Salony SPA...Kosmetyczne

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Olka

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: Olka »

Yasumi to jeszcze jest? Bo w internecie nie mogę ich znaleźć...

A moze ktoś ma nr tel.???
helenka

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: helenka »

Witaj,salon Yasumi już nie istnieje.
kaska

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: kaska »

Witam. A ja polecam szczerze Panią Maję kosmetyczkę, bardzo miła dziewczyna i profesjonalne ma podejście do zawodu, makijaże piękne a akryle trzymają mi się do 6 tyg. Polecam bardzo Kobietki. na ulicy 19 Stycznia 12, macie tel 507670345
Aggamat4

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: Aggamat4 »

Dotyk Piękna...byłam na manicure i pedicure...Bardzo miło i sympatycznie. Bardzo dokładnie. Obsługiwała mnie Pani z czarnymi włosami, nie pamiętam jak się nazywa...Polecam !
maria

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: maria »

Byłam w Dotyk Piękna. Fajna Pani i rzeczywiście warta polecenia. Widać że się stara. Polecam
kosmetyczka

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: kosmetyczka »

Naruszenie regulaminu punkt I-a
Post skasowany Forum Płońska (glosplonska.pl)
frania

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: frania »

karinka pisze:post skasowany Forum Płońska (glosplonska.pl)
coś mi tu zaczyna w gre wchodzić zazdrość ,że komuś się coś udaje a drugiemu chyba nie....bo chyba żle jest tu ktoś poinformowany!!!!!!!!!!!!!!!!!!także" karinko"zstanów się zanim napiszesz kolejną głupote!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ok:
cola
Posty: 4
Rejestracja: 2012-02-05, 10:31

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: cola »

dziewczyno pod pseudonimem* karinka* załatw osobiście sprawę z panią magdą a nie tu na forum-żżżżżżżallllllllll to czytać!!!adres do niej chyba znasz!!!!skoro tak dużo o niej wiesz....
cola
Posty: 4
Rejestracja: 2012-02-05, 10:31

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: cola »

gołym okiem widać o co tu chodzi...
agat
Posty: 3
Rejestracja: 2012-04-19, 14:01

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: agat »

Szukam dobrej kosmetyczki a jak się zorjentowałam to Yasumi i Term SPA już nie ma.Wiec gdzie iść?Słyszałam o salonie THALGO nad Zielonym Zakątkiem.Czy ktoś tam był?
EWCIA
Posty: 1
Rejestracja: 2012-11-21, 23:58

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: EWCIA »

uśmiałam się strasznie czytając takie pochlebne opinie o Pani Magdzie , pierwsze co przyszło mi na myśl to właśnie to, że sama własnoręcznie to napisała aż śmieszne powiem krótko ja - nie polecam!!!

i gratuluje!!
hania

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: hania »

to się nigdy nie skończy przeważa tu zwykła zazdrość i bezradność -rzeczywiście pozwólmy klientkom samym wybrać miejsce do którego chcą chodzić i nie piszmy głupot o ludziach z różnych powodów ośmieszamy siebie i swoje wnętrze chyba że na zewnątrz też jesteśmy tacy ...gratulacje dla głupich komentarzy=brawo
tikluwa

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: tikluwa »

Gdybyście szukały sprawdzonego miejsca w stolicy, gdzie można wykonać zabiegi związane z makijażem permanentnym to szczerze polecam salon JEST PIĘKNIE, znajdujący się na ulicy Wilczej. Przyjmuje tu Dominika Kossakowska, absolwetntka ASP, najlepsza linergistka w mieście :) Robilam u niej brwi ( metodą włosową) i kreski na górnych powiekach.
Proalfa
Posty: 16
Rejestracja: 2019-05-09, 18:35
Kontakt:

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: Proalfa »

Edytka pisze: 2010-02-04, 22:44
Teresa pisze:Witam, szukam salonu godnego polecenia, moja kolezanka chodzi do Yasumi jest bardzo zadowolona, i chyba tez sie wybiore. Mam ochote na oczyszczenie twarzy oraz na jakies wygładzenie twarzy ze zmarszczek. Moze małe odchudzanie na lato? :) Podobno mają dużo fajnego sprzetu do odchudzania lecz nie wiem czy warto. Był ktos? prosze o opinie szczere. Jak wróce z Yasumi zdam relacje. Jest jeszcze nowy salon termy spa czy cos takiego? Był ktos?
Byłam tam koleżanka i powiedziała, ze nigdy więcej...Czuła się jakby zależało wszystkim tylko na tym, żeby wyciągnąć z niej jak najwięcej kasy!
A nie zastanawia Cie to, ze ingerencja tych wszystkich maszyn może się źle skończyć...To co Ty będziesz robiła jak będziesz miała więcej lat, znowu maszyny??? A co ze sportem? Aż takie lenistwo?????
No tak lepiej zapłacić niż się zmobilizować...
A moja siostra zamiast spa zastosowała dietę, w połączeniu ze Slimunox, do tego regularne ćwicznia i pozbyła się nadwagi w 3 miesiące
Iwona32

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: Iwona32 »

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i moim zdaniem nie mogłam lepiej zrobic, bo w 3 miesiace jak byłam na diecie i stosowałam te tabletki, to schudłąm 13 kilo
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post