samochód

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Awatar użytkownika
prudence23
Posty: 1
Rejestracja: 2021-08-30, 12:01
Lokalizacja: Częstochowa

Re: samochód

Post autor: prudence23 »

Powiększone zbiorniki paliwa do busów oraz samochodów ciężarowych to coraz częstszy wybór wśród przedstawicieli rozbudowanych firm przewozowych, jak i dopiero co powstających mniejszych działalności. Zbiorniki na paliwo pozwalają osiągnąć widoczne dla firmy korzyści, nie tylko w kontekście finansowym, ale również biorąc pod uwagę aspekt wydajności pojazdu.



___________________________
Jakie firmy powinny zainwestować w powiększone zbiorniki paliwa?
tores

Re: samochód

Post autor: tores »

Podczas wyboru auta dla mnie zawsze ważna jest skrzynia biegów do samochodu - jaka ona jest, manualna czy automatyczna. Wolę tę drugą opcję, a jak jest u Was? Manualna jednak wymaga uwagi i koordynacji, lepiej jeździ się przy automacie
Awatar użytkownika
makenziejast
Posty: 4
Rejestracja: 2021-09-15, 12:06
Lokalizacja: Częstochowa

Re: samochód

Post autor: makenziejast »

Co sądzicie o nieco większym samochodzie do miasta?
gaylord1sean
Posty: 4
Rejestracja: 2021-09-17, 18:32
Lokalizacja: Łódź

Re: samochód

Post autor: gaylord1sean »

O tej stronie jeszcze nie słyszałam. Chętnie zobaczę sobie aktualne oferty.
dominika321

Re: samochód

Post autor: dominika321 »

makenziejast pisze: 2021-09-15, 12:10 Co sądzicie o nieco większym samochodzie do miasta?
Na pewno w dużym mieście lepiej małe auto, ale jeśli nie ma takiego ruchu jak w Warszawie to pewnie sprawdzi się większe - w zależności od potrzeb.
Na początku warto skorzystać z wypożyczalni i sprawdzić ;) .


--------
http://autolawety.org
halinka11

Re: samochód

Post autor: halinka11 »

A co sądzicie o zakupie samochodu marki Jaguar? Ostatnio trafiłam na stronę dealera tej marki: https://nordauto.jaguar.pl/owners-overview . Bardzo spodobały mi się ich samochody. Zależy mi na zakupie wersji z silnikiem hybrydowym.
lidiaa

Re: samochód

Post autor: lidiaa »

Ja ostatnio niezłe auta na sprzedaż widziałam na pokato.pl , kojarzycie stronę? Naprawdę jest niezła... Można za darmo przeglądać tam oferty i to najróżniejszego pokroju i również nadawać i swoje. Także jednym słowem ten serwis daje wiele możliwości...
Patryk92145
Posty: 1
Rejestracja: 2022-02-08, 10:56

Re: samochód

Post autor: Patryk92145 »

Wiadomo, że każdemu podoba się inny samochód dlatego też ciężko doradzić w kwestii tego co powinno się kupić. Jednakże można wybrać się na chromowanie stali aby samochód wyglądał elegancko i nowocześnie.
stephano7
Posty: 36
Rejestracja: 2022-02-09, 13:29

Re: samochód

Post autor: stephano7 »

Jeśli już macie auto to zerknijcie na wpis na blogu najlepszeotwierane, który poświęcony jest sześciu najczęstszym awariom samochodu. Warto wiedzieć takie rzeczy, jeśli regularnie będziecie je sprawdzać unikniecie niespodziewanej wizyty w warsztacie. A auto będzie zawsze zadbane
jacekbak221
Posty: 16
Rejestracja: 2021-09-15, 13:18

Re: samochód

Post autor: jacekbak221 »

Dziś udało mi się przeczytać niesłychanie atrakcyjny tekst. Jest on konkretny i ma dużą ilość wiedzy. Polecam zapoznać się ze wszystkim co jest na stronie internetowej, a dowiesz się sporo na temat -odkup aut uzywanych warszawa.
Awatar użytkownika
tessosinski
Posty: 4
Rejestracja: 2022-03-21, 16:02
Lokalizacja: Gdańsk

Re: samochód

Post autor: tessosinski »

No a ile tak właściwie kosztuje taki samochód? Pozdrawiam! :D
Darek53633
Posty: 1
Rejestracja: 2022-05-31, 07:22

Re: samochód

Post autor: Darek53633 »

Jeśli macie samochody to warto pomyśleć o kupnie bagażnika. Z tego co kojarzę to np. na stronie https://allegro.pl/oferta/bagaznik-rowe ... 0414146291 znaleźć można bardzo fajny bagażnik, który montuje się szybko na hak samochodu.
Agrafka

Re: samochód

Post autor: Agrafka »

Zakup samochodu to zawsze jedna z trudniejszych decyzji. Jest jeszcze bardziej gdy mamy to zrobić, prowadząc własny biznes. Zawsze uczmy się na błędach innych. Jednym z podstawowych jest szukanie oszczędności przy zakupie samochodu. Może to w przyszłości powodować wiele niechcianych przez nas wydarzeń. Dlatego lepiej będzie jak przedmówcy, skorzystać z możliwości finansowania zakupu. Wystarczy zobaczyć strony takich marek jak Dacia - https://www.daciafinansowanie.pl/kredytSMARTSTART%20 by przekonać się o tym czym jest wysoka jakość w przystępnej cenie. Oczywiście ważne są też nasze oczekiwania i wymagania.
Awatar użytkownika
jessicalarkin
Posty: 4
Rejestracja: 2023-10-31, 13:59
Lokalizacja: Strzelce Krajeńskie

Re: samochód

Post autor: jessicalarkin »

W jaki sposób najszybciej sprzedać samochód?
wawka

Re: samochód

Post autor: wawka »

Sprzedać nie problem, gorzej potem kupić coś sensownego i ja już właśnie jestem na tym etapie ale nic się nie trafia. Mam zaplanowaną podróż do Warszawy i chyba zdecyduję się na wynajem samochodu. Czytałam na tej stronie https://wiadomosci.wp.pl/warszawa/warsz ... 697899296a że to bardzo dobra opcja
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post