Alkohol bez alkoholu na weselu?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
winiacz88
Posty: 1
Rejestracja: 2021-03-16, 22:42

Alkohol bez alkoholu na weselu?

Post autor: winiacz88 »

Tak to możliwe :) Na swoim własnym weselu bardzo chciałam zadbać o gości, którzy nie mogli pić tego dnia żadnych trunków alkoholowych i przez to pojawiła się na specjalnym stole wódka bezalkoholowa, tuż obok piwa i wina bezalkoholowego :) Myślę, że to bardzo fajne rozwiązanie, szczególnie jak ktoś jest kierowcą. Oby tylko się nie pomylić tego dnia :D
Awatar użytkownika
alexandree
Posty: 4
Rejestracja: 2021-03-19, 14:02
Lokalizacja: Katowice

Re: Alkohol bez alkoholu na weselu?

Post autor: alexandree »

To bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nie każdy chce na weselu pić alkohol procentowy.
Awatar użytkownika
lwitting
Posty: 3
Rejestracja: 2021-06-07, 14:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Alkohol bez alkoholu na weselu?

Post autor: lwitting »

Myślę, że na każdym weselu znjadzie się osoba, która nie spożyje tego trunku. Należy jednak zadbać o tych, którzy będą go smakować. Ostatnio spotkałam się z ofertą wódki stanislav , która wydaje się być dobrym wyborem na taki rodzaj imprezy. Uważam, że butelka wygląda bardzo korzystnie. Na moim weselu będzie specjalna strefa, w którek przygotowywane będą kolorowe drinki.
Awatar użytkownika
hailie15
Posty: 4
Rejestracja: 2021-06-09, 10:42
Lokalizacja: Szczecin

Re: Alkohol bez alkoholu na weselu?

Post autor: hailie15 »

Myślę, że jest to dobre rozwiązanie, nie każdy przecież może chcieć czysty alkohol procentowy.
Zośka

Re: Alkohol bez alkoholu na weselu?

Post autor: Zośka »

Mój narzeczony jest świeżo po leczeniu w ośrodku leczenia alkoholizmu https://osrodekprzebudzenie.org/zielona-gora/ , dlatego na weselu nie będzie alkoholu. Nawet szampana z alkoholem. Stawiamy na rozwiązania całkiem inne. Będzie piccolo :) Do tego zamiast drinków soki owocowe robione na miejscu z owoców tropikalnych i nie tylko.
wokis
Posty: 1
Rejestracja: 2022-06-23, 12:38

Re: Alkohol bez alkoholu na weselu?

Post autor: wokis »

kiedyś byliśmy na pewnym weselu właśnie bez alkoholu - było to nieduże przyjęcie dosyć kameralne i dwie osoby dosyć ważne rodzinnie miały problemy alkoholowe, były w trakcie terapii i właśnie ze względu na nie i szacunek do ich starań procentów nie bylo. Uważam, że to bardzo dobre podejście. wiem że korzystały one z poradni uzależnień i miały wszyte esperalkrakow.com.pl
Awatar użytkownika
gabrielle04
Posty: 1
Rejestracja: 2024-01-02, 15:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Alkohol bez alkoholu na weselu?

Post autor: gabrielle04 »

A może Cosmopolitan to dobry pomysł na drinka? Klasyczna receptura, idealnie wyważone zestawienie smakowe, odpowiedni balans proporcji, a przede wszystkim sława, jaką cieszy się od lat. Cosmopolitan to drink określany mianem synonimu kobiecości. Chociaż największym uznaniem cieszy się wśród płci pięknej, nie tylko panie mogą się nim delektować.


_________________________
Drinki na Sylwestra – poznaj uniwersalne, lubiane przez każdego przepisy!
korzym
Posty: 48
Rejestracja: 2022-02-01, 10:21

Re: Alkohol bez alkoholu na weselu?

Post autor: korzym »

Coraz popularniejsze rozwiązanie, myślę że za dużo tego alkoholu w naszej kulturze. Dla tych, którzy mają problem z piciem polecam zajrzeć na bloga medyczny detox na którym znajdują się poradniki jak walczyć z uzależnieniem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post