Komis na Wolności

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Krzyś

Re: Komis na Wolności

Post autor: Krzyś »

Z tego co wiem powstal nowo otwarty komis takze w plonsku ale jak dowiedzialem sie ze to znowu komis powiazany z ta sama wlascielka . Ta kobieta jest bardzo nieuprzejma nie mila , chodzi z kwaszona mina jak przychodzilem po odbior pieniedzy to albo jej nie bylo ( chowala sie i zastepowal ja ktos z rodziny) Tyle rzeczy do niej wstawlismy i do dzis nie otrzymalismy ani zlotowki , rzeczy takze nie ma . Zglosilem sprawe do sadu i wygralem ja bo kobieta sie nie stawiala na sprawy . wydaje mi sie ze tacy ludzie jak ta kobieta sa niepowazni . Opinie ma juz niezbyt ciekawa . Z tego co sie takze orientuje powstal jakis ciekawy komis takze w okolicach
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: Komis na Wolności

Post autor: trader »

Chciałem kiedyś wstawić coś do tego komisu, ale przeczytawszy Wasze opinie, dałem sobie spokój.

Rzeczy po dzieciach, czyli wózek i fotelik samochodowych bez problemu znalazły nabywcę przy pomocy ogłoszeń w Płońszczaku. :-)
Awatar użytkownika
MONIKAPPP
Posty: 50
Rejestracja: 2010-08-03, 15:34

Re: Komis na Wolności

Post autor: MONIKAPPP »

Z tego co wiem są trzy komisy . NA Wolności , na Płockiej koło liceum i między strażą a Eskulapem . Nie wiem do którego wstawić rzeczy po synku. Matę edukacyjną i huśtawkę Fisher Price . Nie chciałabym żeby pieniądze przepadły . Bo po przeczytaniu tematu mam wątpliwości co do rzetelności . :niepewny: :niepewny:
Awatar użytkownika
MONIKAPPP
Posty: 50
Rejestracja: 2010-08-03, 15:34

Re: Komis na Wolności

Post autor: MONIKAPPP »

Kiedyś był jeszcze komis na 19-go Stycznia , koło zegarmistrza . Przeniósł się gdzieś czy został zlikwidowany definitywnie ?. Ciekawe .
kasia79

Re: Komis na Wolności

Post autor: kasia79 »

Fajny komis jest w Płocku na ul. Słonecznej 36. Wstawiałam tam wózek i fotelik samochodowy. Szybko się sprzedało, dostałam telefon żeby przyjść po pieniążki. Bez problemowo i miło.
kasia79

Re: Komis na Wolności

Post autor: kasia79 »

Zapomniałam dodać, że kupują za gotówkę. Koleżance za leżaczek i łóżeczko zapłacili od razu.
mj

Re: Komis na Wolności

Post autor: mj »

Bardzo proszę wszystkich, którym udało się wyegzekwować pieniądze od p. Marioli - właścicielki komisu dziecięcego, o kontakt i radę. Jak odzyskać pieniądze??? Od ponad 1,5 roku czekam na niemałą kwotę: 1700 zł. Nie wiem jakie podjąć kroki, żeby było skutecznie. Zgarnęła towar dobrej jakości i dobrej marki. Pieniędzy nigdy nie oddała. Kiedy udało mi się ustalić gdzie mieszka i odwiedzić osobiście panią właścicielkę, usłyszałam dokładnie to samo co autorka poprzednich wpisów: nie mam pieniędzy, dzieci chorują... itd. Bardzo proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
MONIKAPPP
Posty: 50
Rejestracja: 2010-08-03, 15:34

Re: Komis na Wolności

Post autor: MONIKAPPP »

Ciekawa jestem czy jest to ta sama właścicielka która nabroiła ?.
Byłam tam kilka razy , widziałam dwie babeczki , starszą rudą i młodą blondynę , raz słyszałam że klientka dostaje pieniądze . Więc na to wygląda że się czasami rozliczają .
Na pewno na Płockiej nie ma problemu , sprawdziłam .
mj

Re: Komis na Wolności

Post autor: mj »

