tłumacz

sprawdzone sposoby na różne zmartwienia
Mohammaad2233
Posty: 1
Rejestracja: 2020-11-12, 10:54

tłumacz

Post autor: Mohammaad2233 »

Witam serdecznie forumowiczów, wiecie może gdzie można poszukać tłumacza z bliskiego lub dalekiego wschodu np. tłumacz języka arabskiego lub tłumacz języka chińskiego ? Znalezienie tłumacza j. angielskiego jest bardzo proste, natomiast w przypadku innych języków jest to nieco bardziej kłopotliwe.
Edek41241
Posty: 1
Rejestracja: 2021-05-28, 11:22

Re: tłumacz

Post autor: Edek41241 »

Sporo osób szuka tłumacza, który bez problemu przetłumaczy sporo papierów. Z tego co widziałem to tłumacz rumuński polski zajmuje się między innymi podpisywaniem oświadczeń niezbędnych do zawarcia związku małżeńskiego.
Bartosz5487
Posty: 5
Rejestracja: 2021-12-02, 09:57
Kontakt:

Re: tłumacz

Post autor: Bartosz5487 »

Akurat w internecie znaleźć można mnóstwo tłumaczy.
Daniel4376
Posty: 1
Rejestracja: 2021-12-29, 22:37

Re: tłumacz

Post autor: Daniel4376 »

Tak naprawdę jeśli chodzi o tłumacza to uważam, że warto skorzystać z usług każdego. Nie trzeba szukać nie wiadomo kogo.
______
copywriting
Krzysztof388
Posty: 1
Rejestracja: 2022-02-17, 09:22

Re: tłumacz

Post autor: Krzysztof388 »

Mnie interesuje tłumacz niemiecko polski ale nie za bardzo wiem gdzie go znaleźć. W sieci jest ich mnóstwo ale nie wiem, który będzie najlepszy. Nie chciałbym aby tłumaczenie zostało wykonane byle jak, dlatego też szukam kogoś profesjonalnego.
Jan54458
Posty: 5
Rejestracja: 2022-06-09, 07:47
Kontakt:

Re: tłumacz

Post autor: Jan54458 »

Jeśli chodzi o tłumacza to nie wiem czy każdy jest dobry.
Awatar użytkownika
kaycee53
Posty: 4
Rejestracja: 2023-02-21, 13:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: tłumacz

Post autor: kaycee53 »

Nie każdy z nas zna na tyle język obcy, aby swobodnie przetłumaczyć akta, dokumenty urzędowe, czy też prace naukowe. Tłumaczenie z wykorzystaniem popularnego translatora, niejednokrotnie zawiera wiele błędów językowych, ale też merytorycznych. Dlatego moim zdaniem warto skorzystać z usług i pomocy biura tłumaczeń tj. - https://www.sharkpress.agency/.
irkaa

Re: tłumacz

Post autor: irkaa »

Skoro poszukujecie dobrego tłumacza, to możecie nawet tutaj zapoznać się z ofertami https://www.fatix.pl/tlumaczenia-przysiegle - bo tam mają świetnych specjalistów, którzy mają obszerną wiedzę, doświadczenie i są niezawodni.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post