panele fotowoltaiczne

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Awatar użytkownika
enoch4
Posty: 4
Rejestracja: 2021-03-29, 10:19
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: enoch4 »

Teraz wiele osób decyduje się na takie panele, aby uniezależnić się od dostawców prądu.
Awatar użytkownika
schneider
Posty: 4
Rejestracja: 2021-03-30, 18:33
Lokalizacja: Kraków

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: schneider »

Bardzo dużo domów idzie już właśnie w fotowoltaikę.
bystraa

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: bystraa »

Z całą pewnością fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie. Tutaj zyskujemy, jakby nie było ekologiczną i ekonomiczną energię, ponieważ jest pobierana ona z odnawialnych źródeł, a więc z naszego słonka. Jakbyście chcieli więcej dowiedzieć się na ten temat, możecie tutaj zgłosić się do firmy https://sunvol.pl/fotowoltaika-mosina/ . Na nich możecie całkowicie liczyć jak chodzi o doradztwo oraz montaż odpowiednich systemów.
Awatar użytkownika
weldonledner
Posty: 4
Rejestracja: 2021-04-07, 11:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: weldonledner »

Czy są dostępne jeszcze jakiekolwiek dofinansowania?
adek

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: adek »

Polecam Columbus Energy jeśli chodzi o PV i PC !!
Igła

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: Igła »

Mogę polecić firmę Columbus Energy. mam od nich instalację fotowoltaiczną już od 2 lat i wszystko działa bez problemu. Jak dalej tak pójdzie to za niecałe 5lat inwestcja sie zwroci . Dodatkowo pomogli uzyskać dofinansowanie i załatwić papierologie, wiec poszlo dosc gładko.
Awatar użytkownika
hicklee1
Posty: 4
Rejestracja: 2021-04-27, 13:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: hicklee1 »

Nie jestem przekonany do tych paneli słonecznych. Czy to faktycznie jest takie dobre rozwiązanie?
Awatar użytkownika
xstrosin12
Posty: 6
Rejestracja: 2021-04-28, 13:45
Lokalizacja: Krosno

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: xstrosin12 »

Nie wiem czy opłaca się w moim przypadku bawić w fotowoltaikę w domu.
Awatar użytkownika
buckridge
Posty: 4
Rejestracja: 2021-05-03, 11:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: buckridge »

Według mnie panele słoneczne to obecnie bardzo ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
oharen1
Posty: 4
Rejestracja: 2021-05-04, 13:42
Lokalizacja: Poznań

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: oharen1 »

Myślę, że warto zastanowić się nad takimi panelami, bo jest to opłacalne rozwiązanie.
zielona

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: zielona »

Z całą pewnością możecie też postawić na firmę respect energy , która oferuje dostawę prądu pochodzącego całkowicie z odnawialnych źródeł. Nie wiem czy wiecie, ale współpracują oni z grupą 450 wytwórców energii elektrycznej w Polsce. Także są naprawdę niezawodni. Głównym ich celem jest to, aby chronić nasze środowisko przed większym zanieczyszczeniem.
betty88

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: betty88 »

Chyba aktualnie nie ma nawet lepszego rozwiązania, jak pozyskiwanie właśnie prądu z odnawialnych źródeł. Firma https://maat4.pl/fotowoltaika/ chociażby może zająć się wszelkimi kwestiami dla was w tym zakresie. Oni pomagają w pozyskiwaniu dotacji oraz w zarządzeniu co do powstania danej instalacji- co i jak? Możecie na nich polegać.
zaśka

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: zaśka »

Jeszcze takich paneli fotowoltaicznych nie mam u siebie, ale taki plan jest. Z resztą coraz więcej dookoła widzi się takich instalacji właśnie. Zdecydowanie są opłacalne i ekologiczne. Trzeba też się liczyć z kosztami na początek, ale z czasem to wszystko się zwraca. Jeśli szukacie informacji w tym temacie to polecam zajrzeć na https://energia.rp.pl/sponsorowane/31511-prad-ze-slonca , jest tam kilka kluczowych informacji. Właśnie najlepiej zacząć od teorii, łatwiej będzie potem decyzje podejmować.
Awatar użytkownika
lon56
Posty: 3
Rejestracja: 2021-06-21, 14:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: lon56 »

Wszystko zależy od wielkości naszego domu, a także ilości wykorzystywanego prądu.
Awatar użytkownika
bartholome76
Posty: 4
Rejestracja: 2021-06-23, 10:14
Lokalizacja: Kraków

Re: panele fotowoltaiczne

Post autor: bartholome76 »

Każdy może mieć tutaj inne zdanie, na pewno warto to dobrze przemyśleć.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post