Ja zostałam oszukana przez właścicielkę komisu na Wolności, ten komis na Płockiej to raczej nie jej działalność. Chyba, że sprzedaje ktoś inny a ona pojawia się kiedy nikt nie widzi. W Płońsku w ogóle rzadko się pojawia. dojazd do jej wsi też jest utrudniony przez remont drogi. Nie można się do niej dodzwonić, bo nie odbiera żadnego z dwóch podanych telefonów. Ale po przeczytaniu wszystkich wpisów wiem, że mogę odzyskać własne pieniądze. Jeśli ktokolwiek mógłby mi cokolwiek poradzić lub podpowiedzieć , to bardzo proszę piszcie na: helowam71@orange.pl
AnnaZ

Re: Komis na Wolności

Post autor: AnnaZ »

Ja miałam taki problem z komisem sukien ślubnych, który był w Millenium. Dopiero wizyta w obecności Policji z umową w ręku załatwiła sprawę. Właścicielka podpisała ze mną umowę na 800 zł., a kiedy przypadkowo dowiedziałam się, że moja suknia została sprzedana i nie zostałam o tym poinformowana chciałam odzyskać pieniądze. Właścicielka tego "komisu" zaproponowała mi wtedy 500 zł. Oszustów w Płońsku nie brakuje, ale przykład idzie z góry...
mj

Re: Komis na Wolności

Post autor: mj »

Dzięki AnnaZ, może pójdę tym tropem. Policja i umowa w ręku. Tylko, że komis od którego chcę odzyskać pieniądze już nie istnieje. więc gdzie z tą policją jechać? Do domu właścicielki? pewnie policja będzie zorientowana. Dzięki raz jeszcze.
Komis

Re: Komis na Wolności

Post autor: Komis »

Witam prowadzę komis na ul. Płockiej 65 (naprzeciwko liceum) już od roku i zawsze wypłacam pieniądze Komitentowi, mam taką zasadę, że pieniądze za komisowe rzeczy trzymam oddzielnie.
Gdy otworzyłam komis bardzo dużo klientek pytała się czy nie jest to ten sam komis co na ul. Wolności... z tego co słyszałam od klientek to ta kobieta oszukała łącznie ludzi nawet na kilkanaście tysięcy zł, moja siostra też dała się oszukać, ale nie zostawiła tak tej sprawy i do dziś są naliczane odsetki, które z dnia na dzień rosną.
Nie wiem jak ona mogła tak postąpić...

ZAPRASZAM do komisu na ul. Płockiej 65, przyjmuję ubranka dziecięce 0-158cm i art. dla dzieci tj. wózki, łóżeczka, foteliki, chodziki, karuzele itp.

tel. 512-835-817
kati

Re: Komis na Wolności

Post autor: kati »

Komis pisze:Witam prowadzę komis na ul. Płockiej 65 (naprzeciwko liceum) już od roku i zawsze wypłacam pieniądze Komitentowi, mam taką zasadę, że pieniądze za komisowe rzeczy trzymam oddzielnie.
Gdy otworzyłam komis bardzo dużo klientek pytała się czy nie jest to ten sam komis co na ul. Wolności... z tego co słyszałam od klientek to ta kobieta oszukała łącznie ludzi nawet na kilkanaście tysięcy zł, moja siostra też dała się oszukać, ale nie zostawiła tak tej sprawy i do dziś są naliczane odsetki, które z dnia na dzień rosną.
Nie wiem jak ona mogła tak postąpić...

ZAPRASZAM do komisu na ul. Płockiej 65, przyjmuję ubranka dziecięce 0-158cm i art. dla dzieci tj. wózki, łóżeczka, foteliki, chodziki, karuzele itp.

tel. 512-835-817

SZCZERZE POLECAM TEN KOMIS!!!Zostawiam tam ubranka i akcesoria dziecięce już od pół roku moich dzieci i zawsze pieniążki są na czas a pani z komisu jest bardzo miła:)
kasia18

Re: Komis na Wolności

Post autor: kasia18 »

ja polecam komis na wolnosci na przeciwko UP. wstawiam tam odkad sie otworzyl jakis rok temu i jeszcze nigdy sie nie zdarzylo zebym nie otrzymala naleznych mi pieniedzy. moje kolezanki tez tam wstawiaja i bardzo sobie chwala pania kamile.polecam z czystym sumieniem
polk

Re: Komis na Wolności

Post autor: polk »

A czy ktoś ma do sprzedania może kołyskę dla dziecka . w dobrym stanie . :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post