AD zmian

Tutaj możesz złożyć swoją propozycje, skargę, przedłożyć swoją uwagę i opinię. Zaproponować nowy dział. Jeśli masz pytanie dotyczące forum lub problem z jego obsługą, tutaj możesz zapytać.
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

AD zmian

Post autor: dazgo »

Po jakimś czasie proponuję tworzyć katalogi dla postów, bo będzie niezły bajzel np. w hobby albo w Gotuj ze mną :)
Ale to jak się pojawią posty ;)
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Widzę brak przypisanego moderatora do nowych działów - zaniedbanie czy celowe działanie? :zdziwko:
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Ten chłopak wszystko zobaczy :P
Nie celowe działanie, tylko podczas robienia tych działów nie miałem już czasu tego ustawić, tak to bywa jak człowiek się śpieszy ;)
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

A Ty się ciesz, że teraz Ci wytykam błędy - bo jak zdobędziemy sławę to nawet nie zareagujesz, albo krytyka Cię zniszczy :P a tu masz mnie... takiego extra spostrzegawczego (ta jasne) gostka - możesz dla mnie zrobić tytuł - beta-tester forum :D
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Co do pierwszej wypowiedzi to powiem Ci tylko, że będą napewno kategorie tylko jak to trafnie zauważyłeś potem, teraz trzeba się modlić żeby się zapełniały ;)

A jeśli chodzi o drugi post to już "błąd" został naprawiony :P
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Potrzebna jest jeszcze raz wasza pomoc. Chodzi o układ forum. Widzę że nie dla wszystkich jest on przejrzysty. Właśnie dlatego proponuję coś z tym zrobić. Konkretniej chodzi o likwidacje niepotrzebnych działów lub ich ściśnienie np. Imprezy przenieść do ogłoszeń i już bez podziału na "wasze","państwowe" lub Prace zmniejszyć z 4 oddzielnych for na 1,2 fora z subforami. np "Praca" jako forum z 3 subforami "Zatrudnię", "Szukam pracy", "Pomoc" oraz kolejnym forum "Zakłady pracy"
mam nadzieję, że nie za bardzo zamotałem, jakby coś to zrobię screeny ;)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post