Leasing czy wynajem – jaki sposób finansowania wybrać?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Awatar użytkownika
camrenno1
Posty: 4
Rejestracja: 2021-07-21, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Leasing czy wynajem – jaki sposób finansowania wybrać?

Post autor: camrenno1 »

Leasing jest opłacalnym rozwiązaniem, więc warto się na niego zdecydować.
Miłosz

Re: Leasing czy wynajem – jaki sposób finansowania wybrać?

Post autor: Miłosz »

Ja się zastanawiam jak wygląda finansowanie zakupu traktora. Od jakiegoś czasu zbieram się do kupna nowych maszyn, jednak ciągle mam jakieś obawy. Dlatego właśnie chcę zdecydować się na finansowanie, znalazłem już nawet ciekawą ofertę u firmy Jaskot.
Awatar użytkownika
rwalsh
Posty: 4
Rejestracja: 2022-02-23, 09:26

Re: Leasing czy wynajem – jaki sposób finansowania wybrać?

Post autor: rwalsh »

Wydaje mi się, że leasing to dużo lepsza i bardziej opłacalna opcja dla posiadania auta.
Awatar użytkownika
steubermarguerite
Posty: 1
Rejestracja: 2023-05-31, 11:39
Lokalizacja: Katowice

Re: Leasing czy wynajem – jaki sposób finansowania wybrać?

Post autor: steubermarguerite »

Korzyści z leasingu to także większa elastyczność w trakcie sporządzania umowy oraz możliwość uzyskania atrakcyjnych produktów dodatkowych na peryferyjnych stawkach wynegocjowanych przez firmę leasingową – m.in. ubezpieczenie auta, pakiet assistance czy przechowywanie i wymiana opon wraz z ich dwukrotną wymianą w ciągu roku.


____________________________
porównywarka leasingowa
tomasiak

Re: Leasing czy wynajem – jaki sposób finansowania wybrać?

Post autor: tomasiak »

Mnie interesuje bardziej krótkoterminowy wynajem samochodu bo zaplanowałem wyjazd do rodziny na wieś. Na co dzień samochodu praktycznie nie używam bo przemieszczam się komunikacją miejską albo pociagami
markama

Re: Leasing czy wynajem – jaki sposób finansowania wybrać?

Post autor: markama »

Wzięcie auta w leasing na firmę nadal się najbardziej opłaca. Mogę powiedzieć że doradca w Porsche Centrum Sopot mówił że ma atrakcyjną propozycję finansowania samochodu na firmę, a to wypasiony i prestiżowy samochód, dla mnie sprawa jak najbardziej do przemyślenia
Awatar użytkownika
kadenwest
Posty: 1
Rejestracja: 2023-11-03, 12:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Leasing czy wynajem – jaki sposób finansowania wybrać?

Post autor: kadenwest »

Jestem na etapie poszukiwań najlepszej oferty leasingu samochodowego, ale nie mam pewności, co jest najważniejsze w takim procesie. Czy można mi doradzić, na co zwrócić uwagę podczas wyboru leasingu?
_________________________
Leasing operacyjny czy pożyczka leasingowa – co lepsze przy zakupie samochodu używanego?
Awatar użytkownika
gabe96
Posty: 4
Rejestracja: 2023-11-17, 13:32
Lokalizacja: Strzelce Krajeńskie

Re: Leasing czy wynajem – jaki sposób finansowania wybrać?

Post autor: gabe96 »

Korzystanie z narzędzi typu leasing kalkulator jest banalnie łatwe i nie powinno sprawić nikomu najmniejszych problemów. Podstawą jest podanie konkretnych danych dotyczących swojej firmy, rodzaju leasingowanego pojazdu, a także warunków brzegowych umowy (czyli dane leasingu). W sieci znalazłam porady w tym temacie - https://www.naszraciborz.pl/site/art/7- ... -i-koszty-. Firmy zajmujące się kompleksowym doradztwem leasingowym oferują możliwość sprawdzenia kilku różnych rodzajów umowy. Wbrew niektórym opiniom, z kalkulatora leasingu mogą skorzystać także osoby prywatne, które chcą wyliczyć raty np. za używane auto przeznaczone na własny użytek.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post