Komis na Wolności

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
bajo

Komis na Wolności

Post autor: bajo »

Wstawiłam ubranka do komisu dziecięcego, które dawno się sprzedały, ale Pani Mariola ( Właścicielka) nie chce mi oddać pieniędzy zgodnie z podpisaną przez obie strony umową. Co robić w tej sytuacji, czy kogoś również spotkała taka sytuacja :censored:
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Re: Komis na Wolności

Post autor: Glitch »

Że tak zapytam z ciekawości: jakich argumentów użyła?
Mike

Re: Komis na Wolności

Post autor: Mike »

bajo pisze:Wstawiłam ubranka do komisu dziecięcego, które dawno się sprzedały, ale Pani Mariola ( Właścicielka) nie chce mi oddać pieniędzy zgodnie z podpisaną przez obie strony umową. Co robić w tej sytuacji, czy kogoś również spotkała taka sytuacja :censored:
Udaj się do Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta, który urzęduje w naszym starostwie. Tam uzyskasz pomoc.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Komis na Wolności

Post autor: Piter »

Udaj się do Powiatowego Rzecznika Praw Konsumentów w Płońsku i sprawa się wyjaśni. Osobiście też mam jedną taką sprawę ze sklepem AVANS i dzięki pomocy coś zaczęło się ruszać w tej sprawie :)

Przedstawiam dane teleadresowe:

* Nazwa: Powiatowy Rzecznik Konsumentów
* Urząd: Starostwo Powiatowe Płońsk
* Miasto: 09-100 Płońsk
* Adres: ul. Płocka 39
* Telefon: tel.: (023) 662 11 45, 662 40 39; fax: (023) 662 38 16
* Email: rzecznik@powiat-plonski.pl

Radzę zabrać wszystkie dokumenty (umowy) i udać się osobiście do Pani Rzecznik na pewno coś wymyślicie.
PS Mnie również bardzo ciekawi pytanie zadane przez "Glitch - jakich argumentów użyła?"

PS2 Mam też nadzieję, że o wyniku tego sporu napiszesz na forum.
Pozdrawiam.
Mike o tym samym pomyśleliśmy :D tylko że byłeś o trzy minuty szybszy ;)
bajo

Re: Komis na Wolności

Post autor: bajo »

argumenty: że nie ma pieniędzy, powiedziała to z takim spokojem jakby to było normalne, że ja nie dostanę pieniędzy za moje rzeczy , bo ona nie ma - ( już nie ma). Umawiałam się z nią na odbiór pieniędzy chyba z 5 razy, za każdym razem coś jej wypadało, nie mogłam jej zastać. Jestem zaszokowana postawą ludzi, przecież Płońsk nie jest aż tak dużym miastem, że jej nie wstyd. Z tego co się orientuję, nie jestem pierwszym przypadkiem, nie ja tylko mam takie problemy.

dziękuję za informacje i za tak szybką reakcję :)
2009

Re: Komis na Wolności

Post autor: 2009 »

cham sie uprze i mu da, skad wezme jak nie mam... o tu pisze-> ZA RZECZY POZOSTAWIONE W SZATNI , SZATNIAZ NIE ODPOWIADA :D
ja

Re: Komis na Wolności

Post autor: ja »

tez tam wstawiłam wózek i garniturek dzieciecy rok temu i do tej pory nie mogę odebrać pieniedzy bo zawsze mowi ze nie ma bo ma ciezka sytuagje a to ze na leki dla dziecka wydaje
Gość

Re: Komis na Wolności

Post autor: Gość »

ja pisze:tez tam wstawiłam wózek i garniturek dzieciecy rok temu i do tej pory nie mogę odebrać pieniedzy bo zawsze mowi ze nie ma bo ma ciezka sytuagje a to ze na leki dla dziecka wydaje
Bajo jeśli przeczytasz to napisz czy odzyskałaś pieniądze i jakim sposobem
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Komis na Wolności

Post autor: Piter »

"Gość" zapomniałeś dodać znacznika [/quote] ale już to poprawiłem.
Zapraszam do rejestracji wtedy będziesz miał większą kontrolę nad pisaniem postów.

Podpinam się do ostatniego pytania Gościa. Czyli jakim sposobem Bojo odzyskałaś pieniądze ?

Chociaż z tego co wiem Pani rzecznik kierowała (albo radziła kierować) sprawę na policję...
Paulina

Re: Komis na Wolności

Post autor: Paulina »

Dwa miesiace temu wstawilam do tej Pani wozek ktory sprzedal sie z tego co wiem po tygodniu czekam na pieniadze dwa miesiace a ona mowi ze nie ma i prosze sie dowiedziec w przyszlym miesiacu za moj wozek dała mi 400 zł na sklepie chyba stal za 650 ale mimo to sprzedal sie a ja nie mam ani wozka ani pieniedzy nie wiem co juz mam robic ??
Nikola

Re: Komis na Wolności

Post autor: Nikola »

Wczoraj przechodziłam ulicą Wolności i o ile dobrze zauważyłam to tego komisu już tam nie ma. Na jego miejscu znajduje się zakład fryzjersko-kosmetyczny.
olo

Re: Komis na Wolności

Post autor: olo »

jak widać ona każdego tak kołuje ja juz 1,5 roku czekam na pieniądze i nie mogę odebrać bo za kazdym razem nie ma ona pieniędzy
jola

Re: Komis na Wolności

Post autor: jola »

pani Paulina OSZUKUJE. Ja mam pani wózek i wiem że pani dostała pieniądze za niego i za nosidełko też...
Paulina

Re: Komis na Wolności

Post autor: Paulina »

Słucham jak oszukuje?? Zlikwidowała sklep bo ludzi oszukiwala ja do dzis nie otrzymałam zadnych pieniedzy za wozek . Nie mam ani kasy ani wozka sprawa jest juz w prokuraturze . JEst Pani bezszczelna klamczucha nie dosc ze tyle miesiecy czekam i ze jestem taka cierpliwa wozek moj Pani sprzedała po tygodniu czasu a mowi ze pieniedzy narazie nie ma bo 400 zł to duza suma . Jak widac wszyscy pisza to samo
Jarek

Re: Komis na Wolności

Post autor: Jarek »

Tez mielismy w plonsku takie same problemy , jestemy z sochocina specjanie jezdzilismy po odbior naszych pieniedzy jednak Pani nigdy nie wyplacala nam calej sumy za sprzedane artykuly , wstawialismy wozek lozeczko fotelik i do dnia dzisiejszego nie wiemy co sie z rzeczami stalo gdyz interes zwinela a rzeczy pewnie na lewo sprzedala , zalozylem sprawe na policji ktora na szczescie wygralem . Ale nie zycze nikomu korzystac z plonskich komisow dzieciecych gdyz z tego co wiem kazdy kolejny nowo otwarty jest tej samej wlascicielki, jezeli wiecie gdzie mozna znalesc w pobliozu jakis fajny komis prosze o odoowiedz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post