W jaki sposób oszczedzacie pieniądze?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Olllu
Posty: 1
Rejestracja: 2022-02-16, 14:15

Re: W jaki sposób oszczedzacie pieniądze?

Post autor: Olllu »

Ja robię zakupy przez internet, korzystając z promocji i kodów rabatowych. Ostatnio też zauważyłam, że można dostać zwroty za wydane pieniądze. Kojarzycie to: my.picodi.com?
DanielPiorm
Posty: 4
Rejestracja: 2022-02-02, 01:58
Lokalizacja: Eritrea
Kontakt:

-

Post autor: DanielPiorm »

Tak sobie my¶lę że jaki¶ by się przydał. Mam namy¶li szczególnie muzę azjatyck± Za uralem . Tylko nie narzekać że zaraz by można zrobić dział o wszystkim Co tym pomy¶le my¶licie??
tobis
Posty: 5
Rejestracja: 2021-12-23, 18:39

Re: W jaki sposób oszczedzacie pieniądze?

Post autor: tobis »

Ale co chcesz dokładnie wiedzieć? Zakładasz konto, testujesz, masz też demo. Znajduję dzięki temu części w najniższej cenie. Lepszej opcji nie widzę...
Awatar użytkownika
vergiejacobs
Posty: 4
Rejestracja: 2022-03-02, 20:48
Lokalizacja: Katowice

Re: W jaki sposób oszczedzacie pieniądze?

Post autor: vergiejacobs »

Mamy z mężem wyznaczoną kwotę, którą zawsze co miesiąc odkładamy. Zawsze zostawiamy na swoje miesięczne wydatki trochę więcej pieniędzy, a jeżeli uda się nie wydać wszystkiego to dokładamy do tej wyznaczonej kwoty :)
tobis
Posty: 5
Rejestracja: 2021-12-23, 18:39

Re: W jaki sposób oszczedzacie pieniądze?

Post autor: tobis »

Przede wszystkim używam wyceny części - tak ich szukam w najniższej cenie.
I w zasadzie to jest dla mnie najważniejsza funkcja - pozostałe mają mniejsze znaczenie.
Natomiast sprawdź też sobie mini CRM - też sensownie działa.
tobis
Posty: 5
Rejestracja: 2021-12-23, 18:39

Re: W jaki sposób oszczedzacie pieniądze?

Post autor: tobis »

Złóż jakieś zamówienie na rzecz - na bank znajdziesz ją najtaniej, w EcoManager jeszcze mi się nie przytrafiło, żeby coś gdzieś indziej wyszło taniej. Więc powinno być OK. No i tam wyskakiwały mi rzeczy, które ogólnie nie były łatwo dostępne, więc już samo to robi różnicę.
kris11
Posty: 4
Rejestracja: 2022-06-17, 15:48

Re: W jaki sposób oszczedzacie pieniądze?

Post autor: kris11 »

Hello, as for me, in order to learn how to save, you need to find out the reason for unnecessary unnecessary expenses. You need to sit down and write down your income and expenses. when the information is in front of your eyes, it is easier to work with it and use it in further analysis. There are also many small thoughtless treachery and affect your economic condition. To save money, it is better to invest in something that will make a profit. Interested in Best Forex Brokers in Canada. I chose AvaTrade, another great online forex broker in Canada founded in 2006. It is a member of the IIROC and is also regulated by three Tier 1 jurisdictions and two in Tier 2 jurisdictions.
masiamo90
Posty: 35
Rejestracja: 2022-11-18, 00:34

Re: W jaki sposób oszczedzacie pieniądze?

Post autor: masiamo90 »

Ja odkładałam pieniądze, aż w końcu je zainwestowałam. Była to niewielka kwota, która kiedyś pozwoli mi na zyski. Teraz po długiej przerwie ponownie chciałabym zainwestować w obligacje, jednak zobaczyłam, że bardzo podrożały, a ja muszę jeszcze trochę odłożyć, by móc zainwestować w obligacje, które mnie interesują. Czemu obligacje drożeją ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post