nieruchomości.
Awatar użytkownika
jodie70
Posty: 4
Rejestracja: 2021-05-05, 09:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sprzedaż nieruchomości

Post autor: jodie70 »

Warto także wystawić kilka ogłoszeń w sieci, tak aby zwiększyć zasięg oferty sprzedaży.
bratka12

Re: Sprzedaż nieruchomości

Post autor: bratka12 »

Jeśli ktoś ma nieruchomość na sprzedaż, to każdemu zależy na jak najszybszej finalizacji transakcji. Dlatego dobrym rozwiązaniem są ogłoszenia mieszkania na sprzedaż dodawane na portalach o szerokim zasięgu jak Pokato. Tym bardziej, że za darmo dodaje się ogłoszenia.
Awatar użytkownika
elsaboyer
Posty: 1
Rejestracja: 2021-09-07, 16:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedaż nieruchomości

Post autor: elsaboyer »

Czasy, kiedy głównym miejscem publikowania ogłoszeń były słupy ogłoszeniowe, już dawno minęły. Obecnie ogłoszenia zamieszczane przez prywatnych użytkowników kojarzą się przede wszystkim z dużym serwisem aukcyjnym. Niestety coraz częściej korzystanie z popularnych serwisów z ogłoszeniami czy serwisów aukcyjnych wiąże się z naliczaniem prowizji od zrealizowanej transakcji.



_____________________________
Sprzedawaj i zarabiaj dzięki darmowym ogłoszeniom
zenka09

Re: Sprzedaż nieruchomości

Post autor: zenka09 »

Tak naprawdę bez odpowiedniej znajomości, wiedzy rynkowej, to trudno sprzedać mieszkanie w dobrej cenie. Moim zdaniem najlepiej wspomóc się sprawdzonymi specami. Przykładowo agencja nieruchomości https://www.krystianbiarda.com/ kompleksowo wspiera swoich klientów. Oni przygotują wszystko co będziecie potrzebne do sprzedaży i cały proces dla was przeprowadzą.
Miłosz

Re: Sprzedaż nieruchomości

Post autor: Miłosz »

Ja postawiłem na biuro nieruchomości we Wrocławiu, mają swoje sposoby na szybką sprzedaż i tak też było w moim przypadku. Zajęli się dosłownie wszystkim, dzięki czemu nie musiałem poświęcać na to czasu. Myślę, że to najlepsze rozwiązanie.
anaka

Re: Sprzedaż nieruchomości

Post autor: anaka »

Swoje mieszkanie w Warszawie też planuję sprzedać, ale tylko po to żeby kupić większe. Z tym, że chciałabym trafić na takie osiedle gdzie zarządcą jest Per modum. Wiele dobrego o tej firmie słyszałam, niestety mój dotychczasowy zarządca nie spisuje się tak jak trzeba.
razor

Re: Sprzedaż nieruchomości

Post autor: razor »

Co robić, gdy w procesie dziedziczenia nieruchomości pojawiają się nieznani spadkobiercy co robić? Jakie są nasze prawa i jakie działania powinniśmy podjąć, aby właściwie uregulować tę sprawę? Proszę o porady i sugestie od osób, które mają doświadczenie w tej dziedzinie.
Awatar użytkownika
koreilly
Posty: 4
Rejestracja: 2023-08-17, 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedaż nieruchomości

Post autor: koreilly »

Gdzie warto umieścić ogłoszenie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post