Medycyna estetyczna

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Awatar użytkownika
breitenberg
Posty: 4
Rejestracja: 2021-07-08, 09:26
Lokalizacja: Kraków

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: breitenberg »

Takie zabiegi są często naprawdę pomocne, jeśli ktoś ma jakieś problemy, kompleksy.
Małgosia34

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Małgosia34 »

Termokoagulacja naczynek to świetna sprawa dla wszystkich, którzy zmagają się z problemami skóry naczynkowej. Dzięki temu zabiegowi pozbyłam się problemu na zawsze. Jest to metoda, w której wykorzystuje się impulsy do zamykania naczynek. Efekty widoczne są od razu po zabiegu i są trwałe.
Zośka

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Zośka »

Planuje założenie własnego gabinetu i zastanawiam się gdzie kupić dobre i sprawdzone estetycznej urządzenia medycyny estetycznej. Zależy mi na tym, żeby to był profesjonalny i jak najbardziej profesjonalny sprzęt. Dzięki dobremu sprzętowi można zrobić naprawdę wiele, jeżeli ma się odpowiednie umiejętności. Dlatego lepiej się nie ograniczać tańszym i gorszym wyposażeniem.
daruniaa

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: daruniaa »

Jak najbardziej tak. Jak macie jakieś kompleksy możecie o siebie zawalczy, możecie zniwelować problemy, które was nurtują... Ja sama dotychczas miałam problem ze sylwetką, ale postawiłam na kriolipoliza kraków i jestem zadowolona. Teraz dokonałam pomiary mojego ciała i znacznie się on różni. Także wniosek jest taki- że medycyna estetyczna ma sens.
dominika321

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: dominika321 »

[quote=adrian2221 post_id=39568 time=1613124373 user_id=5706]
Kilka tygodni temu na temat medycyny estetycznej rozmawiałem z kumplem. On na ten temat wie bardzo dużo.
_________________________________________________________________




Medycyna estetyczna to coraz lepsze rozwiązania dla naszej skóry :)

https://medycynaestetycznawarszawa.com.pl/cennik/
SHAMBALA
Posty: 7
Rejestracja: 2021-11-09, 12:46

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: SHAMBALA »

Are you a small or medium medical company owner and looking for a way to manage your entire data more efficiently? This is a great solution. In this case, you need to use edc clinical trials product. This is a very important software tool in clinical trials. Clinical research is impossible without all the necessary data and that is what EDC is needed for, it clean, collects, and analyzes the data produced in clinical studies. The EDC system provides its operator with a large number of advantages. It is much more convenient than storing all the information on paper. This allows you to find it faster, process it, and store it in a more secure way. If you need such software, then follow the link and get acquainted in more detail with the terms of collaboration.
Awatar użytkownika
orntalon
Posty: 4
Rejestracja: 2022-01-21, 18:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: orntalon »

Też uważam, że niektóre przesadzają.
Awatar użytkownika
bradfordromaguera
Posty: 4
Rejestracja: 2022-02-14, 00:07
Lokalizacja: Katowice

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: bradfordromaguera »

A ja uważam, że to co ktoś robi ze swoim ciałem to nie jest czyjś interes. Jeżeli tobie nie podobają się powiększone usta, piersi czy botoks to okej - nie musisz tego robić. Ale jeżeli ktoś to lubi i lepiej się w takim wydaniu czuje, to niech robi tak jak chce :)
Krzys0245
Posty: 1
Rejestracja: 2022-02-16, 15:30

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Krzys0245 »

W sumie to sporo osób wybiera się na zabiegi medycyny estetycznej. Według mnie nie zawsze warto to robić, a w szczególności gdy klinika nie ma odpowiedniego sprzętu. Np. na stronie https://dlapacjenta.pl/ znajdziecie sklep, z którego można kupić przeróżne artykuły medyczne.
SHAMBALA
Posty: 7
Rejestracja: 2021-11-09, 12:46

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: SHAMBALA »

Masaż gejowski Babylon Salonik w Warszawie - salon, który spełni Twoje najśmielsze fantazje erotyczne. Pożądanie, zmysłowość i intensywna przyjemność – oto co mamy do zaoferowania. Gay Masaż Lingam w Warszawie. Warszawski masaż erotyczny numer 1 dla mężczyzn czeka na Ciebie.
Awatar użytkownika
abraham90
Posty: 4
Rejestracja: 2022-08-15, 22:47
Lokalizacja: Proszówki

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: abraham90 »

Nie korzystałam z takich usług.
elizas30
Posty: 9
Rejestracja: 2022-09-09, 15:49

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: elizas30 »

Ja znam firmę https://anchemplus.pl/ która sprzedaje niektóre swoje sprzęty, akcesoria i urządzenia dla klinik medycyny estetycznej
Awatar użytkownika
portek
Posty: 54
Rejestracja: 2022-08-11, 12:53

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: portek »

Medycyna estetyczna do świetne rozwiązanie dla osób chcących poprawić swoje drobne i większe niedoskonałości i w końcu pozbyć się kompleksów. Ja za radą znajomych chcę skorzystać z oferty Kliniki Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address z Warszawy. Dysponują doskonałym sprzętem i wyszkoloną kadrą, która stara się sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów. Interesuje mnie szczególnie laserowe usuwanie tatuażu bo mam taki jeden do usunięcia z młodości.
Gość

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Gość »

Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z zabiegów medycyny estetycznej, to [url]https://klinikatazbir.pl]Klinika Tazbir[/url] może Cię zainteresować. Znajdziesz tam bogatą ofertę zabiegów, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów. Strona jest łatwa w nawigacji, więc szybko znajdziesz to, czego szukasz. Warto sprawdzić, co mają do zaoferowania i czy ich metody leczenia są dla Ciebie odpowiednie. Daj znać, co myślisz.
Gość

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Gość »

Jeśli myślisz o zabiegu, który pomoże Ci poczuć się jeszcze lepiej w swojej skórze, warto zajrzeć na https://klinikatazbir.pl/zabiegi. Klinika Taźbir oferuje szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej, skrojonych na miarę Twoich indywidualnych potrzeb. Od odmładzania skóry, przez modelowanie ciała, po zaawansowane procedury kosmetyczne. Czy jest coś, co chciałbyś zmienić lub poprawić w swoim wyglądzie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post