simlock

wszystko co związane z telefonami
logistyk

simlock

Post autor: logistyk »

Witajcie.
Poszukuję punktu w którym za rozsądną cenę zdejmą simlocka z SAGEMA MY400V /z simlockiem Vodafone.de/.
Jeżeli ktoś wie to proszę o namiar.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Tanio i profesjonalnie to tylko Wolumen ;)
Po likwidacji punktu napraw tel kom.(zostawili tylko przy RTV) przy ul. Płockiej na przeciwko liceum, to moim zdaniem nie ma w Płońsku takiego punktu. Jeśli ktoś ma namiar to ja też przyłączam się do kolegi i proszę o info.
logistyk
Posty: 73
Rejestracja: 2006-12-31, 17:18

Post autor: logistyk »

Na chwilę obecną zjęcie simlocka z Sagema my400v jest możliwe za kwotę 220,00PLN w punkcie naprawczo-handlowym w Płońsku ul.Płocka /przy skrzyżowaniu z ul.Wolności/. Cena jest chyba zbyt wygórowana, ale cóż - poczekam!
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

za ile ? Boże co za suma... tak dla ścisłości, chodzi o tą budkę co sąsiaduje z "ciuszkiem" ? Bo jeśli tak, to on od zawsze miał ceny z kosmosu :P Tak to jest w małych mieścinach zdzierają z człowieka kasę bo i tak wiedzą, że nie pojedzie się do warszawy z jednym telefonem.
logistyk

Post autor: logistyk »

TAK TRFIŁEŚ W SEDNO.
tak to jest na przedmieściach wielkich aglomeracji /np. Nowego Dwor Mazowieckiego, itp./
Ale skoro jest z Twojej strony takie zdziwienie to postaram się zorientować co słychać na WOLUMENIE mimo tego, że w Ciechanowie nikt nie był skory podjąć tematu./a bez obrazy Ciechanów jest większy od Płońska/.
Pozdrawiam.
logistyk
Posty: 73
Rejestracja: 2006-12-31, 17:18

Post autor: logistyk »

Witam
Z ostatniej chwili. W podziemiach dworca centralnego w Warszawie cena za zdjęcie tego simlocka wynosi 180,00PLN.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

logistyk pisze:wynosi 180,00PLN.
To i tak dużo... :/

logistyk
Dziurawy Materac
Kolega zarejestrował się. Chwali się, chwali się! :ok: :ok: :ok: :ok:
ANONIMUS
Posty: 36
Rejestracja: 2007-03-07, 11:17
Lokalizacja: z m.Płońska

Post autor: ANONIMUS »

TANIEJ NIE ZNAJDZIESZ. A JEŻELI JUŻ TO DAJ ZNAĆ.
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

Cena jest taka jaka jest ponieważ do zdjęcia locka z tego telefonu potrzebny jest kod, za który osoba zdejmująca też musi zapłacić.
logistyk
Posty: 73
Rejestracja: 2006-12-31, 17:18

Post autor: logistyk »

Ameryki nie odkryłeś!
Wróć do mojego pierwszego postu tematycznego i nie tylko nie zmieniaj sensu mojej pisemnej wypowiedzi - proszę!
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

logistyk pisze:Ameryki nie odkryłeś!
Wróć do mojego pierwszego postu tematycznego i nie tylko nie zmieniaj sensu mojej pisemnej wypowiedzi - proszę!
Kogo to się dotyczy?
ODPOWIEDZ