Medycyna estetyczna

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Awatar użytkownika
alcormier
Posty: 6
Rejestracja: 2020-10-06, 15:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: alcormier »

Uważam, że niektóre kobiety przesadzają z zabiegami i poprawianiem swojej urody.
Awatar użytkownika
maudlowe
Posty: 4
Rejestracja: 2020-10-08, 12:19
Lokalizacja: Poznań

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: maudlowe »

Zastanawiam się nad poprawieniem urody. Nie chcę za bardzo ingerować w mój wygląd, ale poprawki są mile widziane.
Awatar użytkownika
jessycamurazik
Posty: 6
Rejestracja: 2020-10-28, 13:17
Lokalizacja: Racibórz

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: jessycamurazik »

Zabieg przeszczepu twarzy kompletnie zmienił oblicze medycyny estetycznej.
Awatar użytkownika
sengerfelicita
Posty: 4
Rejestracja: 2020-10-29, 15:41
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: sengerfelicita »

Jakie są Wasze ulubione drogierie internetowe?
Adaś222
Posty: 1
Rejestracja: 2020-11-24, 17:00

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Adaś222 »

Z tego co wiem to Dr Piotr Turkowski zna się na medycynie estetycznej. Moim zdaniem warto zwrócić na niego uwagę jeśli chcecie mieć profesjonalnie wykonane zabiegi.
Iruś111
Posty: 1
Rejestracja: 2020-11-24, 17:05

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Iruś111 »

Akurat specjalistów od zabiegów medycyny estetycznej jest bardzo dużo. Np. na stronie klinikaotco.pl znajdziecie klinikę, która ma bardzo duży wybór zabiegów medycyny estetycznej, więc warto rzucić na to okiem.
Piotuś3333
Posty: 1
Rejestracja: 2020-11-24, 17:12

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Piotuś3333 »

Według mnie warto rzucić okiem np. na katarzynaosipowicz.pl. Na tej stronie znajdziecie sporo ofert z zakresu medycyny estetycznej, które wykonywane są przez specjalistów, więc mamy pewność, że zabieg zostanie wykonany poprawnie.
Monika09

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Monika09 »

Na mojej drodze stanęła ostatnio klinika medycyny estetycznej https://bienkowscyclinic.pl/ I powiem wam że jestem mile zaskoczona jestem po konsultacji czekam na zabieg Lekarz wszystko wytłumaczył jakiego efektu mogę się spodziewać ile trwa rekonwalescencja i mam pewność że oddaje się w dobre ręce
wodek
Posty: 4
Rejestracja: 2021-01-28, 09:16

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: wodek »

Ciekawe wskazówki odnośnie profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej. Ja też znam jedną sprawdzoną klinikę z której korzystam :)

dermapen wrocław
adrian2221
Posty: 5
Rejestracja: 2021-02-12, 10:49

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: adrian2221 »

Kilka tygodni temu na temat medycyny estetycznej rozmawiałem z kumplem. On na ten temat wie bardzo dużo.
_________________________________________________________________
susz cbd
ptysiaa

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: ptysiaa »

A ja właśnie chce wybrać się do kliniki medycyny estetycznej https://www.kn-estetic.pl/zabiegi/odmladzanie-dloni/ na odmładzanie dłoni. Mam strasznie zniszczone ręce, także chce coś z tym zrobić. W końcu dłonie są naszą wizytówką, także też muszą wyglądać.
Awatar użytkownika
qquigley
Posty: 4
Rejestracja: 2021-05-28, 11:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: qquigley »

Takie zabiegi są pomocne, ale trzeba uważać, aby z nimi nie przesadzić.
ale6498
Posty: 5
Rejestracja: 2019-08-06, 14:09

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: ale6498 »

Ja regularnie chodzę na różnego typu zabiegi . Każda kobieta powinna mieć trochę czasu żaby o siebie zadbać . Jedynie co musimy to dobrze trafić i dobrze wybrać zabiegi . Ja korzystam od lat z usług tylko zaufanej kliniki Bieńkowscy Clinic https://bienkowscyclinic.pl/kategorie-z ... stetyczna/
Kacper325255
Posty: 1
Rejestracja: 2021-07-06, 12:00

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Kacper325255 »

Sporo osób chodzi również na depilacje brazylijską. Jeśli nie wiecie co to takiego to warto rzucić okiem na https://klinikaotco.pl/artykuly/depilac ... cy-bikini/ i poczytać na ten temat.
arkonowy
Posty: 11
Rejestracja: 2021-07-07, 12:38

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: arkonowy »

Z medycyna estetyczną jak z wszystkim innym, trzeba z głową i umiarem. Ja np. dostrzegam plusy skoro można botoksem wyleczyć nadpotliwość czy wczesne łysienie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post