Slub

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Gość

Slub

Post autor: Gość »

Hej. Niedawno dowiedzielismy sie ze musimy przelozyc nasz slub. Czy wiecie moze jak wyglada kwestia z kwiatami slubnymi w pazdzierniuku? Kolezanka podeslala mi ta strone https://takiekwiatki.pl/blog/florystyka-slubna/222-przenosisz-slub-przeczytaj-o-czym-pamietac-porady-florystyczne Moze cos jeszcze doradzicie?
Awatar użytkownika
laurencummerata
Posty: 6
Rejestracja: 2020-07-24, 18:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Slub

Post autor: laurencummerata »

Jeśli umówisz wszystko wcześniej to nie powinno być żadnego problemu.
szocik
Posty: 5
Rejestracja: 2020-07-25, 15:33
Kontakt:

Re: Slub

Post autor: szocik »

mają kwiaciarnie zawsze na każdy miesiąc jakąś propozycję
Awatar użytkownika
rhiannaauer
Posty: 4
Rejestracja: 2020-09-08, 17:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Slub

Post autor: rhiannaauer »

Przesunięcie ślubu o kilka miesięcy może dać Wam też trochę czasu do namysłu. Musicie być pewni, że chcecie zrobić taki krok na przód. Ślubny niestety często kończą się rozwodami. Zastanawiam się nad tym jak wygląda kwestia praw rodzicielskich po rozwodzie. Czytałem trochę na ten temat tu - https://www.sprawdzonakancelaria.pl/202 ... rozwodzie/ Czy wiecie jak to dokładnie wygląda?
bella3

Re: Slub

Post autor: bella3 »

Ślub to najważniejszy dzień w życiu! Jeśli trzeba przełożyć to i zaproszenia pewnie od nowa drukować. Jak nie macie jeszcze wybranych to zerknijcie jaką ofertę ma sklep artMA. Zaproszenia dla każdego, w różnych stylach, wzorach, kolorach. Starannie wykonane, na takim zaproszeniu tak naprawdę można każdy wpis umieścić. I nie trzeba czekać długo na realizację.
Awatar użytkownika
tellymiller
Posty: 4
Rejestracja: 2020-12-30, 13:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Slub

Post autor: tellymiller »

Szkoda, że teraz większość ceremonii została odwołana.
KasiaPolak1010

Re: Slub

Post autor: KasiaPolak1010 »

Zaproszenia ślubne zamówiłam na www.stronawesela.pl - krótki czas realizacji, pięknie i estetycznie wykonanie mnóstwo propozycji do wyboru polecam :)
Daniel02445
Posty: 1
Rejestracja: 2021-07-02, 12:12

Re: Slub

Post autor: Daniel02445 »

Ślub to naprawdę ważne wydarzenie. Trzeba wszystko dopiąć na ostatni guzik.
____
Specjaliści w swojej branży: domowo24.pl
rubinka

Re: Slub

Post autor: rubinka »

A czy macie już wybrane zaproszenia ślubne? Bo tak się mówi, ale czas leci i zaraz przyjdzie wam rozwozić zaproszonka na wasze święto. Ja przykładowo zakochałam się w zaproszeniach, jakie oferuje firma By Simple . Mają ich spory wybór i możecie sami nawet zadecydować co do treści i innych aspektów.
Robert63778
Posty: 1
Rejestracja: 2022-10-13, 09:37

Re: Slub

Post autor: Robert63778 »

Ślub to ważna uroczystość, dlatego też bardzo ważne jest zorganizowanie perfekcyjnie ślubu. Z tego co wiem to np. na stronie https://pracowniatadam.pl/zaproszenia-s ... a-dziadkow znaleźć można bardzo fajne i oryginalne zaproszenia ślubne dla dziadków.
zbatz
Posty: 4
Rejestracja: 2022-12-17, 20:00
Lokalizacja: Kobusy

Re: Slub

Post autor: zbatz »

Hej, słyszał ktoś z Was o stodole weselnej w mazowieckiem? Podobno jest to bardzo klimatyczne miejsce. Znajoma była tam na weselu i bardzo sobie chwaliła. Ja jestem w trakcie poszukiwania miejsca na wesele i chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was zna to miejsce https://lipowesiedlisko.pl/ i mógłby powiedzieć jak to wszystko przebiegało? Wiadomo, że ten dzień mamy jeden raz w życiu i chcę, aby było perfekcyjnie :)
sukniedlamiss
Posty: 1
Rejestracja: 2023-01-18, 10:33

Re: Slub

Post autor: sukniedlamiss »

Jeśli ktoś bierze ślub cywilny, też może liczyć na piękną ceremonię w pięknej sukni, polecam sklep internetowy, gdzie można kupić sukienki ślubne cywilne w dobrej cenie i przede wszystkim bardzo ładne. Gorąco polecam, sama korzystałam i jestem zadowolona
Awatar użytkownika
zboncakflavie
Posty: 1
Rejestracja: 2023-10-31, 13:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Slub

Post autor: zboncakflavie »

Osoby, które rozważają wręczenie smartfona jako prezentu ślubnego, mogą zwrócić uwagę na urządzenia z najwyższej półki, takie jak smartfon APPLE iPhone 14 Pro 256GB głęboko purpurowy MQ1F3PX/A. To smartfony, które już na pierwszy rzut oka zachwycają nie tylko jakością wykonania i dbałością o najmniejszy szczegół, ale także nowoczesnym, przyciągającym uwagę designem.


______________________________
CZY SMARTFON TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT ŚLUBNY?
Awatar użytkownika
mmann
Posty: 4
Rejestracja: 2023-11-18, 12:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Slub

Post autor: mmann »

Co byście zrobili inaczej podczas swojego ślubu bądź wesela?
Awatar użytkownika
lyricturner
Posty: 4
Rejestracja: 2023-11-21, 19:05
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Slub

Post autor: lyricturner »

Zastanawiam się nad oddaniem komuś organizacji mojego ślubu ;)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post