odzież reklamowa

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Arest4942
Posty: 1
Rejestracja: 2021-03-17, 12:06

odzież reklamowa

Post autor: Arest4942 »

Cześć, możecie mi powiedzieć, która firma wykona Haft na polarze Kraków? Nie mogę znaleźć firmy, która wykonuje takie rzeczy. Mam nadzieje, że ktoś z Was poleci mi sprawdzoną przez siebie firmę. Co sądzicie o tego typu firmach?
Awatar użytkownika
kristy91
Posty: 4
Rejestracja: 2021-05-17, 11:01
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Re: odzież reklamowa

Post autor: kristy91 »

Odzież robocza i ochronna ma za zadanie zwiększyć komfort lub bezpieczeństwo pracownika narażonego na zabrudzenie albo oddziaływania czynników szkodliwych dla zdrowia. W zależności od wymagań danego stanowiska istnieje często możliwość przystosowania estetyki szczególnie odzieży roboczej, a w mniejszym stopniu odzieży ochronnej. Przed zakupem dobrze jest wybrać godnego uwagi producenta akcesoriów ochrony osobistej.
Awatar użytkownika
boehmcatherine
Posty: 4
Rejestracja: 2021-05-17, 11:24
Lokalizacja: Perzów

Re: odzież reklamowa

Post autor: boehmcatherine »

Taka odzież nadaje się dla pracowników firmy?
Awatar użytkownika
maeverly
Posty: 4
Rejestracja: 2021-05-18, 16:54
Lokalizacja: Kraków

Re: odzież reklamowa

Post autor: maeverly »

Oczywiście, że tak. Taką odzież mogą nosić zarówno pracownicy jak i klienci firmy.
Awatar użytkownika
joycefay
Posty: 1
Rejestracja: 2021-06-15, 18:59
Lokalizacja: Częstochowa

Re: odzież reklamowa

Post autor: joycefay »

Odzież reklamowa jest rozpoznawalna w danej firmie ale są również zawody, gdzie pracownicy wyglądają tak samo. W szpitalu obowiązuje jeden typ stroju. Ostatnio natknęłam się na sklep z odzieżą medyczną i muszę przyznać, że wyglądały bardzo dobrze. Warto inwestować w wygodne ciuchy.
_______
scrubs odzież
Awatar użytkownika
nrussel
Posty: 4
Rejestracja: 2021-08-11, 21:25
Lokalizacja: Częstochowa

Re: odzież reklamowa

Post autor: nrussel »

Odzież reklamowa jest bardzo ładna.
Awatar użytkownika
filomenakuhn
Posty: 4
Rejestracja: 2021-09-03, 09:04
Lokalizacja: Busko

Re: odzież reklamowa

Post autor: filomenakuhn »

Myślę, że to prawda. Ja na przykład kupowałam ostatnio artykuły BHP w Busku. Wiem jednak, że ta sama firma to też producent odzieży reklamowej. Dzięki temu mogłam kupić wszystko do swojej firmy od razu. Jeżeli chodzi Ci o odzież reklamową, to mają do wyboru różne bluzy, bluzki itp. Nadruki firmowe (logo itp.) wykonują haftem lub sitodrukiem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post