Baza pod makijaz

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Gość

Baza pod makijaz

Post autor: Gość »

Hej. Jakie macie zdanie na temat baz pod makijaz? Czy warto w nie w ogole inwestowac? https://www.pinesska.pl/uroda/czy-warto-zainwestowac-w-baze-pod-makijaz/ Przeczytajcie i podzielcie sie swoja opinia. Z gory dziekuje.
parppa

Re: Baza pod makijaz

Post autor: parppa »

ja mam bardzo fajna baze z bielendy, hydrobaze, pod makijaz nadaje sie doskonale, stosuje ją codziennie, bardzo skutecznie utrwala :)
jurasek
Posty: 26
Rejestracja: 2018-06-28, 11:38

Re: Baza pod makijaz

Post autor: jurasek »

Nawet nie wiedziałam, że baza pod makijaż ma tak dobre działanie. W moim przypadku sprawdzają się bazy takie delikatnie tłuste, bo niestety te wodniste sprzyjają tylko powstawaniu plam i bardzo szybko spływa mi po nich makijaż, ale w przypadku tłustej cery to pewnie będzie jedyne sensowne rozwiązanie, bezpieczne dla skóry. Co do firm, to aż tak się do nich nie przywiązuję, więc w sumie za każdym razem sięgam po inne produkty
Awatar użytkownika
archibaldconroy
Posty: 6
Rejestracja: 2020-09-22, 19:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Baza pod makijaz

Post autor: archibaldconroy »

Wydaje mi się, że nie warto w nie inwestować. Nie dają dobrych efektów.
Awatar użytkownika
jessycamurazik
Posty: 6
Rejestracja: 2020-10-28, 13:17
Lokalizacja: Racibórz

Re: Baza pod makijaz

Post autor: jessycamurazik »

Czego pod żadnym pozorem nie powinno się wykorzystywać?
minionek

Re: Baza pod makijaz

Post autor: minionek »

ja akurat z bielendy mam bardzo fajna hydrobaze pod makijaz :) kupilam ją w rossmanie tak na probe, od tego czasu stosuje regularnie ;)
Awatar użytkownika
trantowfritz
Posty: 4
Rejestracja: 2021-01-11, 16:31
Lokalizacja: Kamień

Re: Baza pod makijaz

Post autor: trantowfritz »

Jaka jest Wasza ulubiona drogeria w sieci?
Awatar użytkownika
ianlubowitz
Posty: 6
Rejestracja: 2022-01-12, 23:53
Lokalizacja: Katowice

Re: Baza pod makijaz

Post autor: ianlubowitz »

Używam bazy pod makijaż od bourjois i bardzo sobie chwalę. Podkład dużo lepiej się prezentuje na twarzy, lepiej się trzyma i ogólnie wygląda. Także, ja jestem na tak :)
Awatar użytkownika
mhammes
Posty: 4
Rejestracja: 2022-02-08, 20:52
Lokalizacja: Katowice

Re: Baza pod makijaz

Post autor: mhammes »

Jeżeli na co dzień dbasz o swoją skórę twarzy i stosujesz odpowiednią pielęgnację to moim zdaniem taka baza pod makijaż jest zbędna ;)
Rybka
Posty: 10
Rejestracja: 2022-02-08, 15:19

Re: Baza pod makijaz

Post autor: Rybka »

Kiedyś używałam bazy pod makijaż bo podkład źle leżał i się ważył. Ale znalazłam lepszy sposób- dobry puder! Eveline Flower Garden- cera wygląda fantastycznie i baza pod makijaż jest zbędna :) a puder dodatkowo rozświetla cerę :)
cillone34pl
Posty: 1
Rejestracja: 2023-04-23, 18:21

結婚戒指價格

Post autor: cillone34pl »

Lon34
Posty: 4
Rejestracja: 2023-04-21, 12:35

Re: Baza pod makijaz

Post autor: Lon34 »

Niedawno również miałem taki problem u siebie, dobrze że ten temat powstał
Awatar użytkownika
mortimerpouros
Posty: 3
Rejestracja: 2023-08-07, 14:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Baza pod makijaz

Post autor: mortimerpouros »

Skoro jesteśmy w temacie urody i makijażu chciałabym zapytać o laminację brwi w Bydgoszczy, korzystaliście - https://nicoles.pl/? Cienkie brwi już nie są modne. Najpopularniejsze zabiegi na brwi to laminacja brwi, która ma trwale wygładzić i usztywnić włoski. By podkreślić efekt, zabieg jest często łączony z henną brwi, która pozwala wypełnić luki, zagęścić optycznie łuk brwiowy i stworzyć nowy kształt, co jest szczególnie pożądane przez posiadaczki cienkich, jasnych, niewyraźnych brwiach.
Elizka796

Re: Baza pod makijaz

Post autor: Elizka796 »

U mnie świetnie sprawdza się Serum-baza pod makijaż 3 w 1 od Eveline Better Than Perfect. Okazuje się, że stosując ją nie tylko przedłużam trwałośc makijażu, ale też dbam o cerę i serio dosyć mocno to zauważam.
Gość

Re: Baza pod makijaz

Post autor: Gość »

Czy zastanawiasz się, czy makijaż permanentny jest dla Ciebie? Wejdź na https://machnica.pl/makijaz-permanentny/ i poznaj zalety tej innowacyjnej metody.
ODPOWIEDZ